All for Girls
Hej devojke,registrujte se na najbolji forum samo za girlsice <3 drustvo je savrseno , a tema ima milion Smile) registrujte se!
All for Girls
Hej devojke,registrujte se na najbolji forum samo za girlsice <3 drustvo je savrseno , a tema ima milion Smile) registrujte se!
All for Girls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Come on Girls
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Najviše ste volele da radite šta? [kad ste bile male]

Go down 
+17
Mrs Blair Bass
♥*Rock Princess*♥
Leonarda girl balokaleam
.Africa 2o1o.
Sophia.Bush
Pink Lady ^.^
Dakitza
loving.fashion♥
*StReEt_DaNcEr*
*AnABieBer*
Miss Nothing
Quidditch Player
Liar.
careless bitch.
•Queen L-A•
.BloodSucker.
xWinchesterObsession
21 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Quidditch Player
Romaance :]
Romaance :]
Quidditch Player


Broj poruka : 4229
Poeni : 2605
Datum upisa : 2009-11-05

Najviše ste volele da radite šta? [kad ste bile male] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Najviše ste volele da radite šta? [kad ste bile male]   Najviše ste volele da radite šta? [kad ste bile male] - Page 2 Icon_minitimeTue Nov 10, 2009 11:01 am

ja sam najvise volela Bambija... ima jedan deo u tom crtacu kad jeleni trce.. obozavala sam tu muziku.. Smile
volela sam da se igram barbikama, naravno^^ i sa plisanim igrackama...
a uzivala sam da puckam one kese sa kruzicima... nzm da li znate na sta mislim... Smile
Back to top Go down
careless bitch.
Administrator
Administrator
careless bitch.


Broj poruka : 11584
Poeni : 13313
Datum upisa : 2009-05-09
Godina : 29

Najviše ste volele da radite šta? [kad ste bile male] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Najviše ste volele da radite šta? [kad ste bile male]   Najviše ste volele da radite šta? [kad ste bile male] - Page 2 Icon_minitimeTue Nov 10, 2009 12:28 pm

Znam!! I ja sam to volela! To ono kad kupish neshto pa se to stavlja u kutije od chasha da se ne bi razbile i to Very Happy obozaavala sam to a i sada ^^ x)
Back to top Go down
https://girls4ever.forumotion.com
Miss Nothing
Romaance :]
Romaance :]
Miss Nothing


Broj poruka : 6266
Poeni : 5447
Datum upisa : 2009-08-20
Godina : 28
Lokacija : Moja soba ^^

Najviše ste volele da radite šta? [kad ste bile male] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Najviše ste volele da radite šta? [kad ste bile male]   Najviše ste volele da radite šta? [kad ste bile male] - Page 2 Icon_minitimeTue Nov 10, 2009 7:20 pm

i ja sam to obozavala.i sada volim,mada nemam prilike za to Razz ja sam jedanput za moj rodjendan,posto mi se jela,izvadila tortu,stavila na pod i pocela da secem. Very Happy i moja majka dosla i pocela da se smeje.a bila je u sobi sa komsinicom.imala sam svakakve dogodovstine.a najvise sam volela da vrckam i igram se sa najboljom drugaricom,lutkama ili ovako,obicno nesto.
Back to top Go down
careless bitch.
Administrator
Administrator
careless bitch.


Broj poruka : 11584
Poeni : 13313
Datum upisa : 2009-05-09
Godina : 29

Najviše ste volele da radite šta? [kad ste bile male] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Najviše ste volele da radite šta? [kad ste bile male]   Najviše ste volele da radite šta? [kad ste bile male] - Page 2 Icon_minitimeTue Nov 10, 2009 7:24 pm

Naj,naj,naj,naj vishe sam volela da chitam knjige! Sve bajke,basne sam prochitala.Poshto sam sa 3 godina dobila riznicu za rodjendan,a sa 4 nepune sam nauchila da chitam x) chitala sam sve zivo! I bibliju za decu,to me je opushtalo kao i sada.Najvishe sam volela da chitam Tri Praseta,Pepeljugu,RUzno pache x) i volela sam da gledam diznijeve crtace. Video - divota jedna! Pre jedno mesec dana sam skinula sve crtace koje sam gledala kada sam bila mala i osecaj je bio savrshen ponovo gledati ono shto ste gledale kada ste imale po 4,5 godina.Divnoo Smile
Back to top Go down
https://girls4ever.forumotion.com
Miss Nothing
Romaance :]
Romaance :]
Miss Nothing


Broj poruka : 6266
Poeni : 5447
Datum upisa : 2009-08-20
Godina : 28
Lokacija : Moja soba ^^

Najviše ste volele da radite šta? [kad ste bile male] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Najviše ste volele da radite šta? [kad ste bile male]   Najviše ste volele da radite šta? [kad ste bile male] - Page 2 Icon_minitimeTue Nov 10, 2009 7:31 pm

e,da u pravu si,to sam zaboravila.nom stop sam gledala crtace a najvise Toma i Dzerija.ja sam uvek bila,nali slatki Dzeri a moj stariji brat Tom.i ja sam uvek volela kad se njih dvoje druze.i secam se da sam volela da gledam crtace na video rekorderu.i volela sam da isprobavam mamine stvari.i volela sam da gledam i zvrljam knjige,ali jedna mala kuca iz jedne knjige za mene je bila....nju sam obozavala i stalno sam je gledala.i muziku sam volela da slusam.posto moj otac prati grand,logicno da sam ja to gledala.i kad sam videla Draganu Mirkovic pocela sam da skacem.tako su mi rekli.i nekog Kulijana su mi kazali da sam volela.i neku njegovu pesmu al ja se toga kao ni Dragane ne secam.
Back to top Go down
*AnABieBer*
Sweet Girl
Sweet Girl
*AnABieBer*


Broj poruka : 255
Poeni : 255
Datum upisa : 2009-11-07
Godina : 27
Lokacija : <3 N.Y <3

Najviše ste volele da radite šta? [kad ste bile male] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Najviše ste volele da radite šta? [kad ste bile male]   Najviše ste volele da radite šta? [kad ste bile male] - Page 2 Icon_minitimeWed Nov 11, 2009 3:45 pm

Kada sam bila mala najvisxe sam vOlela da sisxam barbirke na celavO...
Back to top Go down
•Queen L-A•
Moderator
Moderator
•Queen L-A•


Broj poruka : 3656
Poeni : 3431
Datum upisa : 2009-08-18
Godina : 29
Lokacija : .TamoGdeJeOn.

Najviše ste volele da radite šta? [kad ste bile male] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Najviše ste volele da radite šta? [kad ste bile male]   Najviše ste volele da radite šta? [kad ste bile male] - Page 2 Icon_minitimeThu Nov 12, 2009 10:17 am

-Just a Girl- wrote:
Znam!! I ja sam to volela! To ono kad kupish neshto pa se to stavlja u kutije od chasha da se ne bi razbile i to Very Happy obozaavala sam to a i sada ^^ x)

xaxax i ja xDD
Back to top Go down
*StReEt_DaNcEr*
Miss Sunshine
Miss Sunshine
*StReEt_DaNcEr*


Broj poruka : 1346
Poeni : 698
Datum upisa : 2009-05-30
Godina : 29
Lokacija : Some where I belonge

Najviše ste volele da radite šta? [kad ste bile male] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Najviše ste volele da radite šta? [kad ste bile male]   Najviše ste volele da radite šta? [kad ste bile male] - Page 2 Icon_minitimeThu Nov 12, 2009 11:26 am

kad sam bila mala obozavala sam da idem kod babe i dede i sa njima u selo.... a pored toga volela sam da se igram sa mojom drugaricom jocom i sa nikolom....i obozavala sam da gledam crtace...msm jos uvek obozavam......
Back to top Go down
Miss Nothing
Romaance :]
Romaance :]
Miss Nothing


Broj poruka : 6266
Poeni : 5447
Datum upisa : 2009-08-20
Godina : 28
Lokacija : Moja soba ^^

Najviše ste volele da radite šta? [kad ste bile male] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Najviše ste volele da radite šta? [kad ste bile male]   Najviše ste volele da radite šta? [kad ste bile male] - Page 2 Icon_minitimeThu Nov 12, 2009 11:53 am

Joj,tacno,ja sam kao mala,imala izuzetno ravnu kosu,koja je bila prilicno dugacka.i ja dodjem do ogledala i pocnem da je prebacujem s jednog ramena na drugo.ne rukama,samo glavom.i secam se svog nasmejanog lica dok sam to radila. Razz aaa....bila su to lepa vremena.... Very Happy
Back to top Go down
loving.fashion♥
Romaance :]
Romaance :]
loving.fashion♥


Broj poruka : 4752
Poeni : 4311
Datum upisa : 2009-09-13
Godina : 27

Najviše ste volele da radite šta? [kad ste bile male] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Najviše ste volele da radite šta? [kad ste bile male]   Najviše ste volele da radite šta? [kad ste bile male] - Page 2 Icon_minitimeTue Dec 01, 2009 3:21 pm

Obicno sam se bas radovala kad idem u selo...Jer tamo su bili konji i ja sam obozavala da ih gledam...Takodje, mrzela sam barbike...Kad god bih dobila neku unakazila bih je...Zbog toga mi nisu nikad vise ni kopovali tooliko vredne stvari, a posebno ne original barbike koje su u to vreme bile prilicno skupe(oko 50evra, ili oko 80 tadasnjih maraka)...
Volela sam sa tatom da idem na utakmice, takodje u selu...Jedino sto mi je tad bilo zanimljivo je to kad se mreza zatrese...Smile Secam se kad sam jednom prilikom bila na utakmici i moj tata je igrao, msm da je bio strelac...
Meni je bilo dosadno, sedela sam sama i vristala(imala sam oko 4-5 god)...
Tata mi je prisao i rekao:''reci sreco sta hoces da uradim da se smiris...ovo mi je vazna utakmica, a ti samo drecis...oces moj mobilni ili cokoladu? sta? govori!'' a tad je ekipa u kojoj je moj tata igrao gubila 3:0...i ja sam onda rekla ''hocu da se mreza trese, ali ova koja je bliza meni, a ne ona cak tamo''....i onda je tata igrao igrao i nizao golove, bilo je 3:3 kad sam ponovo pocela da placem, vristim..etc....onda je tata opet loptu na sebe i boom boom pow(xD)...i dao 4. gol!!!! eto i ja sam doprinela pobedi...xD...
Back to top Go down
Dakitza
Kuler :]
Kuler :]
Dakitza


Broj poruka : 1987
Poeni : 2087
Datum upisa : 2009-05-10
Godina : 26

Najviše ste volele da radite šta? [kad ste bile male] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Najviše ste volele da radite šta? [kad ste bile male]   Najviše ste volele da radite šta? [kad ste bile male] - Page 2 Icon_minitimeTue Jan 05, 2010 11:52 am

Ahahaha,Jecka da sutirash vrata haha,ja sam volella,hm,daaaaaa,am ,skachem i da se glupiram,da shisham lutke i da ih kupam,i da nzm,pricham sa lutkama i tako Razz
hehe
Back to top Go down
Pink Lady ^.^
Hey Girl
Hey Girl
Pink Lady ^.^


Broj poruka : 48
Poeni : 51
Datum upisa : 2010-01-20
Godina : 33

Najviše ste volele da radite šta? [kad ste bile male] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Najviše ste volele da radite šta? [kad ste bile male]   Najviše ste volele da radite šta? [kad ste bile male] - Page 2 Icon_minitimeWed Jan 20, 2010 8:27 pm

Najvise sam volela da sobaram flase
Back to top Go down
Sophia.Bush
Kuler :]
Kuler :]
Sophia.Bush


Broj poruka : 2784
Poeni : 1836
Datum upisa : 2009-06-23
Godina : 28

Najviše ste volele da radite šta? [kad ste bile male] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Najviše ste volele da radite šta? [kad ste bile male]   Najviše ste volele da radite šta? [kad ste bile male] - Page 2 Icon_minitimeTue Jan 26, 2010 11:53 am

Hahah,ja da skacehm po krevetu Very Happy pevam i igraam Very Happy i gledam tom&jarry Very Happy
Back to top Go down
.Africa 2o1o.
V.I.P
V.I.P
.Africa 2o1o.


Broj poruka : 1624
Poeni : 1230
Datum upisa : 2009-09-12
Godina : 29

Najviše ste volele da radite šta? [kad ste bile male] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Najviše ste volele da radite šta? [kad ste bile male]   Najviše ste volele da radite šta? [kad ste bile male] - Page 2 Icon_minitimeWed Feb 03, 2010 10:51 am

Da se kupam u malom bazenu na balkonu ii da hodam po stanu u kupaćem (:
Back to top Go down
Liar.
Romaance :]
Romaance :]
Liar.


Broj poruka : 5352
Poeni : 5161
Datum upisa : 2009-07-02
Godina : 28
Lokacija : Alone in happyland ^^

Najviše ste volele da radite šta? [kad ste bile male] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Najviše ste volele da radite šta? [kad ste bile male]   Najviše ste volele da radite šta? [kad ste bile male] - Page 2 Icon_minitimeWed Feb 03, 2010 8:58 pm

E i ja sam wolela da shetam u kupacem i u gacama po kuci Razz
Back to top Go down
http://twitter.com/MayaError
Leonarda girl balokaleam
Hey Girl
Hey Girl
Leonarda girl balokaleam


Broj poruka : 20
Poeni : 25
Datum upisa : 2010-01-09

Najviše ste volele da radite šta? [kad ste bile male] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Najviše ste volele da radite šta? [kad ste bile male]   Najviše ste volele da radite šta? [kad ste bile male] - Page 2 Icon_minitimeSun Feb 07, 2010 8:39 pm

Ja sm voljela samo šetat i igrat se eto
Back to top Go down
♥*Rock Princess*♥
Sweetie
Sweetie
♥*Rock Princess*♥


Broj poruka : 627
Poeni : 645
Datum upisa : 2009-06-23
Godina : 28
Lokacija : U svetu magije...

Najviše ste volele da radite šta? [kad ste bile male] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Najviše ste volele da radite šta? [kad ste bile male]   Najviše ste volele da radite šta? [kad ste bile male] - Page 2 Icon_minitimeThu Feb 18, 2010 8:21 pm

Selene wrote:
Najvise sam volela da gnjavim kese . Jednu kesu mi daju i ja se po ceo dan igram sa njom. I dalje ce mi ostati nejasno zasto sam to volela Very Happy
I sto kad god nesto nisu hteli da mi kupe a po mogucstvu je padala kisa ili sneg, ja sam namerno sela u baru Very Happy

Ti si dobra!xDD
Ja sam ubijala macke nozevima kad sam imala 5/6 godina...Sad mi je zaooo...Koja sam ja budala bila! Embarassed
Back to top Go down
Mrs Blair Bass
Hey Girl
Hey Girl
Mrs Blair Bass


Broj poruka : 53
Poeni : 54
Datum upisa : 2010-03-20
Godina : 28

Najviše ste volele da radite šta? [kad ste bile male] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Najviše ste volele da radite šta? [kad ste bile male]   Najviše ste volele da radite šta? [kad ste bile male] - Page 2 Icon_minitimeSun Mar 21, 2010 2:17 pm

ahah xD joj ja sam volela da kupam barbike Smile svaki drugi dan sam bila napolju, u kadicu sipala vode i prala ih xD i isto sam volela da se igram sa parfemima (?!?) xD
Back to top Go down
.collision.
Miss Sunshine
Miss Sunshine
.collision.


Broj poruka : 1155
Poeni : 811
Datum upisa : 2009-10-11
Godina : 26

Najviše ste volele da radite šta? [kad ste bile male] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Najviše ste volele da radite šta? [kad ste bile male]   Najviše ste volele da radite šta? [kad ste bile male] - Page 2 Icon_minitimeSun Mar 21, 2010 3:46 pm

Ja sam pravila cajanke jer sam imala porcelanske setove (decje) pa kao sipam vodu i poredjam barbike po podu...
Back to top Go down
NiB
Beginer
Beginer
NiB


Broj poruka : 177
Poeni : 167
Datum upisa : 2010-01-12

Najviše ste volele da radite šta? [kad ste bile male] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Najviše ste volele da radite šta? [kad ste bile male]   Najviše ste volele da radite šta? [kad ste bile male] - Page 2 Icon_minitimeSun Mar 21, 2010 5:04 pm

kada sam bila bas mala(4 god)volela sam da ljubim sebe.stanem ispred ogledala i lep o se izljubim u ogledalu.
Back to top Go down
Miss.Dior
Honey
Honey
Miss.Dior


Broj poruka : 320
Poeni : 347
Datum upisa : 2010-03-20
Godina : 30
Lokacija : Belgrade♥

Najviše ste volele da radite šta? [kad ste bile male] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Najviše ste volele da radite šta? [kad ste bile male]   Najviše ste volele da radite šta? [kad ste bile male] - Page 2 Icon_minitimeSun Mar 21, 2010 8:27 pm

najvise bi volela da mogu da se gubim kao klinci sad... Sad sad mi se ide na vasaru na one konjice Smile hahahahahaha
Back to top Go down
idealno loša.
AFG Girl
AFG Girl
idealno loša.


Broj poruka : 12536
Poeni : 10337
Datum upisa : 2009-08-08
Godina : 27
Lokacija : Zemun

Najviše ste volele da radite šta? [kad ste bile male] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Najviše ste volele da radite šta? [kad ste bile male]   Najviše ste volele da radite šta? [kad ste bile male] - Page 2 Icon_minitimeMon Oct 18, 2010 9:22 pm

Da jedem, da budem napolju ceo dan sa drugarima, da se igram sa lutkama. Lepa su to vremena bila :/
Back to top Go down
Sponsored content





Najviše ste volele da radite šta? [kad ste bile male] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Najviše ste volele da radite šta? [kad ste bile male]   Najviše ste volele da radite šta? [kad ste bile male] - Page 2 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Najviše ste volele da radite šta? [kad ste bile male]
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Vaše slike kad ste bile male :)
» Šta najviše kupujete?
» Kog člana vaše porodice najviše volite? :PpP

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
All for Girls :: All about girls :: Detinjstvo / Childhood-
Jump to: