All for Girls
Hej devojke,registrujte se na najbolji forum samo za girlsice <3 drustvo je savrseno , a tema ima milion Smile) registrujte se!
All for Girls
Hej devojke,registrujte se na najbolji forum samo za girlsice <3 drustvo je savrseno , a tema ima milion Smile) registrujte se!
All for Girls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Come on Girls
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Dance Life

Go down 
AuthorMessage
careless bitch.
Administrator
Administrator
careless bitch.


Broj poruka : 11584
Poeni : 13313
Datum upisa : 2009-05-09
Godina : 29

Dance Life Empty
PostSubject: Dance Life   Dance Life Icon_minitimeMon Feb 15, 2010 7:04 pm

Prvi deo:


Oduvek sam volela da plesem.Muzika me ponese, zatvorim oci i prepustim joj se.Jos kao mala, plesala sam kad god bih bila sama kod kuce. Uz razlicitu muziku, bez koreografija, jednostavno sam plesala i uzivala. Ali danas necu biti sama.Danas je dan kada se upisujem u plesnu akademiju. Moracu da se takmicim sa jos 50 devojaka,a samo deset najboljih ce proci. Tako je sad.Takva je stipendija. Moji nisu mogli da priuste,a ja ih ne krivim. Samo bih veoma zelela da prodjem i da uspem u onome sto sam zamislila. Odlucila sam se za Show Dance i Jazz Ballet. Ali cu i imati dodatne casove baleta,naravno ako prodjem.Stvarno bih to volela. Zivim u malom mestu.Glavni grad je odmah u blizini i bas zbog toga mislim da necu proci ali to jako zelim!
Zovem se Lena i imam 16 godina.Pre 3 meseca upisala sam Gimnaziju. A planiram i Plesnu Akademiju. Imam dve mladje sestre i roditelje.
Ceo moj zivot je igra i obozavam da plesem. Od 6-te godine idem na balet,a na Show Dance krenula sam pre tri godine. Naravno rekreativno jer moji nisu imali sredstava za takmicenja. Ali dan kada sam u novinama procitala da je danas kasting nikada necu da zaboravim. Imala sam ponovo u nesto da verujem.Odmah sam krenula sa pripremama i korografijama.Zelela sam sto pre da osmislim i uvezbavam posto mi je ostalo samo tri nedelje do kastinga.
Osmislila sam sve i bila sam ubedjena da je donekle dobro.
Vezbala sam svaki dan u mojoj sobi i dvoristu. Muzika mi nije trebala ali sam morala uz nju! Odlucila sam se da u koreografiji ubacim moderan balet sa dodatkom klasicnog baleta a na samom kraju da dodam nesto jaceg plesa i mesavinu izmedju jazz-a i show dance-a . Jana je dolazila svaki put i gledala je sta ja radim.Nas dve smo od obdanista najbolje drugarice.I Jana igra ali ona se kasno setila i ne verujem da ce stici na kasting.Rekla je da ce pokusati. Dok cekam u redu i strepim kada cu doci na red,izduzujem vrat u potrazi za Janom.Bilo bi veoma lepo da ona dodje i da ona igra.Ima talenta ali takodje ima i veliku tremu. Tata me ne podrzava u dance-u jer misli da cu popustiti u skoli i da necu zavrsiti fakultet a od plesa necu imati nista. Znam da cu mu dokazati suprotno.U to sam ubedjena. Mama me podrzava ali nekako mislim da se i ona slaze sa tatom. Trenutno najveca podrska mi je Jana.
Vidim je! Sa starijom sestrom dolazi i drhti! Ne primecuje me,ja sam guram kroz gomilu i dolazim do nje.Grlim je cvrsto i nas dve odosmo po vodu.
'Nemas pojma koliki mi je strah.Ne znam kako cu,ne znam sta cu.' rece ona drhtavim glasom
'Uspeces,nego sta ces i obe cemo da udjemo i obe cemo da uzivamo za mesec dana u jednoj sobi na Akademiji i smejacemo se sta se desilo.Videces...' ubedjivala sam je ja.Iako ni sama nisam sigurna da li biti tako ili cemo doziveti veliko razocarenje.
Dolazim na red za otprilike 10,15 minuta,a Jana tek za pola sata. Drago mi je sto cu zavrsiti pre nje ali isto tako bih volela da dodjem na red sto kasnije.
U glavi sam razmisljala o koreografiji i sta,kako gde ide. Celu koreografiju sam premotala u glavi i cvrsto resila da uspem!
Prozvali su me,a leptirici i trema su zaigrali u mom stomaku.Ruke su mi drhtale a dlanovi znojili.
Usla sam u veliku prostoriju.Ogromna sala,svuda oko mene bila su ogledala. U uglu sedeli su za stolom dve zene i jedan muskarac. Dve zene bile su mladje,dok je covek imao otprilike 50 godina.Oni su,dakle sudije. Nisu me prijateljski pogledali.Ja sam im 34-ta po redu i sigurno im je mucno da gledaju jos jednu kako se djipa.
'Svoj cd ubaci u muzicki stub i pocni kada si spremna'
Drhtavim rukama ubacila sam cd i muzika je lagano krenula.Namestila sam se i duboko udahnula. Zaklopila sam oci i zaigrala.
Muzika me je ponela i zamislila sam da sam u svojoj sobi i da igram za svoju dusu. Polako sam se opustila.Dolazio je kraj.Dala sam sve od sebe.Muzika je prestala a covek se nasmesio i rekao 'Za tri sata su objave' Osmehnula sam se i izasla.Nisam imala predstavu kako sam odigrala.Ali znam da sam dala sve od sebe. Jana je drhtala na stolici na kojoj sam je i ostavila.Zagrlila me je i pitala kako je bilo.
'Dala sam sve od sebe.Bar mislim. Stvarno ne znam.Nadam se....'
Ostale smo zagrljene i drzale se za ruke.Janu su prozvali.Tiho sam rekla 'Srecno'
Klimnula je glavom i krenula.
Dakle,ostalo mi je jos dobrih tri sata do objave.Jana igra.Cuje se njena muzika. Nadam se da je sve u redu. Procunjala sam se do prodavnice i kupila flasu ice tea od breskve.
Bilo je ovde dosta devojaka.Ali ocekivala sam da ce ih biti vise. Nijedna nije bila nadmena,niti uobrazena kako sam mislila.Vidjala sam samo prijateljska lica i osobe koje su bile dovoljno nervozne,kao i ja pre 10 minuta.I dalje sam se plasila da li cu proci ili ne ali znala sam takodje da sam dala sve od sebe i da je najbitnije proslo.
Jana je izasla,posto me nije videla okretala se i posle 3,4 sekunde me je primetila.Mahnula sam joj i ona je dosla.Bila je zadihana a na celu su se pojavile graske znoja.Zagrlila sam je.Dodirnuo me je njen mekani crni triko! TAKO sam zelela da prodjemo. Objasnila je da se na jednom delu zbunila ali da je sve ostalo proteklo okej.
Izasle smo napolje.Sunce je grejalo a nas dve smo kupile sladoled i cerekale se. Na trenutak smo zaboravile na objave...
Proslo je vreme.Otisle smo u hol i cekale. Izasla je jedna zena i zalepila papir na vrata. Brzo smo se progurale i gledale.Nigde nisam videla svoje ime.Dok Janino jesam.Ona je pocela da skici i vristi.Ostale devojke su mi smetale.10-ta sam bila ja! O moj Boze! Nisam mogla da verujem! Ja sam usla u top 10.Ja idem u Plesnu Akademiju! Nas dve smo USPELEE!
Back to top Go down
https://girls4ever.forumotion.com
careless bitch.
Administrator
Administrator
careless bitch.


Broj poruka : 11584
Poeni : 13313
Datum upisa : 2009-05-09
Godina : 29

Dance Life Empty
PostSubject: Re: Dance Life   Dance Life Icon_minitimeTue Feb 16, 2010 9:49 pm

Zadihane krenule smo ka kolima! Bile smo ushicene i jedva smo cekale da krenemo na akademiju. Za dve nedelje zvanicno smo ucenice Plesne Akademije! To mi sad deluje potpuno nestvarno i tako daleko.Ali tu je. Samo nas deli dve nedelje a nista lose ne moze da se desi.Ili bar se nadam. Jana i ja smo toliko srecne da pevamo i skacemo i izgledamo jako smesno!
Ali nas je bas briga.Jana i ja smo se oprostile.Nju je njena sestra pokupila a ja sam otisla sa tatom.Tata me je poljubio u celo i samo suvo rekao 'Svaka cast!' znam da mu nije bilo svejedno.Ali necu biti daleko od njega. Ako sam mu ja bitna i ako sam mu ja cerka,on ce te razumeti i podrzace me,ma kakav korak da ucinim.Zar ne? Takav bi svaki otac trebao da bude.
Kada sam dosla kuci,ispricala sve mami i ona je bila ushicena i srecna zbog mene.Bilo mi je jako drago.Bila sam rumena u licu a sjaj se takodje mogao primetiti u mojim ocima. Raspust je u toku i lepo je i suncano vreme. Izasla sam napolje i uzela omiljenu knjigu.Obozavam romane.Oni me tako opuste. Sela sam na ljuljaske i dalje nesvesna svega sto mi se desilo. Utonula sam u svet romana i uzivala.Jana je dosla na veceru.Narucile smo pizzu a ona je ostala kod mene da gledamo film. Smejale smo i uzivale u svakom trenutku
'Jedva cekam! Vec sam osmislila sta cu da nosim i kakav ce mi dan biti'
sa ushicenjem je pricala Jana.
'Gotovo je sa Gimnazijom i onim luzerima.Jedva cekam da upoznam i ostale.'
Izjavila sam. Bilo mi je drago sto necu biti sama i sto ce moja najbolja drugarica biti sa mnom.Cula sam da ima samo 10-ak momaka.Nadam se da nisu gejevi ili tako nesto. Mislim,bilo bi stvarno glupo.
'Ja sam cula da ce nam show dance predavati neki mnogo mlad profesor.Otprilike 20 godina.' rekla je Jana
'A jel ti znas da je zabranjeno zabavljati se sa profesorima?' nasmejala sam se.
Procitala sam pravilnik Plesne Akademije na internetu i znala ga napamet.
Svakako,to sebi ne mogu da dozvolim.A i ko zna kakav je.Verovatno mi se nece svideti kao i svi ostali.
'Boze,kad porazmislim ti nikada nisam imala pravog decka.' izjavila je Jana i rasirila oci
'Pa sta? Kao da je to neka bitna stvar.Bio je tu Marko ali su u pitanju bile fote.To se ne racuna.Jednostavno nisam upoznala savrsenog' rekla sam k'o iz topa.
'Da,da,samo ti mastaj o princu na belom konju.Pazi samo da ne dodje na magarcu'
Smejale smo se i pricale o Akademiji.
Ispratila sam Janu u deset uvece i krenula da se spremam za spavanje.Jos malo sam razmisljala o Akademiji i jedva cekala da mi vreme prodje.
Back to top Go down
https://girls4ever.forumotion.com
careless bitch.
Administrator
Administrator
careless bitch.


Broj poruka : 11584
Poeni : 13313
Datum upisa : 2009-05-09
Godina : 29

Dance Life Empty
PostSubject: Re: Dance Life   Dance Life Icon_minitimeWed Feb 17, 2010 5:32 pm

Probudio me je telefon.Alarm.Navila sam ga predhodne noci kako bih trcala po parku.Treba odrzavati kondiciju.Necu da zakrzljam dok ne dodjem na Akademiju. Obukla sam sorc,majicu i patike i izasla napolje. Na ulicama-niko.Poneka bakica ili neki deda... Udahnula sam svez vazduh i trcala koliko me noge nose.Obozavala sam da trcim.To me jednostavno opusti,odagna me od svih problema i dosta je umirujuce.
Kuci sam se vratila u 7h.Moji su se spremali za posao.
Tata je radio u banci,a moja majka u biblioteci...Bila sam jedinica.Doduse kada sam imala 5 godina moja mama je izgubila bebu.Od onda ume nekad da bude depresivna.Ali nikada sa mnom nije pricala na tu temu... Cesto zamisljam moj zivot uz neku 5 godina mladju sestricu ili brata.Uvek se zacnem kada vidim Janinu sestru i njenog mladjeg brata.Nekako mi je to sve daleko a i jako bih zelela da i ja imam da sa nekim delim sobu ili jednostavno da se sa nekim svadjam. Kada sam usla oboje su podigli pogled.
'Gde si ti bila?' pitao je tata
'Ma samo da trcim.Trebalo mi je to.Cisto da se opustim' Stalno sam to radilo.Doduse ne svako jutro ali sam radila. Ne znam kako to nije primetio.Verovatno ga nisam ni interesovala nesto posebno.Nekako imam taj osecaj da me sopstveni otac ne zna kako treba.I to me cesto pogadja.Dok je mama drugacija.Ne shvatam poentu.
'Duso,zelis li da doruckujes?' mama se blago osmehnula i trepnula
'Moze.Kajgana bi bila u redu.Ali mogu i sama'
'Neka dusice moja,mama ce ti spremiti.Idi istusiraj se za to vreme.'
Potrcala sam uz stepenice i cula kako mi mobilni vibrira na stocicu u hodniku.Bila je to Jana.Cudno da tako rano zove...
'Halo?'
' Ja sam se ranije probudila.Nisam mogla da spavam.Mozemo da se vidimo?!'
'Cao i tebi Jana.Dobro jutro.Kako si? ' sarkasticno sam pitala
'Da,znam,izvini.Mozemo li?' bez daha je upitala
'Da,naravno.Jel nesto hitno?Jel sve u redu?'
'Ma jeste. Samo si mi potrebna.Ok?' rekla je.
'Okej.Vidimo se kod mosta za pola sata.Vazi?'
'Okej.' spustila je slusalicu
'Caoo' rekla sam u prekinutu vezu i nasmejala se.
Jana stvarno ume da me zasmeje.Pitala sam se sto sam joj potrebna.Samo da se nije uvalila u neki problem.Ali to nije cudno za nju.Brzo sam otrcala u kupatilo i istusirala se.Na brzinu sam pojela dorucak i izasla napolje.Jos vise je otoplilo.Priblizavala sam se mostu.Most je bio nase mesto gde se uvek sastajemo.Do Jane mi treba jedno 15 minuta.A most je tacno na sredini. Nje nije bilo,pa sam odlucila da jos malo sacekam.
Krenula sam prema njoj i ugledala je.Nosila je plavi top i crni sorc.I trcala je.
'Eeejj.Meni je potrebna pomoc.' uzviknula je iako jos uvek nije ni dosla blizu mene.Sacekala sam par trenutaka da dodje i da pocne normalno da dise.
'Vidis.Znas da smo Jovan i ja zajedno vec 7 meseci i ja pa idem na Akademiju i toga vise nece biti.A ja bih da priredimo neku zurku i da pozovemo par ljudi i da se ja posteno pozdravim sa Jovanom.I da raskinem?'
Stajala sam zatecena.Odkad ona voli zurke? I odkud joj na pamet dosao raskid?!
Jana i ja smo oduvek bile primarne ucenice koje vole mir i tisinu.Ja posteno NIKADA nisam ni otisla na PRAVU zurku.Kao ni ona.
'Odkud ti sad sve to?' pitala sam
'Pa ne znam.O tome sam razmisljala cele noci i nekako sam to smislila' vrtela je rep i gledala nigde odredjeno
Tupo sam je gledala i nista mi nije bilo jasno.Ali cu biti uz nju.
'Okej.Napravicemo... Samo mi objasni par stvari' krenula sam 'Odkud tebi raskid?Zar ti ne volis vise Jovana?On je koliko znam lud za tobom?I odkad FFS ti volis zurke?a kamoli da ih priredjujes?'
'Pa znas kako.' sela je na most.Sela sam i ja. ' Oduvek smo bile tako tihe i povucene i zelim da nas se ljudi nekako secaju.'
Mi nemamo prijatelje. Jednostavno nam nisu bili potrebni.Tu smo bile nas dve i niko nam nije smetao,a nama je bilo super.Ali okej.Ako ona tako zeli,pomocicu joj.
'Mislila sam da bude kod mene. U dvoristu.Moji su vec dozvolili' rekla je.
'Okej.Samo nemoj da raskines sa Jovanom.Okej?' rekla sam i sazaljivo je pogledala.
Jovan je bio lud za njom i stvarno ne bi bilo u redu.
'Videcu..'
Otisle smo do poslasticarnice i narucile sladoled.Uvek narucujemo isti.Ona sa jogurtom,vanilom i karamelom.A ja plazma,vanila i jagoda.
Jos malo smo pricale i diskutovale o zurci i svemu tome.
Nije bila losa ideja ali nisam bila odusevljena.
Back to top Go down
https://girls4ever.forumotion.com
careless bitch.
Administrator
Administrator
careless bitch.


Broj poruka : 11584
Poeni : 13313
Datum upisa : 2009-05-09
Godina : 29

Dance Life Empty
PostSubject: Re: Dance Life   Dance Life Icon_minitimeThu Feb 18, 2010 9:39 pm

Dve nedelje su veoma brzo prosle.U ponedeljak smo trebale da smo tamo,u 8:00.
U subotu i nedelju uvece sam se pakovala. Sve mi je stalo u tri kofera.Preterala sam ga ali sve te stvari su mi bile stvarno neophodne.U jednom koferu bili su trikoi,baletanki (sve tri boje baletanki),grejaci,helanke i sve sto mi je potrebno za vezbanje.
U drugom se nalazila kozmetika i sve vezano za nju,a u trecem moja garderoba...
Tata nije mogao da veruje da mora u gepek da trpa tri kofera.U nas jugo,dva kofera su jedva stala a treci je morao sa mnom na zadnje sediste.
Sa mamom sam se oprostila.Bila je tuzna ali smo predhodne noci obavila razgovor.O svemu. Cak smo dosle i na temu sexa,ako ga bude na Akademiji da pazim sta radim.Znam,smesno je ali bila je zabrinuta.Sa kim da se seksam? Sa devojkama?Jako lepo...
Jana i ja smo se cule u nedelju uvece..Obe smo susile kosu i pricale telefonom. Ona je bila ushicena,cak vise od mene. Jedva sam cekala da mi noc prodje.S toga sam legla u krevet u 21h ali nisam mogla da zaspem do 3h posle ponoci. Brzo i lako sam se probudila,lagano krenula da se spremam i krenuli smo u 7:20.
'Budi dobra i seti se naseg razgovora' rekla mi je mama.
'Da,mama,ne brini.Bicu ja u redu.Pa ne idem u Afriku' odvratila sam,prevrnula ocima i nasmejala se.
'Pa znam.Ali ti si sad zvanicno odrasla.Ne mogu da se priviknem.' uz suze je rekla mama.
'Ma prezivece ona to.' nevoljno je rekao tata.
Jana dolazi sa sestrom.Jedva cekam da je vidim.Dok odlazimo gledam moj grad.Ovo vise nece biti moj grad.Sad idem u prestonicu,u potpuno novi svet i ne mogu da docekam da ga istrazim.
Bilo mi je zao ali sam takodje bila uzasno srecna jer cu pobeci iz varosice i otici u veliki grad gde ce mi mnoga vrata biti otvorena.
Tata i ja u putu skoro da nismo progovarali.
'Jesi li ponela sve sto je potrebno?' pitao je
'Da,valjda jesam.' uzvratila sam i potrazila mobilni telefon
Imala sam jednu poruku.
'Srecno danas.' - nepoznati broj
Nisam znala ko je to i ko bi to mogao da mi napise.
Napisala sam samo
'Hvala' i zaklopila telefon.
Dok smo polako prilazili Akademiji videla sam dosta automobila i dosta devojaka.Neke od njih su izlazile iz najnovijih modela Audija,BMW-a,dok su neke izlazile iz obicnih automobila.Jugo je bio zasigurno jedan od najstarijih i najkrs automobila tamo.
Na drugom parkingu preko puta takodje su bili automobili ali su iz njih izlazili roditelji i njihovi sinovi.Tamo nije bilo devojaka.Nisam razumela.Podigla sam pogled i videla ogromnu,velicanstvenu zgradu. Imala je ogroman travnjak i lepo zasadjenje ruze na sredini. Tata mi je pomogao oko kofera.Dok smo ulazili u zgradu,tata je stalno nesto mrmljao sebi u bradu
'Na sta lice ova deca' i slicne recenice.
Dok smo cekali na salteru pogledom sam trazila Janu i pogledala ostale.
Neke devojke sam prepoznala sa kastinga,a neke od njih su mi se cak osmehnule.
Posle par trenutaka ugledala sam Janu.Tata se suvo pozdravio i otisao.
Dakle,sada sam prepustena sama sebi.Od sada,ova velika zgrada je moja nova kuca.
Jana i ja smo dosle na red i prijavile se. Bilo je dozvoljeno birati kakve sobe zelimo i nas dve smo izabrale dvokrevetne.
Stegla sam kljuceve i posle smo lagano krenule prema liftu vidno uzbudjene.
Back to top Go down
https://girls4ever.forumotion.com
careless bitch.
Administrator
Administrator
careless bitch.


Broj poruka : 11584
Poeni : 13313
Datum upisa : 2009-05-09
Godina : 29

Dance Life Empty
PostSubject: Re: Dance Life   Dance Life Icon_minitimeSat Feb 20, 2010 2:06 pm

Iskreno,ocekivala sam nesto vise od sobe.Kada smo se popele na treci sprat pola sata smo trazile sobu jer je hodnik bio ogroman.Inace sve je bilo prepuno.Nismo mogle da cujemo sopstvene glasove od buke koje su pravile ostale devojke. Stisla sam Janu za ruku i usle smo u sobu. Sa leve strane nalazilo se kupatilo.Sa desne jedna soba i pravo od nas jos jedna soba.Imale smo krevet na sprat.Prevrnule smo ocima i pogledale ostalo. Imale smo i malu dnevnu sobu sa malenom kuhinjicom. Ali smo dorucak,rucak i veceru imali u drugoj zgradi sa ostalima.
Raspakovale smo se i saznala sam da je Jana gora od mene.Ona je ponela i policu.Zaprepastila sam se...
'Zelim da se osecam kao da sam kod kuce.' rekla je osecajno.
'Da,da,vazi.Samo ti kreni sa tim,znas kada ces da zavrsis.uh' rekla sam i nasmejala se.
Upalile smo MTV i uzivale.Ovo je sada nas zivot.Mi smo odrasle.
Posle 3 sata,nas mali stan,kako smo ga nazivale bio je savrsen.Inace Jana je tezak perfekcionista i kod nje sve mora da bude na mestu.To me je ranije mnogo nerviralo ali navikla sam se...
obukle smo se i krenule na rucak... Bilo je dosta devojaka i dosta grupica.
Sele smo za jedan sto i narucile Becke snicle i zelenu salatu.
Za nas sto dosle su i druge devojke.Sa nekima smo se upoznale.Bile su tu Jelena,Tamara i Andrea.Andrea mi se najvise svidela,dok je Jelena bila previse nadmena i uobrazena.Ili je to bio moj prvi utisak.Jani se svidela Tamara...
Kasnije smo imali predavanje o pravilima i ukratka dobrodoslica novim clanovima.
Direktor Akademije je govorio.Prepoznala sam ga.On je bio onaj sudija... Bilo mi je nekako drago.
'Dobro dosli na Akademiju.Plesna akademija ima preko 500 djaka.'
'OMG nisam znala da je TOLIKI broj' prosaputala je Jana.Ja sam samo cutala i upijala sve sto je on govorio.
'Imamo prvu,drugu,trecu i cetvrtu godinu.Za stipendiju borile su se 50 devojaka a samo 10 njih su imale priliku da postanu djaci Akademije.'
Dobro je sto nije krenuo da nabraja imena...
'Kada budete izasli dobicete listic sa pravilima.Tamo je sve napisano.Jos jednom dobrodosle i uzivajte.'

Dok smo izlazili zgrabila sam papir sa pravilima i pogledom presla preko njega.

'Casovi pocinju u 08:00.
-Dorucak je od 07h-08h
Casovi obicno traju do 15h. Iz svojih soba ne smete izlaziti posle 23h.
Momcima je zabranjen pristup.'
Zbunjeno sam gledala.Kakvi momci?! Zar ovo nije skola samo za devojke?
'Jao,pa daa!' uskliknula je Jana. 'Preko puta Akademije je i muska skola.Ne znam kakva ali nekako ne znam.Pa daa.Sa njima imamo i dorucak i rucak i veceru' skakala je i pogubila se nacisto.
Sto se tice one zurke,napravljen je problem.Janini roditelji joj nisu dopustili jer kako kazu nema potrebe za tim.Jednom u zivotu,slozila sam se sa njima.
Jana i Jovan nisu raskinuli.Ja sam je odmah podsetila na to.
'Pa kakve veze ima? I on ce sigurno neku tamo da muva i bolece ga uvo za mene.' rekla je skroz hladna.
'Ali on tebe voliii.' rekla sam sanjalacki
Prevrnula je ocima i nas dve smo krenule prema sobi.Usput sam videla Andreu i pitala je kako joj se cine pravila.
'Oh,ma ekstra su.Jedva cekam veceru da vidim momke.'
Svi su opsednuti njima... Mislim...
Andrea je imala crnu paz frizuru i bila je izuzetno mrsava.Saznala sam da cemo zajedno imati casove baleta.Imala je prozirno plave oci i baletski stav.
Usle smo u sobu i pogledale sta ima na TV-u.Jana i ja smo na kratko pricale a onda sam primetila da je Jana zaspala na fotelji. Uzela sam knjigu i utonula u njene stranice...
Back to top Go down
https://girls4ever.forumotion.com
Sponsored content





Dance Life Empty
PostSubject: Re: Dance Life   Dance Life Icon_minitime

Back to top Go down
 
Dance Life
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Its my life .
» itˇs my life
» New life-Novi zivot

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
All for Girls :: OFF :: Your Place=)-
Jump to: