All for Girls
Hej devojke,registrujte se na najbolji forum samo za girlsice <3 drustvo je savrseno , a tema ima milion Smile) registrujte se!
All for Girls
Hej devojke,registrujte se na najbolji forum samo za girlsice <3 drustvo je savrseno , a tema ima milion Smile) registrujte se!
All for Girls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Come on Girls
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 ***Moj sopstveni bezbrizni svet***

Go down 
AuthorMessage
**Malena**
Beginer
Beginer
**Malena**


Broj poruka : 193
Poeni : 136
Datum upisa : 2009-09-16
Godina : 28
Lokacija : In my yellow Porsche ....

***Moj sopstveni bezbrizni svet*** Empty
PostSubject: ***Moj sopstveni bezbrizni svet***   ***Moj sopstveni bezbrizni svet*** Icon_minitimeThu Sep 17, 2009 10:04 pm

Ovde cu postavljati razne stvarchice od pricha koje sam ja napisla,pesama.mojih omiljenih citata,slika,spotova,pesama...itd...itd..videcete vec Smile
Back to top Go down
**Malena**
Beginer
Beginer
**Malena**


Broj poruka : 193
Poeni : 136
Datum upisa : 2009-09-16
Godina : 28
Lokacija : In my yellow Porsche ....

***Moj sopstveni bezbrizni svet*** Empty
PostSubject: Re: ***Moj sopstveni bezbrizni svet***   ***Moj sopstveni bezbrizni svet*** Icon_minitimeThu Sep 17, 2009 10:14 pm

Jedna od mojih omiljenih domacih pesama



Od sunca tamna, od mora slana
docekam dan u tvojim rukama
sladja od nara i vina stara
tvoja me ljubav jutrom budila
s malo rijeci srce lijeci
i sve prije ko da bilo nije
znam

Ref.
Kad volis lako mozes pomjeriti stjene
od svih tajni najvecu znas
kada srce mu das
za njim izgubis glavu

Kad volis nekom cudnom stazom srce krene
od svih tajni najvecu znas
kada srce mu das
kad ljubav osjetis pravu, kad volis

Volim kad cutis i kad se ljutis
al' iznad svega sjaj tvog osmijeha
i tvoje ciste, ni s jednim iste oci
boje tamnih maslina
i bez rijeci srce lijeci
i sve prije ko da bilo nije
znam

Ref.
Back to top Go down
**Malena**
Beginer
Beginer
**Malena**


Broj poruka : 193
Poeni : 136
Datum upisa : 2009-09-16
Godina : 28
Lokacija : In my yellow Porsche ....

***Moj sopstveni bezbrizni svet*** Empty
PostSubject: Re: ***Moj sopstveni bezbrizni svet***   ***Moj sopstveni bezbrizni svet*** Icon_minitimeThu Sep 17, 2009 10:28 pm

Svaka moja nada u vodu je pala, a ti mislish da sam luda,mala koja te juri iz tebi poznatih razloga,ali ne trebash mi ti zbog toga. Choveche svi vide da te volim zbog tebe samog, ne zbog svega shto imash oko sebe, zbog toga te druge jure. Nije mi nishta osim tvoje ljubavi vazno i sve shto bi mogao pored toga da mi dash bilo bi lazno. Zelim samo ono shto mi nisi dao, a to je ljubav tvoja zbog koje mi se srce lomi na pola. Sad

Boli me taj predosecaj da cesh uskoro nestati iz mog zivota, da cesh postati bleda senka proshlog vremena. Mrzim trenutke u kojima ce me secanja zarobiti, a ti cesh postati neko bez lika i imena. Znam da je ne izbezno ali ipak kida se u meni i ne znam shto da uchinim,kako bi da se bacim,dani ne primetno odlaze... Mozda je sudjeno da MI koje najvishe volimo UVEK ODLAZE!***Moj sopstveni bezbrizni svet*** SadGirl
Back to top Go down
**Malena**
Beginer
Beginer
**Malena**


Broj poruka : 193
Poeni : 136
Datum upisa : 2009-09-16
Godina : 28
Lokacija : In my yellow Porsche ....

***Moj sopstveni bezbrizni svet*** Empty
PostSubject: Re: ***Moj sopstveni bezbrizni svet***   ***Moj sopstveni bezbrizni svet*** Icon_minitimeThu Sep 17, 2009 10:33 pm

color=green]***Moj sopstveni bezbrizni svet*** 3309360782_66586e1716
Ovu slichicu sam sasvim sluchajno nashla na netu i bash mi se svidja Smile[/color]
Back to top Go down
**Malena**
Beginer
Beginer
**Malena**


Broj poruka : 193
Poeni : 136
Datum upisa : 2009-09-16
Godina : 28
Lokacija : In my yellow Porsche ....

***Moj sopstveni bezbrizni svet*** Empty
PostSubject: Re: ***Moj sopstveni bezbrizni svet***   ***Moj sopstveni bezbrizni svet*** Icon_minitimeThu Sep 17, 2009 10:44 pm

PROKLETSTVO LJUBAVI

Pre hiljadama godina postajala su biča koja su bili jači od bogova imali su svu moč nad svime a to se bogovima nije svidelo pa su im prevarom tela razdvojili napola da bi im bila podana i bez ikakve moči više, tako su nastali muškarac i žena .bogovi su znali ako se ponvo spoje da če ponovo biti jači od njih pa su rešili da ih kompletno izmešaju od toga dana svako traži svoju izgubljenu polvinu a jedan od bogova se sažali nad njima i dozvoli da se svaka prava polovina jednom ali samo jednom u životu sretnu ali je na ljudima bilo da li če se prepoznati i spojiti se da bi bili ponovo jači od svake sile na svetu.
A ta sila,ta moč,ta magija zove se LJUBAV!


***Moj sopstveni bezbrizni svet*** Love
Back to top Go down
**Malena**
Beginer
Beginer
**Malena**


Broj poruka : 193
Poeni : 136
Datum upisa : 2009-09-16
Godina : 28
Lokacija : In my yellow Porsche ....

***Moj sopstveni bezbrizni svet*** Empty
PostSubject: Re: ***Moj sopstveni bezbrizni svet***   ***Moj sopstveni bezbrizni svet*** Icon_minitimeThu Sep 17, 2009 10:50 pm


*Hoces li mi oprostiti?*

***Moj sopstveni bezbrizni svet*** 2205573demi-lovato-dont-fo

…Ne…ne zivim sama…postoje I drugi osim tebe u mom zivotu…postoje druge oci,po obliku slicne tvojima…postoje druge usne socne kao tvoje…ali,ni usne,ni ruke,ni oci nisu tvoje…a ti?...da li si I dalje onaj decko kome sam plakala na ramenu?...zelim da te volim drugacije nego ikada do sada…zelim da ti pricam snove u tami…da te nezno grlim I ljubim kao I nekad…a ti?...da li si stvaran ili si prividjenje?...kome sada pripadas?...da li jos uvek postojis za mene ili si samo navika?...koliko pogresnih reci u pravo vreme…koliko smesnih nadanja,pretvorenih u glupe snove…secanje,ceznju I bol…a koliko samo ljubavi u meni…zelela sam da osetim kako ljubis,dodirujes,volis…da li vatreno,divlje ili ludo?...zelela bih da mogu da ti kazem koliko te mrzim,prezirem…ali ne,ne mogu…htela bih da osetim sta ti osecas…jer najvise boli ta hladnokrvna ravnodusnost,nezainteresovanost,cutanje…znas li da si svojom gorcinom promenio sve u meni…posle tebe vise nisam ona ista…ne mogu da prepoznam samu sebe…sta sam ucinila?...uvredila sam te recima,uplasila sam te strascu…opekla te usnama…ili nisam dovoljno dobra za tebe…sada kada sam osetila kako volis,grize me savest zbog svega…
Back to top Go down
**Malena**
Beginer
Beginer
**Malena**


Broj poruka : 193
Poeni : 136
Datum upisa : 2009-09-16
Godina : 28
Lokacija : In my yellow Porsche ....

***Moj sopstveni bezbrizni svet*** Empty
PostSubject: Re: ***Moj sopstveni bezbrizni svet***   ***Moj sopstveni bezbrizni svet*** Icon_minitimeFri Sep 18, 2009 4:43 pm

BILA JE ZIMA

Bila je zima, shetali smo cutke, razmishljala sam kako da ti kazem chuvenu rechenicu, razmishljala sam
Chuvena rechenica koju je teshko reci, a kada je kazesh moze ti ili srushiti svet, baciti na dno, ili te podici visoko iznad neba zvezda i svega ostalog... Pa shta ce se desiti kada ti je budem rekla? reci mi , mili?
***Moj sopstveni bezbrizni svet*** 40
Da kao shto sam i mislila. rekla sam ti chuvenu rechenicu, u ishchekivanju i strahu chekala tvoj odgovor na nju. Pitala se da li cu pasti na dno ili otici tamo negde daleko...Izraz tvog lica pocheoje da se menja
***Moj sopstveni bezbrizni svet*** Myspace-icons-boys44
na kraju se na tvom licu pojavilo neshto shto me je zauvek uchinilo tvojom, tvoj predivni,zavodljivi.... ~O~S~M~E~H~!

Sagnuo si se... Odjednom sam imala utisak da si mnogo nizi... Tvoj hladni dah zapljusnuo mi je lice, tvoje ochi bile su tachno ispred mojih, sneno otvorene, nosevi su nam se dodirivali
***Moj sopstveni bezbrizni svet*** 44745

A onda je usledi on, dugo ishchekivani, prvi,najlepshi,najdublju,ma sve naj shto se moze reci....naj.... poljubac
***Moj sopstveni bezbrizni svet*** 18415
Tog dana, smo se jedva rastali nisi hteo kuci da krenesh, kretao si...a zatim se vracao ka meni stizao da bi me josh jednom poljubio
***Moj sopstveni bezbrizni svet*** 52748

Kada si napokon odluchio da krenesh kuci, ugledao si kako se neshto crveni u belom snegu.... uhvatio si me za ruku i povukao me ka ruzi...oh kako si samo bio radoznao..sve te je zanimalo... bila je to ruza... crvena ruza, sijala se u belom snegu,
***Moj sopstveni bezbrizni svet*** 6
ubrao si je i rekao "Vidish li? prati nas neka neverovatna sreca! Otkad ruze cvetaju zimi, ova ruza je zbog nas ovde!!"
Proshlo je mnogo vremena, a nashoj sreci nije bilo kraja. Voleli smo se, mrzeli sve shto nas je razdvajalo, a onda.... stiglo mi je pisamce, na kome je pisalo samo jedno veliko "OPROSTI MI"
***Moj sopstveni bezbrizni svet*** Sorry
Polomio si mi srce i ono je sporo zarastalo, zarastalo i zarastalo, ali nije uspelo... nije moglo isuvishe te je volelo...
***Moj sopstveni bezbrizni svet*** 25197
Gledala sam ruzu, sama u svojoj sobi, sedela sam i razmishljala...
***Moj sopstveni bezbrizni svet*** 9
Odluchila sam, odluchila sam... i sada je na mene bio red da kazem ono shto je meni slomilo srce.... oprosti...
***Moj sopstveni bezbrizni svet*** Sorry
Back to top Go down
**Malena**
Beginer
Beginer
**Malena**


Broj poruka : 193
Poeni : 136
Datum upisa : 2009-09-16
Godina : 28
Lokacija : In my yellow Porsche ....

***Moj sopstveni bezbrizni svet*** Empty
PostSubject: Re: ***Moj sopstveni bezbrizni svet***   ***Moj sopstveni bezbrizni svet*** Icon_minitimeSun Sep 20, 2009 6:27 pm

F.T.I.L
***Moj sopstveni bezbrizni svet*** 2511162066_4960bd91cc
***Moj sopstveni bezbrizni svet*** Colorful,couple,flowers,happiness,love,pink-60b2f3d1d3b99f0ae59c9a822ab67df7_h
***Moj sopstveni bezbrizni svet*** Couple,bubbles,photography,romantic,happiness,love-69b1ced10b37b820b84166302162a53b_h
***Moj sopstveni bezbrizni svet*** 3204379716_e83e03e814
***Moj sopstveni bezbrizni svet*** Couple,happy,love,black,,,white,erotic,female-294c7ffc8c638d0a4363d350bf956e35_h
***Moj sopstveni bezbrizni svet*** 2243696106_5710217942
***Moj sopstveni bezbrizni svet*** Love,par,hug,me,till,the,end,of,light,couple,b,w,hug-2c908af555e27e21ab8744deb76dc29e_h
***Moj sopstveni bezbrizni svet*** 284094022_e575eefd00
***Moj sopstveni bezbrizni svet*** Girl,swing,conceptual,photography,that,girl,top,of,the,world,ma-f80cfb819d18739b34589606e8f1f09d_h
***Moj sopstveni bezbrizni svet*** Creative,drugs,hand,photo,pills,emotions-9a875170ce14b4e29dfd071d60b2c906_h
***Moj sopstveni bezbrizni svet*** Free,cage,freedom,girl,photography,sky-a7bd48b8d8c4300af47deb214fadc407_h
Back to top Go down
Sponsored content





***Moj sopstveni bezbrizni svet*** Empty
PostSubject: Re: ***Moj sopstveni bezbrizni svet***   ***Moj sopstveni bezbrizni svet*** Icon_minitime

Back to top Go down
 
***Moj sopstveni bezbrizni svet***
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
All for Girls :: OFF :: Your Place=)-
Jump to: