All for Girls
Hej devojke,registrujte se na najbolji forum samo za girlsice <3 drustvo je savrseno , a tema ima milion Smile) registrujte se!
All for Girls
Hej devojke,registrujte se na najbolji forum samo za girlsice <3 drustvo je savrseno , a tema ima milion Smile) registrujte se!
All for Girls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Come on Girls
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 A littLe biTch plaCee :PP

Go down 
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
.Africa 2o1o.
V.I.P
V.I.P
.Africa 2o1o.


Broj poruka : 1624
Poeni : 1230
Datum upisa : 2009-09-12
Godina : 29

A littLe biTch plaCee :PP Empty
PostSubject: A littLe biTch plaCee :PP   A littLe biTch plaCee :PP Icon_minitimeSat Dec 26, 2009 1:29 pm

Love,maGic :$

khm,khm Voliim:

1.Što me svi zovu BeCCa
2.Bosnu (LL)
3.Liverpool
4.ToRResa
5.Snijeg
6.TimKe,Nedžii,Ninu,Ilma,Ajšu,Nihadu ii Eminu
7.Kenu,Bešu,Nermina,Adiia,Emiraa,Muhu (LL)
8.Msš:"Hazim Šabanovic"
9.Nogomeet
10.Svoj miris Britney Spears fantasy :$
11.Svoju Nokiu :PP
12.FeJsbuk :PP


BeCCa <3
Back to top Go down
.Africa 2o1o.
V.I.P
V.I.P
.Africa 2o1o.


Broj poruka : 1624
Poeni : 1230
Datum upisa : 2009-09-12
Godina : 29

A littLe biTch plaCee :PP Empty
PostSubject: Re: A littLe biTch plaCee :PP   A littLe biTch plaCee :PP Icon_minitimeSat Dec 26, 2009 1:30 pm

Zivot je kao putovanje vozom.Ljudi ulaze i izlaze.Prilikom nekih zaustavljanja mogu se dogoditi prijatna iznenadjenja.Ljudi prozivljavaju srecne trenutke,ali ima i nezgoda,nesreca,tuga.Kada se rodimo i zakoracimo u voz,srecemo se sa ljudima za koje mislimo da ce nas pratiti tokom citavog naseg putovanja..Naprimjer,nasi roditeji..Nazalost kad-tad oni ce sici sa voza i ostaviti nas bez svoje ljuabi,briznosti,njeznosti,bez svoga prijateljstva i drustva..Medutim u voz ce uci druge osobe,koje ce nam,takode,biti veoma vazne.To su nasa braca i sestre,nasi prijatelji i ljudi koje srecemo i koje cemo zavoljeti tokom putovanja.Mnoge osobe koje ulaze u voz gledaju na putovanje kao na kratku setnju.One ne uzivaju u predjelima kraj kojih prozale,ne zele da se zblizavaju sa drugima,pa kraj putovanja docekaju sami.Drugi u ovoj voznji kroz zivot nailaze samo na zalost i tugu.Ali ima i onh koji su u vozu,u toku naseg putovanja uvijek na dohvat ruke i spremno pomazu onima kojima je pomoc potrebna.mnogi kada sidu sa voza ostavljaju iza seve trajnu ceznju.Neki nas uvaljuju i u nevolje.Mnogi ulaze i izlaze a da ih nismo ni upoznali.Cudi nas sto su mnogi putnici koji su nam veoma dragi negdje u nekom drugom vagonu.Ostavljaju nas same u djelu naseg putovanja.Ponekad pokusamo da ih pronmademo i da se smjestimo u njihov kupe.Medutim,na nasu zalost,cesto ne mozemo da sjedemo kraj njih.Mjesto pored njih neko je drugi zauzeo.I takav je zivot.Prepun izazova,snova,mastanja,nadanja,prepun sastanaka i rastanaka,bez ponovog sastajanja.I nikad se ti trenutci nece vratiti.Zato,pokusajmo da svoje putovanje kroz zivot ucinimo najljepse mogucim.Pokusajmo da sam svima u vozu budem,o u ljubavi.Pokusajmo da u svakom putniku vidimo onon najljepse u njemu.Sjetimo se toga da na svakom ukrstanju zivotnih kolosjeka,neki od vagona moze da isklizne iz kolkosjeka i da je putnicima u njima mozda potrebna nasa pomoc.I samo mozemo dozivjeti iskliznuce.Nadamo se da cemo tada naci na putnika koji ce nas razumjeti.Najveca misterija putovanja je sto ne znamo kada cemo zauvijek,sici sa voza.Takode ne znamo ni kada ce nasi saputnici sici,pa ni oni koji sjede do nas..Medutim,gajim nadu da postoji glavna stanica i da cu vidjeti kako svi moji dragi pristizu s prtljagom koji nisu imali kada su ulazili u voz...I bicu sretna sto se ponovo srecemo.Sigurno da ce neko biti veoma tuzan,kada budem morala zauvijek napustiti voz..Vjerujem da ce veoma boljeti rastanak s nekim prijateljima,koje sam srela za vrijeme putovanja i koji su mi postali dragi..Usrecice me pomisao da sam im bas ja pomogla da uvecaju svoj prtljag i da sam i njega stavila prave sadrzaje..Moramo se potruditi da imamo sretno putovanje i da znamo da ce na kraju sva muka isplati..Pokusajmo da pri silasku sa voza ostavimo prazno sjedicte koje ce kod ostalih putnika koji nastavljaju putovanje da budi ceznju i lijepa,prijatna sjecanja... Very Happy
Back to top Go down
.Africa 2o1o.
V.I.P
V.I.P
.Africa 2o1o.


Broj poruka : 1624
Poeni : 1230
Datum upisa : 2009-09-12
Godina : 29

A littLe biTch plaCee :PP Empty
PostSubject: Re: A littLe biTch plaCee :PP   A littLe biTch plaCee :PP Icon_minitimeSat Dec 26, 2009 4:44 pm




Back to top Go down
.Africa 2o1o.
V.I.P
V.I.P
.Africa 2o1o.


Broj poruka : 1624
Poeni : 1230
Datum upisa : 2009-09-12
Godina : 29

A littLe biTch plaCee :PP Empty
PostSubject: Re: A littLe biTch plaCee :PP   A littLe biTch plaCee :PP Icon_minitimeSat Dec 26, 2009 7:59 pm

Back to top Go down
.Africa 2o1o.
V.I.P
V.I.P
.Africa 2o1o.


Broj poruka : 1624
Poeni : 1230
Datum upisa : 2009-09-12
Godina : 29

A littLe biTch plaCee :PP Empty
PostSubject: Re: A littLe biTch plaCee :PP   A littLe biTch plaCee :PP Icon_minitimeSun Dec 27, 2009 1:21 pm

NajwiŠee ocam'
A littLe biTch plaCee :PP 2h5nukx

NajljepŠaa
Djevojka i momak se voze na motoru...

DJEVOJKA: "Nemoj tako brzo voziti, smanji..."
MOMAK: "Ne, baš nam je dobro."
DJEVOJKA: "Nije mi dobro, molim te..."
MOMAK: "Kaži mi da me voliš..."
DJEVOJKA: "Volim te i ti to znaš."
MOMAK: "Zagrli me..." (djevojka zagrli momka)
MOMAK: "Skini mi kacigu sa moje glave i stavi sebi na glavu, molim te..." (i djevojka to učini)


SLIJEDEČE JUTRO U NOVINAMA:
"Motor je imao saobračajnu nesreću, jer su otkazale kočnice.
Na motoru su bile dvije osobe.
Jedna je poginula, a jedna je preživjela..."

A PRAVA ISTINA JE:
Momak je na pola puta shvatio da su kočnice otkazale,
ali nije želio da kaže djevojci. Želio je posljednji put od
nje čuti riječi VOLIM TE, i posljednji put osjetiti njen zagrljaj.
Zatim joj je rekao da stavi njegovu kacigu, jer je znao da
će onda ona preživjeti... iako je to značilo da će on poginuti...

VOLIO JU JE VIŠE OD SVOG ZIVOTA...

Sutradan je djevojka presjekla vene...
VOLJELA GA JE VIŠE OD SVOG ŽIVOTA...

Albanski - Te dua
Arapski - Ana behibak (reći muškarcu)
Arapski - Ana behibek (reći ženi)
Bambara - M'bi fe
Bangla - Aamee tuma ke bhalo aashi
Beloruski - Ya tabe kahayu
Bisao - Nahigugma ako kanimo
Bosanski - Volim te
Bugarski - Obicham te
Čejen Indijanci - Ne mohotatse
Čičeva – Ndimakukonda
Češki - Miluji te
Danski - Jeg Elsker Dig
Holandski - Ik hou van jou
Engleski - I love you
Eskimski – Negligevapse
Esperanto - Mi amas vin
Estonski - Ma armastan sind
Ethiopski - Afgreki'
Faroski - Eg elski teg
Farsi - Doset daram
Filipinski - Mahal kita
Finski- Mina rakastan sinua
Francuski - Je t'aime, Je t'adore
Galski - Ta gra agam ort
Gruzijski – Mikvarhar
Grčki - S'agapo
Gudžarati - Hoo thunay prem karoo choo
Hiligajaski - Palangga ko ikaw
Havajsk - Aloha wau ia oi
Hebrejski - Ani ohev otah (reći ženi)
Hebrejski - Ani ohev et otha (reći muškarcu)
Hiligaynon - Guina higugma ko ikaw
Hindi - Hum Tumhe Pyar Karte hae
Hmong - Kuv hlub koj
Hopi Indijanci - Nu' umi unangwa'ta
Islandski - Eg elska tig
Ilonggo - Palangga ko ikaw
Indonezijski - Saya cinta padamu
Irski - Taim i' ngra leat
Italijanski - Ti amo
Japanski – Aishiteru
Jermenski - Yes kez sirumen
Jidiš - Ikh hob dikh
Joruba - Mo ni fe
Južnoafrički - Ek het jou life
Kanadski - Naanu ninna preetisuttene
Kapampang Katalanski - T'estimo anski - Kaluguran dak
Kambodžanski - Soro lahn nhee ah
Katalanski - T'estimo
Keltski-Škotska - Tha gradh agam ort
Kineski-Kanton - Ngo oiy ney a
Kineski-Mandarinski - Wo ai ni
Kisvahili – Nakupenda
Konkani - Tu magel moga cho
Korejski - Sarang Heyo
Korzikanski - Ti tengu caru (reći muškarcu)
Kreolski - Mi aime jou
Latinski - Te amo
Latvijski- Es tevi miilu
Libanski – Bahibak
Litvanski - Tave myliu
Mađarski – Szeretlek
Malajski - Saya cintakan mu / Aku cinta padamu
Malajalamski - Njan Ninne Premikunnu
Maratijski - Me tula prem karto
Mohave Indijanci- Kanbhik
Morokanski - Ana moajaba bik
Nahuatl - Ni mits neki
Navaho Indijanci- Ayor anosh'ni
Nemački - Ich liebe dich
Norveški - Jeg Elsker Deg
Pandakanski - Syota na kita!!
Pangazinanski - Inaru Taka
Papiamento - Mi ta stimabo
Persijski - Doo-set daaram
Pig Latinski - Iay ovlay ouyay
Poljski - Kocham Ciebie
Portugalski - Eu te amo
Rumunski - Te ubesk
Ruski - Ya tebya liubliu
Setsvana - Ke a go rata
Sindi - Maa tokhe pyar kendo ahyan
Sijuks Indijanci – Techihhila
Slovački - Lu`bim ta
Slovenački - Ljubim te
Srpski - Volim te
Svahili - Ninapenda wewe
Švajcarski - Nemački - Ich lieb Di
Španski - Te quiero / Te amo
Švedski - Jag alskar dig
Tagalog - Mahal kita
Tajvanski - Wa ga ei li
Tahićanski - Ua Here Vau Ia Oe
Tamilski - Nan unnai kathalikaraen
Telugu - Nenu ninnu premistunnanu
Tajlandski - Chan rak khun (reći muškarcu)
Tajlandski- Phom rak khun (reći ženi)
Turski - Seni Seviyorum
Ukrajinski - Ya tebe kahayu
Urdu - mai aap say pyaar karta hoo
Velški - 'Rwy'n dy garu


Last edited by Miss.Torres <3 on Fri Mar 05, 2010 10:22 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
.Africa 2o1o.
V.I.P
V.I.P
.Africa 2o1o.


Broj poruka : 1624
Poeni : 1230
Datum upisa : 2009-09-12
Godina : 29

A littLe biTch plaCee :PP Empty
PostSubject: Re: A littLe biTch plaCee :PP   A littLe biTch plaCee :PP Icon_minitimeSun Jan 10, 2010 2:57 pm

SurvivoR :$

Aleksandar Krajišnik (19) Majur, pored Šapca
Nadimak: Aca, Krajina
Horoskopski znak: devica
Zanimanje: vozač
Omiljeni film: Maratonci trče počasni krug
Omiljena muzika: skoro sve, ne voli stranu muziku
Tri želje: Audi A8

Aleksandar je najmlađi član Survivor ekipe. Automobili su njegova strast, pa ne čudi što navodi da mu je kupovina auta promenila život. Ovaj budući “Flojd” sklon je brzoj vožnji i to je osobina koju smatra svojom najvećom manom koju će gledati da promeni.

Rođen je u Zadru odakle je zbog ratnih zbivanja morao da se iseli u Bjeljinu, a kasnije se doselio u selo pored Šapca. Ipak, on kaže da je njegovo detinjstvo bilo “ludo i nezaboravno, sa dosta avantura”. Najopasnija stvar koju je uradio je skok u vodu sa visine od 14 m, a na njegovoj avanturističkoj listi svakako bi trebalo da se nađe i podatak da je sa 16 godina biciklom iz Majura stigao u Beograd prešavši 135 km.

Uz oca koji obožava lov i Aca je osetio čari ovog hobija. Na njegovom zidu nalazi se retki trofej – pravi, pravcati vuk kome je Aca lično došao glave.

Aleksandar je dobar, iskren, samostalan i odgovoran momak koji se sam probija kroz život. Iako je veoma mlad on već uveliko zarađuje. Kaže da je druželjubiv i pogodan za dogovor, ali da mu smetaju neodgovorni ljudi. Drugari smatraju da je velika pričalica, da ne zatvara usta pogotovo ako su tema automobili.

Kada bi osvojio novac kupio bi stan i, naravno, šta drugo nego auto. Ekipa može da računa sa njegovim osmehom i vrednim radom, a on se nada da će se naći među druželjubivim svetom koji će znati da ceni sve njegove pozitivne osobine..



Višnja Banković (24) Aranđelovac
Horoskopski znak: ovan
Zanimanje: student novinarstva
Hobi: snowboarding i clubbing
Omiljeni film: Trista
Omiljena knjiga: Elektrošok
Najseksepilniji glumac: Havijer Bardem
Omiljena muzika: elektro, progresiv (ne sluša treš)
Tri želje: zdravlje, zdravlje, zdravlje

Višnja trenutno živi u Beogradu, gde studira žurnalistiku. Obožava beogradske klubove, izlaske, noćni život i sve što je urbano, pa ne čudi što namerava od para, koje bi eventualno osvojila u „Survivoru“ , da otvori „najcool i najurbaniji kafić“ u gradu.

Izuzetno je zgodna, lepa, i bez dlake na jeziku. U detinjstvu su joj nadenuli ime „glavna ložara“, a danas bi mogli da je nazovu „ pravednik na stazi“. Ova dama je izuzetno samouverena, energična, pozitivna, istrajna, a prijatelji dodaju da je ponekad i zadrta, tvrdoglava i drska. Ljuti je kada ljudi sopstvene frustracije projektuju na druge, kao i glupost i nepažnja.

Obožava sport. Ranije je trenirala rukomet i danas žali što nije nastavila time da se bavi. Kaže da je prvo naučila da pliva i skija, a tek potom da hoda.

Njeni saplemenici mogu da računaju da će Višnja biti otvorena za saradnju i spremna na svaku akciju, ali bi joj smetalo društvo spletkaroša, ogovarača, mutivoda i nepouzdanih likova. Taktiku nema, ali veruje da će je razviti na licu mesta kada upozna takmičare.

Za znatiželjne: Višnja se sunča u toplesu..


Klemen Rutar (21) Ljubljana, Slovenija
Horoskopski znak: lav
Zanimanje: gimnastičar, vlasnik marketinške agencije
Hobi: ekstremni sportovi, JET, Kite
Omiljeni film: Gladijator, Hrabro srce, Patriota
Omiljena muzika: skoro sve, osim panka I metala
Tri želje: da zaradi mnogo para i uloži u biznis .

Klemen Rutar, slovenački predstavnik na Filipinima, uspešan je poslovni čovek, sa ambicioznim biznis planovima koje će, kako se nada, realizovati ukoliko osvoji novac u Survivoru. Klemen je nedavno otišao u „gimnastičku penziju“. Bio je odličan sportista, postizao briljantne rezultate, ali je taj svet ipak napustio. I dalje redovno vežba, i možda je trenutno najviše opčinjen najekstremnijim sportovima.

Oseća se samostalnim i uveren je da više vrediš kada stvari napraviš sam ne čekajući da ti padnu sa neba. Pored činjenice da ima svoju firmu gde sam upravlja poslom, Klemenovoj samostalnosti doprinelo je nezaboravno iskustvo sa Novog Zelanda. Tada je naučio kako da živi sam, da se snađe u novoj sredini i prevaziđe osećaj usamljenosti sklapanjem novih poznanstava. Sve što započne obavezno i završi. Veruje u sebe, veruje da će uspeti, jer ima skrojene planove. Zato ga i nerviraju ljudi koji ne znaju šta da rade sa svojim životom. Čvrsto se drži dogovora, planova, pa mu prijatelji zameraju da se unervozi kada nešto ne ide onako kako je zamišljeno.

Njegov optimizam, timski duh, motivacija i sposobnost da organizuje mogu biti od velike pomoći našim pustolovima. A kako bi on i njegova ekipa dospeli što dalje u takmičenju uveliko će koristiti sposobnost ubeđivanja...


Teja Lapanja(30) Škofja Loka, Slovenija
Horoskopski znak: vodolija
Zanimanje: marketing menadžer
Hobi: sport –trčanje, penjanje, vožnja bicikla
Omiljeni film: Prljavi ples
Najseksepilniji glumac: Bred Pit
Omiljena muzika: sve po malo,osim hip-hopa
Tri želje: da ima svoj biznis i nađe dečka koji neće voleti samo sebe, a odgovaraće joj sportski tip

Teja stiže iz Slovenije i predstavlja damu koja je potpuno ovladala zapadnjačkim sistemom rada i razmišljanja. Studije u Americi sama je finansirala radeći različite poslove. Po povratku u Sloveniju našla je odličan posao u struci. Trenutno je na mestu marketing menadžera u kompaniji koja se bavi berzanskim poslovanjem. Kolege kažu da je odgovorna i precizna, dok njena šefica ističe da u nju ima potpuno poverenje. Teja je preduzimljiva i praktična, a njen život odvija se po modelu: posao-hobi-kuća. Kada iscuri radni dan Teja seda kola u kojima je čeka oprema za sport, uključujući bicikl, i odlazi na jedan od svojih omiljen sportova: penjanje, triatlon. Priznaje da je pravi ovisnik o sportu.

Teja nije samo pragmatična, već je i emotivna mlada žena koja trenutno nema dečka, ali se nada susretu sa gospodinom savršenim. Za sada je oprezna prema muškom rodu i uživa u slobodi do daljneg. Kaže da bi od svojih negativnih osobina mogla da izdvoji to što zaboravlja stvari, ne sluša kada je nešto ne zanima, i možda to što je previše samosvojna.

Iako je sve do sada postigla sama, i dalje žudi za samostalnošću. Sada živi sa roditeljima, ali kada bi osvojila pare u ovom takmičenju polovinu para bi investirala u svoj stan. Teja je sve preračunala - ¼ para pretvorila bi u deonice, 1/8 bi otišla za apartman na moru I 1/8 za opremanje stana. Tim na Filiipinima može da očekuje da će Teja priskočiti da pomogne kad god može i sigurno će im koristiti njena fizička spremnost i borbeni duh. Ljudi koji su negativni, lenji i skloni provociranju neće joj biti dobro društvo...


A littLe biTch plaCee :PP 33agf1d
A littLe biTch plaCee :PP 2q37ls4
A littLe biTch plaCee :PP 2qwjtw1
A littLe biTch plaCee :PP 2nbzsci
Back to top Go down
.Africa 2o1o.
V.I.P
V.I.P
.Africa 2o1o.


Broj poruka : 1624
Poeni : 1230
Datum upisa : 2009-09-12
Godina : 29

A littLe biTch plaCee :PP Empty
PostSubject: Re: A littLe biTch plaCee :PP   A littLe biTch plaCee :PP Icon_minitimeWed Jan 13, 2010 5:55 pm

Armiiin :$

U svom' sam gradu opet ona basta ista
svud' behar je u cvatu
istim sjajem biser tvoga oka blista
evo ponoc je na satu

Hajde, tiho tise kreni grad vec drijema
da te ne bi cula mati
tama je po svuda i mjeseca nema
al' tu ce tvoje srce znati

Na staro mjesto dodji i raspleti kosu
bicu tamo poznah sebe
prvi sam od onih sto su ginuli za tebe

Ref.
Jos te volim, jos mi dah oduzimas
zauvijek me imas da li osjecas
jos te volim nek' ti srce objasni
prava ljubav nikada ne zakasni
ludo srce moje jos je uvijek tvoje

U svom' sam gradu opet ona basta ista
svud' behar je u cvatu
istim sjajem biser tvoga oka blista
evo ponoc je na satu

Na staro mjesto dodji i raspleti kosu
bicu tamo poznah sebe
prvi sam od onih sto su ginuli za tebe :$

VuLkaniii (L)

Sad kad sam bivsi,
Sada kad sam sam
Ti pjesmu napisi
Da je otpjevam
K'o suza da kane
Jedna pjesma za mene

Ovaj ples na kisi
Otplesat cu sam
Stisni zube, disi
Sebi ponavljam
A sve su mi rime
Tvoje ime

REF:
Slagat cu ljude
I sebe slagat znam
Al' vulkani se bude
Kada tebe ugledam
Sta je to ljubav,
Ne znam ni ja sam
Al' jos tvoje ime
Dozivam

Ovaj ples na kisi
Otplesat cu sam
Stisni zube, disi
Sebi ponavljam
A sve su mi rime
Tvoje ime
Back to top Go down
.Africa 2o1o.
V.I.P
V.I.P
.Africa 2o1o.


Broj poruka : 1624
Poeni : 1230
Datum upisa : 2009-09-12
Godina : 29

A littLe biTch plaCee :PP Empty
PostSubject: Re: A littLe biTch plaCee :PP   A littLe biTch plaCee :PP Icon_minitimeSat Jan 23, 2010 4:39 pm

Moja Top Listaa (:

1.Nina Badrić-Dodiri od stakla
2.Armin Muzaferija-Vulkani
3.Elitni odredi-Moja jedina
4.VIP-Ako riba drolja postane
5.Zeljko Samardić-Nije moje da znam
6.Zeljko Joksimovic-Ljubavii
Back to top Go down
.Africa 2o1o.
V.I.P
V.I.P
.Africa 2o1o.


Broj poruka : 1624
Poeni : 1230
Datum upisa : 2009-09-12
Godina : 29

A littLe biTch plaCee :PP Empty
PostSubject: Re: A littLe biTch plaCee :PP   A littLe biTch plaCee :PP Icon_minitimeSun Jan 24, 2010 1:26 pm

Omiljena serija:
A littLe biTch plaCee :PP Seranovi
Najdražii glumac:
A littLe biTch plaCee :PP Sign256
Najdraže glumice:
A littLe biTch plaCee :PP Sign302
A littLe biTch plaCee :PP Sign011
Najdraža pjevačica:
A littLe biTch plaCee :PP Sign276
A littLe biTch plaCee :PP Sign127
A littLe biTch plaCee :PP Tn_katyperry
Najdraži pjevač:
A littLe biTch plaCee :PP Tn_justintimberlake-4
Najmrže slavne osobe:
A littLe biTch plaCee :PP Sign041
A littLe biTch plaCee :PP Sign303
Back to top Go down
.Africa 2o1o.
V.I.P
V.I.P
.Africa 2o1o.


Broj poruka : 1624
Poeni : 1230
Datum upisa : 2009-09-12
Godina : 29

A littLe biTch plaCee :PP Empty
PostSubject: Re: A littLe biTch plaCee :PP   A littLe biTch plaCee :PP Icon_minitimeTue Feb 02, 2010 10:58 am



Back to top Go down
.Africa 2o1o.
V.I.P
V.I.P
.Africa 2o1o.


Broj poruka : 1624
Poeni : 1230
Datum upisa : 2009-09-12
Godina : 29

A littLe biTch plaCee :PP Empty
PostSubject: Re: A littLe biTch plaCee :PP   A littLe biTch plaCee :PP Icon_minitimeSat Feb 06, 2010 5:24 pm



Back to top Go down
.Africa 2o1o.
V.I.P
V.I.P
.Africa 2o1o.


Broj poruka : 1624
Poeni : 1230
Datum upisa : 2009-09-12
Godina : 29

A littLe biTch plaCee :PP Empty
PostSubject: Re: A littLe biTch plaCee :PP   A littLe biTch plaCee :PP Icon_minitimeSun Feb 07, 2010 2:31 pm

Ovo su gotov svi stihovi iz mog rokovnika,u koji svi pisu stih prema onom kako se osjećaju (: Ne mogu sve,previse ih ima..mrsko mi pisat Razz

True love doesn't have a happy ending
True love doesn't have an ending (:

Ljubavi mi smo mnogo toga hteli azjedno samo ovo
nismo smeli nikada nije smelo da se desi da ja tebe a
ti mene izgubiiš.. (L)

Ženskaroš me prevario hej,sa usnama ko med
i pogledom ko led,ženskaroš nema srca hej,a jos je
zivot moj ja njemu čak ni broj (:

Još sam ona stara sve sto imam sve bi dala
da se vrate lude noći lude godine izlasci do jutra
niko ne misli na sutra svako veče bilo nam je kao posljednje (:

Gledam sat sreća kasni opet opet i opet
kad jednom padneš kažu da ces pasti opet,opet i opet..

Gledam te oblake jer suza dosta je srce odustaje al' jos uvek cujem
tvoje korake,jer nisam ja nisi ni kriv ti sinoč grad reko je nama da
krivi smo obojee... (L)

Evo ovih dana hodam hodnicima mašte pa ti hodnici
po nekad u nazad me vrat u te noči kasne sate a
svaka noc je duga pa ima vremena da spusti se suza..

Bio si mi sve glavni lik iz serije,a ja devojčica koja
sve veruje,bio si mi sve a sad od tebe ne vidim ni trag.. xD

Moj je život Švicarska,skoro pa savršen ko blistavi brilijant
vještom rukom izbrušen imam sve sto poželim samo jedno
ne da me neko bar na tren voli zbog mene (L)

htela sam da verujem da mi nista ne značiš samu sebe
lagala da me baš ne privlačiš Razz

Ljubav je kao suza,rađa se u očima,a pada na srce x(

Živim za dan kada cu te pogledat,a neću ništa osjetit!

Kad čovjek voli ženu,na sve je spreman osim da joj kaže (:

Sedmi sprat i mrak u stanu,znam da imaš to u planu
da mi pokažeš kolko si jak pa se vidi da si lak xD

Mala kuća,a na kući ptičica kaže da si neverna devojčica
nisi mala nisi meni neverna samo si veselaa (:

Jedan život,gde prestajem ja gde počinješ ti
jedna jubav gde stali smo mi gde sad su drugi (L)

Znam nestaje sve i ovo naše stalo je al' ti ipak ostaješ
sad i zauvek :$ Ti budi OK i ne saznaj kako boli kad voliš
a mrziš,kad mrziš a voliš i lomiš se da izdržiš.. x(

Kad žena zavoli ima oči djeteta i na sve pristaje bez puno
pitanja al' ne zaboravi da joj kažeš svaki dan da je voliš :$

Još se porežem na tvoje dodire od stakla nikada se ja
iz tvog srca nisam makla i jos trazim te a znam da istina
je tanka ja nisam ziva odkad tvoja me je ruka dotaklaa (:

Ja imam jednu želju voljela bih vratit vrijeme Very Happy

Kako kiša opere blatnjave korake,
tako izbriše sreću i život postane gorak :$

Ako zatreba ti nesto uvjek bicu tu a sad posto
želip nestat cu :$

I kroz paučinu vraćam dane
kad smo ti i ja bili tim (L)

I thought love was only true
in fairytales !
I broke down every time you came around !!

Zazvonice telefon reci cu "Halo ko je"
tišina šaputa ce,tako kuca samo srce moje!!

Ovo nije pjesma za tebe i ne vjeruj ni jednu rijec
dok se pretvarah da te volim nisam ni slutio
da te volim (L)

Nije moje da znam ko te krade od sna i za kim ti suza krene Sad

S tobom opet učim šta je ljubav,došla si da osmjeh mi na lice vratiš Razz

Bože oprosti mu ništa on nije skrivio,ja sam mu bila predobra
ja sam ga takvog stvorila.. Tvoja ljubav kao planina pored mene ne bi opstala (:

Ako te nije pronašla ljubav potraži me biću ko prije,na
istom mestu svoju ljubav skricu od sviih (L)

Nekad sedim sama cekam srecu kazu nece ona nas
tese me kazu koraca za nama tako bezi mi dan za dan
ja ko lutka tkana suzom andjela bez krila zivim bajku
cekam princa jos od kad sam dete bila (L)

A nesto je u tvojim ocima sto me budnim drzi nocima
osim mene niko ne vidi osmjeh taj skriveni (L)

Još te volim,još mi dah oduzimaš
zauvijek me imaš da li osjećaš
još te volim nek ti srce objasni
da prava ljubav nikada ne zakasni
ludo srce moje jos je uvijek tvoje xD

Koliko dugo vec te poznajem cini se ko godinama
i svaki put kada te dotaknem osjetim klecaj u koljenima
Drhtaji moji sve ti govore ko de je prvi put
milion bubnjeva u srcu mom,udaraa (:

Davno je to nekad biloo :$ A & F

prsten ii zlatni lanac dace ti Bosanac samo
da te jednom poljubii (:

9000 metara na nebu sam ja
za tren kad' me pogledaš
9000 metara na dnu sam ja kad' me ne gledaš xD

Za 10 min.ce sve bit' isto samo
ce mi se eventualno više pišat (hahahahaahah)

Znam da je kasno al' trebaš mi ti :$

I bolje da se ne vidimo više
ne živimo u istom vremenu
ja imam prošlost ti imas budućnost
snovi su između..
I bolje da se ne vidimo više
jer shvatili bi tad u isti čas
da sve je ovo moglo da prođe
i bez nas x(

Jer znam da bez tebe ne mogu disati
sam tražim jedan pogled tvoj da dalje nastavim
ii sad kad mi život moj vise nista ne vrijedi
asm tražim jedan pogled tvoj da opet mogu sanjati (:

Siguran u to da te volim
sigurna u to da si stvoren za mene
sigurni u to da smo jedno i da sve je
drugo manje vrijedno (L)

Nikada više ni takve ljubavi ni takve izdaje
i sve se briše,posle tebe nista ne moze
da traje i sve se briše.. (L)

Ponekad samo ponekad ja uspijem
pa se nasmijem od srca i nije me stah
svako sjećanje boli ko ziva rana sto gorii (L)

Eh,da je tuga snijeg da se to jutra otopi :$

Odavno vec svejedno ti je znam
cujem ti u glasu da na tvoje oci varam
te ne bi promenio grimasu neka neko tugu
odnese nisam ja price potresne s tobom
prezivecu neka na tome ostane xD

Mrzim spore stvariii Very Happy

Nije htela da je nadjem broj mi dade
pogresam mozda udata je bila mozda
samo neverna kad se setim one noci viski s votkom
pomesam dodji opet kad pozelis da mu budes nevernaa :$

ovo malo duše ne dam da mi drugi kradu
ovo malo duše što mi ostalo.. :$

Pogledaj u sunce iznad oblaka to sto tamo vidis
to smo ti i ja..pogledaj u nebo pogledaj sad to se zove ljubav
to smo ti jaa (L)
Back to top Go down
.Africa 2o1o.
V.I.P
V.I.P
.Africa 2o1o.


Broj poruka : 1624
Poeni : 1230
Datum upisa : 2009-09-12
Godina : 29

A littLe biTch plaCee :PP Empty
PostSubject: Re: A littLe biTch plaCee :PP   A littLe biTch plaCee :PP Icon_minitimeMon Feb 08, 2010 9:36 am

Lud, zbunjen, normalan je bosanskohercegovačka humoristička serija u režiji Elmira Jukića i scenariste Feđe Isovića. Prva sezona je počela emitovanje 2. septembra 2007. godine, a druga 7. septembra 2008. godine. Zadnja epizoda druge sezone je emitovana 12. aprila 2009.

Nakon Bosne i Hercegovine i Hrvatske, serija se od 27. septembra 2008. emituje i u Srbiji i to na prvom programu RTS-a.

Snimanje treće sezone je počelo 1. septembra 2009. godine, a nastavak emitovanja je planiran za januar 2010.

Glavne uloge:
* Mustafa Nadarević kao Izet Fazlinović
* Senad Bašić kao Faruk Fazlinović
* Moamer Kasumović kao Damir Fazlinović
Sporedne uloge:
* Gordana Boban kao Ivana
* Milan Pavlović kao Dino (Mehmeda) Mujkić
* Jasna Žalica kao Šefika
* Saša Petrović kao Stjepan
* Tatjana Šojić kao Marija
* Zana Marjanović kao Selma
* Milena Dravić kao Spomenka
* Vanja Drach kao dr. Điđimilović
* Emir Hadžihafizbegović kao Samir Fazlinović
* Miraj Grbić kao Dragan-Zoran (Jovana) Čmar zvani Čombe
* Iva Šulentić kao Ines
* Seka Sablić kao Senka
* Žan Marolt kao Enes Hadžiethemćumurović
* Belma Lizde–Kurt kao Rabija Bubić
* Mirvad Kurić kao Mariofil
* Slađana Bukejlović kao Tanja
* Snežana Marković kao Senada
* Goran Navojec kao Reufik-Refko (Mehmeda) Mujkić
* Boro Stjepanović, kao Đuro Ubiparip
Epizodne:
* Enis Bešlagić kao Đenis Đenis
* Jasna Beri kao Dragana
* Mario Drmać kao Stefanel
* Alma Terzić kao Mirna
* Ermina Kurevija kao Azra
* Zlatan Zuhrić kao Nagib
* Mladen Vojičić Tifa
* Al' Dino
* Davor Sučić
* Aleksandar Seksan kao Đido Mova


Sezona 3 (2010)

* S3E01 - Kralj je umro - živio Refko (1. januar 2010)
* S3E02 - Potraga za blagom (10. januar 2010)
* S3E03 - Minsko polje (17. januar 2010)
* S3E04 - Dozivanje tobe (24. januar 2010)
* S3E05 - Donacija (31. januar 2010)
* S3E06 - Hot Line (7. februar 2010) najjačaaa (L)

Stare ali meni najbolje:
Bosanskohercegovacki nazivi za mjesece


Izet engleez (:







Ima jos al' mi mrsko traziit Razz
Back to top Go down
.Africa 2o1o.
V.I.P
V.I.P
.Africa 2o1o.


Broj poruka : 1624
Poeni : 1230
Datum upisa : 2009-09-12
Godina : 29

A littLe biTch plaCee :PP Empty
PostSubject: Re: A littLe biTch plaCee :PP   A littLe biTch plaCee :PP Icon_minitimeMon Feb 08, 2010 9:42 am

Izet Fazlinovic

ime: Mustafa
prezime: Nadarević
spol: muško
datum rođenja: 2.V.1943 u Banjoj Luci
zanimanje: glumac
trenutno prebivalište: Zagreb
supruga:
kći: Nadija Nadarević
kći: Nana Nadarević
sin: Ašo Nadarević (r.1991)
A littLe biTch plaCee :PP 00ht9

Senad Bašić, rođen 26. augusta 1962. u Trebinju
Senad Bašić diplomirao je na Akademiji scenskih umjetnosti u Sarajevu 1987. Radi kao profesor na Akademiji scenskih umjetnosti u Sarajevu na predmetu Gluma. Dobitnik je nagrade za najboljeg mladog glumca na Festivalu profesionalnih pozorišta u Jajcu 1989. i nagrade "Mala liska" koja se dodjeljuje u sklopu Festivala komedije Bosne i Hercegovine "Mostarska liska" 2004. Bio je i nominovan za nagradu Zlatni Leopard (najbolji glumac) na 55. Lokarno Film Festivalu, 2002. Trenutno živi i radi u Sarajevu sa suprogom Jasnom i dvoje djece.

A littLe biTch plaCee :PP I519204_SenadBasic2

Moamer Kasumović, (rođen 12. decembra 1981), je bosanskohercegovački glumac. Kasumović je rodom is Crne Gore, ali se preselio u Sarajevo 1996. godine gdje je najprije završio Petu gimnaziju, zatim Akademiju scenskih umjetnosti.

Prvi glumački honorar Moamer Kasumović dobio je u 21. godini, zaigravši u filmu Srđana Vuletića Ljeto u zlatnoj dolini. Bilo je to njegovo prvo filmsko iskustvo nakon kojeg mu karijera kreće uzlaznom putanjom. Drugi njegov dugački film je Dobro uštimani mrtvaci, te kratki filmovi Prva plata i Anđeo i amnezija. Osim u našoj zemlji, talentiranog glumca sada upoznaje i TV publika u Hrvatskoj, gdje se također emitira sve gledanija serija Lud, zbunjen, normalan, koju režira Elmir Jukić prema scenariju Feđe Isovića. Publika je imala priliku vidjeti ga i u predstavi Priviđenje iz srebrnog vijeka Almira Bašovića koju je režirao Sulejman Kupusović, te u predstavi Cirkus inferno Almira Imširevića koju je režirao Pjer Žalica, te u predstavi Žaba od režisera Elmira Jukića.
A littLe biTch plaCee :PP 091103052

Back to top Go down
.Africa 2o1o.
V.I.P
V.I.P
.Africa 2o1o.


Broj poruka : 1624
Poeni : 1230
Datum upisa : 2009-09-12
Godina : 29

A littLe biTch plaCee :PP Empty
PostSubject: Re: A littLe biTch plaCee :PP   A littLe biTch plaCee :PP Icon_minitimeTue Feb 09, 2010 11:23 am

Moji najdražii crtićii (nekad bili) xD

Codename: Kids Next Door, also known as Kids Next Door or by its acronym KND, is an American animated television series created by Tom Warburton and produced by Curious Pictures.[1] The series debuted on Cartoon Network on December 6, 2002 and aired its final episode on January 21, 2008. The series came about as the result of a viewer's poll by Cartoon Network.[2][3]

The main characters of the series are five kids who operate from their high-tech treehouse against the tyranny of adults, senior citizens and teenagers. They make up what is known as Sector V of a worldwide organization called the Kids Next Door. The series ended in January of 2008. On January 4, 2010, syndication began.

A littLe biTch plaCee :PP 3100
A littLe biTch plaCee :PP Kids-Next-Door-003

Ed, Edd n Eddy is an original animated television series on Cartoon Network created by Danny Antonucci and produced by Canadian-based a.k.a. Cartoon. Ed, Edd n Eddy is one of Cartoon Network's longest running series[3] and the longest-running of the channel's Cartoon Cartoons. The series revolves around three adolescent boys collectively known as "the Eds," who hang around in a suburban cul-de-sac. Unofficially led by Eddy, the Eds constantly scheme to make money off their peers, in order to purchase their favorite confectionery: jawbreakers. However, their plans usually fail, leaving them in various predicaments.

A littLe biTch plaCee :PP 270px-EEnE_Titles

Scooby Doo je poznati crtani film. Prikazuje se po cijelom svijetu. Opisuje pustolovine slavnog psa Scooby Dooa i četiri tinejđžera: Freda Jonesa, Daphne Blake, Velme Dinkley i svog najboljeg prijatelja Shaggyja Rogersa. Nekada se pojavljuju i njegovi braća i rođaci Scrappy Doo, Scooby Dum i Yabba Doo a vrlo rijetko se pojavljuje još neka njegova rodbina.Scooby Doo je velika uspješnica i baziran na knjizi. Izdan je u mnogo jezika. U Hrvatskoj je prikazivan na Novoj TV na hrvatskom jeziku. Ima deset nastavaka 20-30 minutnih crtanih i jedanaest crtanih filmova. Također ima i dva filma. Prikazivan je na engleskom kanalu Cartoon Network i na njegovoj kopiji Boomerangu.

A littLe biTch plaCee :PP Scooby-Doo-tv-02

The Powerpuff Girls is an American animated television series about three kindergarten-aged girls who have superpowers. Created by animator Craig McCracken, the program was produced by Hanna-Barbera until 2001 when Cartoon Network Studios took over production for Cartoon Network. The show has been nominated for an Emmy Award five times, in the category Outstanding Achievement in Animation.
A littLe biTch plaCee :PP Powerpuff-Girls-cn04

Dexter's Laboratory (commonly abbreviated as Dexter's Lab) is an American animated series created by Genndy Tartakovsky and produced by Cartoon Network Studios (also co-produced with Hanna-Barbera in 1996-2001). It is about a boy genius named Dexter, who has an enormous secret laboratory, filled with an endless collection of his inventions, which is entered primarily through a bookshelf in his bedroom. His enemy and rival is a boy named Mandark, however, Dexter feuds more often with his ditzy older sister, Dee Dee. She often gets inside the lab, playing with and often destroying Dexter's inventions or distracting him from his work. Despite Dexter's brilliant mind, his careless mistakes often cause his endeavors and experiments to result in disaster, with Dee Dee often winning.

Spoiler:


Last edited by Miss.Torres <3 on Fri Mar 05, 2010 10:25 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
.Africa 2o1o.
V.I.P
V.I.P
.Africa 2o1o.


Broj poruka : 1624
Poeni : 1230
Datum upisa : 2009-09-12
Godina : 29

A littLe biTch plaCee :PP Empty
PostSubject: Re: A littLe biTch plaCee :PP   A littLe biTch plaCee :PP Icon_minitimeWed Feb 10, 2010 10:04 am

Crni Leptire (L)

Hodam kroz zrak,
Do tebe je mrak
A nigdje nema te
Sve mi je teže u grudima,

Ne bi li stala bojim se
Vidim tvoje ime,
Vidim njene dodire
Reci mi da sanjam,
Da tu nema istine


REF.

Crni leptire,
Kad su tvoje usne druge ljubile
Nisu shvatile,
Da su mene zauvijek izgubile

Idi, molim te
Ne vjeruj mi danas dušo, lažem, ne
A postajem sad imuna na tvoje molitve

Moje tijelo je sol,
Oko mene je bol
Al' ne topim se
Tužne su kiše, al postaju tiše

I više ne bojim se
Ti si samo sjena,
kKja zauvijek nestaje
Kada iz noći, dan postaje

REF. ×2
Crni leptire,
Kad su tvoje usne druge ljubil
Nisu shvatile,
Da su mene zauvijek izgubile

Idi, molim te
Ne vjeruj mi danas dušo, lažem te
A postajem sad imuna na tvoje molitve

Na tvoje molitve .. :$
Back to top Go down
.Africa 2o1o.
V.I.P
V.I.P
.Africa 2o1o.


Broj poruka : 1624
Poeni : 1230
Datum upisa : 2009-09-12
Godina : 29

A littLe biTch plaCee :PP Empty
PostSubject: Re: A littLe biTch plaCee :PP   A littLe biTch plaCee :PP Icon_minitimeThu Feb 11, 2010 10:55 am

Ti ne znaš kako je :$

Neka Bog ti oprosti sto si me lagao
cuvaj rijeci za njega kad se budes kaojao

ja nemam hrabrosti, sve s tobom proci ponovo
u meni nema ljubavi,
ni za sebe dovoljno

ti ne znas kako je
ljubav sa strahom cekati
smijat' se kad je najgore
a sve u dusi nositi

neka Bog ti oprosti za sve moje nemire
toliko truda uzalud, ni hvala od tebe
trebam vremena da zaboravim
da novu ljubav sebi dozvolim
sada odlazim daleko od svih
gdje me tuga nece pronaci

ti ne znas kako je ....
Back to top Go down
.Africa 2o1o.
V.I.P
V.I.P
.Africa 2o1o.


Broj poruka : 1624
Poeni : 1230
Datum upisa : 2009-09-12
Godina : 29

A littLe biTch plaCee :PP Empty
PostSubject: Re: A littLe biTch plaCee :PP   A littLe biTch plaCee :PP Icon_minitimeThu Feb 11, 2010 10:57 am

Ringišpil (L)

Curi od jutros od èetiri-pet,
rešilo nebo da potopi svet.
Nad gradom danima vise iste kulise.

Poliva kiša al' to joj je zanat,
ma sve mi je ravno k'o severni Banat,
manje više, i sa kišom i bez kiše.

Vreme se vuèe k'o teretni voz,
gde li veèeras da pomolim nos?
Klasika: "Konobar, un cafe' macchiatto". Pa da.

Prolazi vreme, al' to mu je manir,
i sve je to plitko k'o plekani tanjir.
Izeš sliku, nigde jedra na vidiku.

O, daj okreni taj ringišpil u mojoj glavi.
To ne zna niko, samo ti.
Bez tebe drveni konjiæi tužno stoje.

Doði, iz plave boce se pojavi,
bar jednu želju ispuni
i dodaj svetu malo boje, èudo moje.

Veèe se klati k'o prezreli klip,
teška vremena, a ja težak tip
- gravitacija zaèas uzima svoje.

Slab sam ja igraè za subotnje gužve,
al' shvatam pomalo te pokretne spužve:
neko pijan lakše život odrobija.

O, daj okreni taj ringišpil u mojoj glavi.
To ne zna niko, samo ti.
Bez tebe drveni konjiæi tužno stoje.

Doði, iz plave boce se pojavi,
bar jednu želju ispuni
i dodaj svetu malo boje, o, èudo moje.

Sustajem, odustajem, pritiska me kao pegla.
Javi se, pojavi se, dodaj svetu malo legla.
Nekad si me èudila, o, danas bi mi tako legla.
Dodaj malo ludila, dodaj svetu malo vergla.

O, daj okreni...

sustajem, odustajem...

taj ringišpil u mojoj glavi... (:
Back to top Go down
.Africa 2o1o.
V.I.P
V.I.P
.Africa 2o1o.


Broj poruka : 1624
Poeni : 1230
Datum upisa : 2009-09-12
Godina : 29

A littLe biTch plaCee :PP Empty
PostSubject: Re: A littLe biTch plaCee :PP   A littLe biTch plaCee :PP Icon_minitimeThu Feb 11, 2010 11:02 am

Survivor ludilo u Makedoniji (:

I evo prilke da “preživele” sa Filipina vidimo obučene i sređene. Neke ćete u tom izdanju videti i po prvi put… Wink
A littLe biTch plaCee :PP 17

Naime, veći deo ekipe ovogodišnjeg Survivor-a posetili su Makedoniju, gde su jako lepo dočekani. Takmičari su imali status pravih zvezda u Makedoniji, a sastavni deo njihovog puta bilo je i druženje sa fanovima, potpisivanje autograma, izlasci u klubove…

Domaćin ovog druženja i prave turneje bila je Sitel televizija, kuća koja prenosi drugu sezonu Survivora, najpopularnijeg rijalitija u Makedoniji.

Više hiljada fanova širom Makedonije pozdravljalo je avanturiste sa Filipina – Njegoša, Anu Stojanovski, Dinu, Višnju, Luku, Dušana, Nemanju, Acu, Srđana, Klemena, Teju, Bibija i čuvene “Spartance” Pecea i Nikolu.

Pored fenomenalne zabave, kao što možete videti i na fotkama, takmičari su odlučili i da posete grob Tošeta Proeskog…

Aaaaaa, Srđan se ošišao! Smile

A littLe biTch plaCee :PP 37A littLe biTch plaCee :PP 26A littLe biTch plaCee :PP 53A littLe biTch plaCee :PP 62
Back to top Go down
.Africa 2o1o.
V.I.P
V.I.P
.Africa 2o1o.


Broj poruka : 1624
Poeni : 1230
Datum upisa : 2009-09-12
Godina : 29

A littLe biTch plaCee :PP Empty
PostSubject: Re: A littLe biTch plaCee :PP   A littLe biTch plaCee :PP Icon_minitimeSat Feb 13, 2010 9:07 am

Forgive Me-Evanescence

Can you forgive me again
I don't know what I said
But I didn't mean to hurt you

I heard the words come out
I felt that I would die
It hurts so much to hurt you

Then you look at me
You're not shouting anymore
You're silently broken

I'd give anything now
To kill those words for you
Each time I say something I regret
I cry I don't want to lose you
But somehow I know that you will never leave me, yeah!

'Cause you were made for me
Somehow I'll make you see
How happy you make me, Oh!

I can't live this life
Without you by my side
I need you to survive
So stay with me
You look in my eyes
And I'm screaming inside that I'm sorry [sorry]

[Ooh I'm sorry]

And you forgive me again
You're my one true friend
And I never meant to hurt you

A littLe biTch plaCee :PP Suygd0
Back to top Go down
.Africa 2o1o.
V.I.P
V.I.P
.Africa 2o1o.


Broj poruka : 1624
Poeni : 1230
Datum upisa : 2009-09-12
Godina : 29

A littLe biTch plaCee :PP Empty
PostSubject: Re: A littLe biTch plaCee :PP   A littLe biTch plaCee :PP Icon_minitimeSat Feb 13, 2010 2:58 pm

Toni Cetinski
Kad zena zavoli


Kad zena zavoli ima oci djeteta
i na sve pristaje bez puno pitanja
al' ne zaboravi da joj kazes svaki dan
da je volis

Kad zaspe umorna na tvojim rukama
neka dobro zna da tu je sigurna
al' ne zaboravi sapnut joj u snu
da je volis

Ref. 2x
I da ti znaci bas sve
i da ne mozes bez nje, da je trebas najvise
kad te poljubi tad budi njezan, tiho reci joj
da je ona cijeli zivot tvoj

Kada zena zavoli, svu ljubav kad ti da
tvoj je cijeli svijet i nebo granica
al' ne zaboravi da joj kazes svaki dan
da je volis

Ref.

Ref. 2x

Kada zena zavoli tvoj je cijeli svijet
i nebo granica

A littLe biTch plaCee :PP Uci%20ljubav
Back to top Go down
.Africa 2o1o.
V.I.P
V.I.P
.Africa 2o1o.


Broj poruka : 1624
Poeni : 1230
Datum upisa : 2009-09-12
Godina : 29

A littLe biTch plaCee :PP Empty
PostSubject: Re: A littLe biTch plaCee :PP   A littLe biTch plaCee :PP Icon_minitimeSat Feb 13, 2010 3:02 pm

3 Doors Down - Here Without You

A hundred days had made me older
since the last time that I've saw your pretty face

A thousand lights had made me colder and I don�t think I can look at this the same

But all the miles had separate
They disappear now when I�m dreaming of your face

I�m here without you baby
but your still on my lonely mind
I think about you baby
and I dream about you all the time
I�m here without you baby
but your still with me in my dreams
And tonight it�s only you and me

The miles just keep rollin
as the people either way to say hello
I've heard this life is overrated
but I hope that it gets better as we go

I�m here without you baby
but your still on my lonely mind
I think about you baby
and I dream about you all the time
I�m here without you baby
but your still with me in my dreams
And tonight girl it�s only you and me

Everything I know,
and anywhere I go
it gets hard but it won�t take away my love
And when the last one falls,
when it�s all said and done
it get hard but it won�t take away my love

I�m here without you baby
but your still on my lonely mind
I think about you baby
and I dream about you all the time
I�m here without you baby
but your still with me in my dreams
And tonight girl it�s only you and me
A littLe biTch plaCee :PP 3ddak6
Back to top Go down
.Africa 2o1o.
V.I.P
V.I.P
.Africa 2o1o.


Broj poruka : 1624
Poeni : 1230
Datum upisa : 2009-09-12
Godina : 29

A littLe biTch plaCee :PP Empty
PostSubject: Re: A littLe biTch plaCee :PP   A littLe biTch plaCee :PP Icon_minitimeSat Feb 13, 2010 8:45 pm

A littLe biTch plaCee :PP Karate%20kidA littLe biTch plaCee :PP MusavkoA littLe biTch plaCee :PP Pomutili%20mu%20pametA littLe biTch plaCee :PP Drz%20gace48A littLe biTch plaCee :PP Koraci%20ko%20laki%20oblaciA littLe biTch plaCee :PP Kraoke%20obracunA littLe biTch plaCee :PP Funky%20GA littLe biTch plaCee :PP PesakA littLe biTch plaCee :PP Ziveo%20ziveo%20i%20srecan%20nam%20bioA littLe biTch plaCee :PP Rodjendanski%20pokonA littLe biTch plaCee :PP Borba%20sa%20talasimaA littLe biTch plaCee :PP Cajanka%20kod%20kraljice44



Da ti poklonim srce? Malo je! Da ti poklonim vjecnost? Kratko je! Da ti poklonim ljubav? Nezelis je! Zato ti poklanjam slobodu Volim te!
Back to top Go down
.Africa 2o1o.
V.I.P
V.I.P
.Africa 2o1o.


Broj poruka : 1624
Poeni : 1230
Datum upisa : 2009-09-12
Godina : 29

A littLe biTch plaCee :PP Empty
PostSubject: Re: A littLe biTch plaCee :PP   A littLe biTch plaCee :PP Icon_minitimeWed Feb 17, 2010 4:23 pm



I never thought that we would ever come to this
You always said that we were build to last
I thought that we were meant to be together
'til the end my friend.
Now you prove me wrong, stumbling in your acting
Telling me that we've grown apart oooouh

Chorus
No, I don't wanna let you go,
I will do it all the same
but you know I can't stop feeling
I will make it easier
So I will say whatever you wanna hear,
But I can't stop feeling

I got there all my things and favorite books,
Alone with all the memories of you
Cause I will always love you after all the said and done.
You run ooouuuh,
I'll be over here in case you wanna see me.
I realize that we're meant to be
Ouuuho

No, I don't wanna let you go,
I will do it all the same
but you know I can't stop feeling.
I will make it easier
So I will say whatever you wanna hear,
But I can't stop feeling
No, I don't wanna let you go
I don't wanna let you go

Now you prove me wrong,
Stumbling in your acting
Telling me that we've grown apart.
Ouuuho

Chorus
Cause, I don't wanna let you go
I will do it all the same,
but you know I can't stop feeling
No, I don't wanna let you go,
I will do it all the same,
but you know I can't stop feeling.
I will make it easier,
so I will say whatever you wanna hear,
but I can't stop feeling

No, I don't wanna let you go,
I will do it all the same,
but you know I can't stop feeling.
I will make it easier,
so I will say whatever you wanna hear,
but I can't stop feeling
but I can't stop feeling
Back to top Go down
.Africa 2o1o.
V.I.P
V.I.P
.Africa 2o1o.


Broj poruka : 1624
Poeni : 1230
Datum upisa : 2009-09-12
Godina : 29

A littLe biTch plaCee :PP Empty
PostSubject: Re: A littLe biTch plaCee :PP   A littLe biTch plaCee :PP Icon_minitimeFri Feb 19, 2010 4:10 pm

Vatrogasci (Fucking Shit)

Fucking shit, fucking shit!
Sve je mala fucking shit!
Osim kad me ljubiš s leđa, gdje je kosa nešto rijeđa
Pa me diraš svojim toplim rukama...

Very bed, very bed!
Sve je mala, very bed!
Osim kada nosiš gaće, one tanke, štrikuljače
Što ti dala kuma Mara iz Frankfurta...

I love you, I love you!
Moja mala, I love you!
Osim kad si sva u bedu, i kad držiš me na ledu
Tad smo tužni ja i mali Perica...

Fucking... shit!

Fucking shit, fucking shit!
Sve je mala fucking shit!

Osim kad me ljubiš s leđa, gdje je kosa nešto rijeđa
Pa me diraš svojim toplim rukama...
Osim kada nosiš gaće, one tanke, štrikuljače
Što ti dala kuma Mara iz Frankfurta...

Fucking... shit!

----------------------

Fucking shit, fucking shit, sve je mala fucking shit
osim kad me ljubiš s leđa gdje je kosa nešto rjeđa
pa me diraš svojim toplim rukama

Very bad, very bad, sve je mala very bad
osim kada nosiš gaće, one tanke štrikuljače
što ti dala kuma Mara iz Frankfurta

I love you, I love you, moja mala I love you
osim kad si sva u bad-u i kad držiš me na ledu
tad smo tužni ja i mali Perica

Fucking shit...



Nermine & Kenoo ubiću Vas za ovo!! Kolko sam se naložiLaaa -.-'
Voliim vas <3
Back to top Go down
Sponsored content





A littLe biTch plaCee :PP Empty
PostSubject: Re: A littLe biTch plaCee :PP   A littLe biTch plaCee :PP Icon_minitime

Back to top Go down
 
A littLe biTch plaCee :PP
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
All for Girls :: OFF :: Your Place=)-
Jump to: