All for Girls
Hej devojke,registrujte se na najbolji forum samo za girlsice <3 drustvo je savrseno , a tema ima milion Smile) registrujte se!
All for Girls
Hej devojke,registrujte se na najbolji forum samo za girlsice <3 drustvo je savrseno , a tema ima milion Smile) registrujte se!
All for Girls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Come on Girls
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Perfect=NEVER Me=ALWAYS

Go down 
AuthorMessage
*lOvee HiM xDD
Beginer
Beginer
*lOvee HiM xDD


Broj poruka : 150
Poeni : 118
Datum upisa : 2010-02-18
Godina : 27
Lokacija : Seven Heaven

Perfect=NEVER Me=ALWAYS Empty
PostSubject: Perfect=NEVER Me=ALWAYS   Perfect=NEVER Me=ALWAYS Icon_minitimeThu Feb 18, 2010 8:57 pm

Nesto vise o meni:

Love:Single,In love..
Music:Kelly Clarkson, Ex-Yu, Erreway, Teen Angels,Miley,Tose itn. trenutno naj pesma:Rihana-Cry
Serije:Rebelde Way&Casi Angeles
Movies:HSM 1 2 i 3
Quotes:
O zivotu:"Zivot, to nisu one dane koje smo prosle nego one koje smo zapamtile"
Favorite:"I may not be perfect but I'm always ME"

Back to top Go down
*lOvee HiM xDD
Beginer
Beginer
*lOvee HiM xDD


Broj poruka : 150
Poeni : 118
Datum upisa : 2010-02-18
Godina : 27
Lokacija : Seven Heaven

Perfect=NEVER Me=ALWAYS Empty
PostSubject: Re: Perfect=NEVER Me=ALWAYS   Perfect=NEVER Me=ALWAYS Icon_minitimeThu Feb 18, 2010 9:12 pm

.I cried when I knew I lost you, afraid I had lost it all. Then I realized that losing you, didn have to mean I lost me..

Mogu SAMA ti si me naucio..KLOSAR i DAMA ne idu zajedno..

TI&JA=samo JEBENA iluzija

Ako pokusas da me povrijedis , unistit cu te , prvo volim sebe pa onda tebe..

Ljubio si druge varao si mene pred svima.... a bila sam ona sto se samo JEDNOM ima...!!!!!

Od heroja do slabica, zalosna je tvoja prica, vise nisi mene vredan, pa da si na svetu jedan!!!!

Neka nas gledaju, pogledom skidaju...Neka nas mole, zivce kidaju...Zaborave godine, otkinu bas...Koga zelimo bice nas...Nek igraju kako mi sviramo...I nek zapamte MI BIRAMO!!!!

Shta ti vredi shto si zgodan i lep...Kad zheni ne znash dati ni cvet...Sladak priznajem jesi..Ali se svaka tvoja pita GDE SI? Kurva si teshka....Oooo daaa...To ti je greshka! PROBALA TE JE SVAKA... Imash ti sexy telo,imash sve,ali jednu wisxe nikada ne...Nisam ti ja od one shto se daju i padaju na slavu...Istina imacesh sve...ALI MENE VISHE NIKADA NEEE....!!

Najgore je kada nekog WOLIS, iako je zasluzio da ga MRZIS! Kada je NAJGORI od najgoreg, ali uprkos swemu tebi je NAJBOLJI! Kada znas da NIKADA nece biti twoj, a i dalje se uzalud NADAS! Kada ti se swaki put WRATI u ziwot, i prica pocinje da se PON...AWLJA! Kada ti swu radost i srecu IZBRISE samo jednim pogledom, i kada... i sama znas da NE MOZES odoleti tim ocima! Kada HOCES da se boris, a PONESTANE ti snage...!

Perfect=NEVER Me=ALWAYS 32zuuk8Perfect=NEVER Me=ALWAYS 25kmpg5Perfect=NEVER Me=ALWAYS Fl96boPerfect=NEVER Me=ALWAYS V8hmz4


Last edited by *lOvee HiM xDD on Thu Feb 18, 2010 9:53 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
*lOvee HiM xDD
Beginer
Beginer
*lOvee HiM xDD


Broj poruka : 150
Poeni : 118
Datum upisa : 2010-02-18
Godina : 27
Lokacija : Seven Heaven

Perfect=NEVER Me=ALWAYS Empty
PostSubject: Re: Perfect=NEVER Me=ALWAYS   Perfect=NEVER Me=ALWAYS Icon_minitimeThu Feb 18, 2010 9:51 pm

Trenutno najbolje pesme:

1.Rihana-Cry

2.Kemal Monteno i Oliver Dragojevic-Nije Htjela
3.Erreway-Manana Habra
4.Indexi-Predaj se srce
5.Plavi Orkestar-Pijem da je zaboravim
Back to top Go down
*lOvee HiM xDD
Beginer
Beginer
*lOvee HiM xDD


Broj poruka : 150
Poeni : 118
Datum upisa : 2010-02-18
Godina : 27
Lokacija : Seven Heaven

Perfect=NEVER Me=ALWAYS Empty
PostSubject: Re: Perfect=NEVER Me=ALWAYS   Perfect=NEVER Me=ALWAYS Icon_minitimeThu Feb 18, 2010 9:52 pm

Nisam vise ta koja te jako volela
u noci zbog tebe plakala
sto ti sve verovala i
sve ti oprostila
ne sanja vise o tebi
da opet cuje to volim te
obecala je sebi
da nece plakati zbog nekog
ko ne vredi
necu vise zaliti sto sam bila glupa
I verovala ti na sve
na poljupce I tvojih pogleda
da nisam vise ta
trenutke s tobom necu nikad zaboraviti
al necu se vise kajati sto sam dozvolila
da me tako prevaris
znam za tebe sam bila jedna u nizu
pa nisi ni ti meni bio sve
sad samo mogu da kazem
hvala, volela sam te al vise ne.


Made By:Elii(me)
Back to top Go down
*lOvee HiM xDD
Beginer
Beginer
*lOvee HiM xDD


Broj poruka : 150
Poeni : 118
Datum upisa : 2010-02-18
Godina : 27
Lokacija : Seven Heaven

Perfect=NEVER Me=ALWAYS Empty
PostSubject: Re: Perfect=NEVER Me=ALWAYS   Perfect=NEVER Me=ALWAYS Icon_minitimeFri Feb 19, 2010 11:07 pm

kad budeS swaku ima0 i 0d kurwi se um0rio .. traZit ces me, aLi 0stat ce ti iZ pr0sl0sti usp0mene .. ja htjeLa sam ti biti swe, saDa ima mene k0 da v0Li .. neka saDa tebe maL0 b0li .. tw0ja beba ne pLace wiSe .. saD je nek0 v0Li jaCe, mn0Go wise .. ima nek0g k0 ce s liCa suZe da j0j briSe i Za nju Da diSe

. Ziwecu i bez tebe, bejbe, bejbe, ne brini. Pa nisi ti na owom swetu nocas jedni. Sredicu se ko nikad, bice ti zao ipak... Idi od mene, nocas pamtim samo pobede. Zar stvarno mislio si da pascu zbog tebe? Neko me nocas prati, a ti si biwsi shwati...

Ja ne waram, a mOgu! Cutim i kad bih wrishtala. Ne Obecawam, jer rechi nestaju. Kazem izwini, jer sam pOgreshila. Priznajem greshku, jer meni se prashta... .Ja ne znam da gubim, ali prihwatam pOraz.Ja ne znam da mOlim , ali znam da se pOtrudim,i ne znam zashtO sam Owakwa, ali znam kad bih bila bOlja ne bih valjala...

Dewojke me ogowaraju, wredim zar ne?...Shta im mogu, kad poznata sam bre! =)Nemoj da me mrzish shto sam bolja od tebe, realno mala pogledaj sebe!Ti nemash ono shto imam ja, ti si mala jadna kopija!

Drugarice mOja utjesi me sada,reci da se u ziwotu ubraja i nada,otwOri mi srce uzmi mi bOl i tugu,pOmOzi mi da shwatim da On wOli drugu..Sad

Pomislite Malo Lutke Moje,Ne Dajte Svakom Idiotu Srce svoje...Ako Te Momak Povredi Reci Samo:Ko Ga Jebe Uvek Cu Da Gledam Prvenstveno Sebe!!!Momci Su Bezobrazni...(skoro svi)...Malo Budi Jaka...Zajebi Prva Ti...Neka Nekad I Momci Pate Neka Zenska s Srca Bol Vrate!Tako Cemo I Mi Cure...Od Danas Sa Njima Danas Se...Pravilo Brise I Cure Ne Pate Vise!!!♥️

Ti si zaboravio sto smo bili, ti si zaboravio da smo se voleli..Zeleo si kraj al vratit ces se ljubavi znaj..Kad kraj tebe stojim ti grli nju I pravi se da ne postojim ne gledaj vise oci moje ti nisi zelio da budu tvoje..Al nazad nema vise zivot tuzne price pise.. Nasoj vezi dosao je krajj al vratit ces se znajj..Tvoje srce dobro zna da ona nije JA.. Wink



Perfect=NEVER Me=ALWAYS IzpxrcPerfect=NEVER Me=ALWAYS 2hdptmxPerfect=NEVER Me=ALWAYS Inu7w6Perfect=NEVER Me=ALWAYS 2qxvl6sPerfect=NEVER Me=ALWAYS 2ylrzgjPerfect=NEVER Me=ALWAYS 1zva1e0
Back to top Go down
*lOvee HiM xDD
Beginer
Beginer
*lOvee HiM xDD


Broj poruka : 150
Poeni : 118
Datum upisa : 2010-02-18
Godina : 27
Lokacija : Seven Heaven

Perfect=NEVER Me=ALWAYS Empty
PostSubject: Re: Perfect=NEVER Me=ALWAYS   Perfect=NEVER Me=ALWAYS Icon_minitimeFri Feb 19, 2010 11:45 pm

MY LIFE ACCORDING TO BACKSTREETBOYS


Pick Your Artist:
Backstreet Boys
Are you a male or female?
My beautiful women
Describe yourself
Nobody but You
How do you feel?
Incomplete
Describe where you currently live
The end of the road
If you could go anywhere, where would you go?
Fly To Heaven
Your best friend is...
I Wanna Be With You
You and your best friends are...
In Pieces
What's the weather like?
Movin’ on
What is life to you?
Memories
If your life was a TV show, what would it be called?
One Last Cry
Your last relationship was...
Bye Bye Love
Your fear is...
Boys Will Be Boys
What is the best advice you have to give?
Get Another Boyfriend
How would you like to die?
Forces Of Nature
My soul's present condition is...
How Did I Fall In Love With You
My motto is...
We’ve Got It Goin’ On
Back to top Go down
*lOvee HiM xDD
Beginer
Beginer
*lOvee HiM xDD


Broj poruka : 150
Poeni : 118
Datum upisa : 2010-02-18
Godina : 27
Lokacija : Seven Heaven

Perfect=NEVER Me=ALWAYS Empty
PostSubject: Re: Perfect=NEVER Me=ALWAYS   Perfect=NEVER Me=ALWAYS Icon_minitimeSat Feb 20, 2010 11:39 pm

Nije ovo ona djevojčica
što je slijepo vjerovala
svakoj tvojoj riječi,
nije to curica što te voljela
i u tvojim očima svijet vidjela,
u tvojoj osobi savršenstvo nalazila...
Sad je osoba što je sve shvatila,
i sve laži oprostila,
svaki lažni pogled,
svaki pretvoreni pokret,
svaki umjetni osmijeh ...
I druge je voljela,
ali nikad nije zaboravljala
kako je biti povrijeđen.
Nije zaboravila kako je voljeti,
a ne biti voljen, i sve glumiti...
Nije zaboravila sjaj tvojih očiju,
iako je i s drugim bila sretna
i u drugim očima svijet svoj vidjela
i u njegovom naručju se iskreno smijala.
Samo da znaš,
ovo je bila posljednja suza
ispuštena zbog tebe,
ovo su bili posljednji jecaji
koji me tjeraju na plač samo zbog tebe…
Nisam ni ja više djevojcica.
Naucila sam da suza nije vrijedna
osobe poput tebe.
Nisi vrijedan moje patnje i boli,
život je kratak, a mladost još kraća.
Zar da ju potrošim pateći za tobom
i žaleci za trenucima
koje sam provodila s tobom,
žaleći za svakim tvojim zagrljajem
koji mi je toliko znacio…ne...
odsad to postaju samo lijepe uspomene
koje ce krasiti moju mladost.
Nisi ti kriv…nisam kriva ni ja,
Kriva je sudbina koja mijenja ljude,
krivi su životni putevi
koji su toliko surovi i neshvatljivi.
ali i nepromjenjivi…
Život u prošlosti je uzaludan,
stoga se okrecem buducnosti.
Ali ipak ti zahvaljujem,
bio si jedan dio moje mladosti
koji ne bih nikad mijenjala,
i za kraj, želim samo da znaš
bio si osoba koju sam jako voljela.




Made By:Unknown xP
Back to top Go down
*lOvee HiM xDD
Beginer
Beginer
*lOvee HiM xDD


Broj poruka : 150
Poeni : 118
Datum upisa : 2010-02-18
Godina : 27
Lokacija : Seven Heaven

Perfect=NEVER Me=ALWAYS Empty
PostSubject: Re: Perfect=NEVER Me=ALWAYS   Perfect=NEVER Me=ALWAYS Icon_minitimeSun Feb 21, 2010 12:09 am

Kad secanja zabole i kad ti suza krene, u grudima te stegne tada setices se mene i bice ti sve jasno ali dzaba, jer tada bice vec sve kasno!!

Joj kako sam srecna bila
dok se nisam zaljubila
a sad placem nocima
za tvojim crnim ocima


Dolaze teski hladni dani,ugrej me ti kraj mene ostani. Necu dozvoliti da te neko drugi udalji od mene,bez tebe ce moje srce da vene. Da zanas samo kako je lepa koza tvoja? VOLIM TE jakno moja xDD

Kunem se jos ti ova dusa pripada al jednog kraj drugog vise NIKADA..

NIKAD NE ZNAŠ ŠTO IMAŠ DOK TO NE IZGUBIŠ!!!

Ne mogu reci da sam ga voljela jer ga jos uvjek volim! Ne mogu reći da sam ga preboljela, jer ne mogu da ga prebolim! Ne mogu reći da sam bila zaljubljena, jer srce jos uvek bije, al mogu reci da je bio moj, a da to vise nije!


Perfect=NEVER Me=ALWAYS 2ni86l0Perfect=NEVER Me=ALWAYS 30x982dPerfect=NEVER Me=ALWAYS Jhakq9Perfect=NEVER Me=ALWAYS 20ap00xPerfect=NEVER Me=ALWAYS Sazm14Perfect=NEVER Me=ALWAYS 117gugi
Back to top Go down
*lOvee HiM xDD
Beginer
Beginer
*lOvee HiM xDD


Broj poruka : 150
Poeni : 118
Datum upisa : 2010-02-18
Godina : 27
Lokacija : Seven Heaven

Perfect=NEVER Me=ALWAYS Empty
PostSubject: Re: Perfect=NEVER Me=ALWAYS   Perfect=NEVER Me=ALWAYS Icon_minitimeSun Feb 21, 2010 11:34 am

Kako sam sam bila glupa
kad sam mislila da me volis
a sad tek shvatila kako bolis
zasto si izlecio moje srce
za da ga opet slomis
jos kad sam prvi put videla tvoje oci
znam da zaboravim te necu moci
rekao si da me volis lagao si
rekao si.. ma puno toga
ucinio si da te zavolim kao nikog pre
da sanjam o tebi da te volim najvise na svetu
kad sam bila s tobom bila sam najsrecna
zivela sam za trenutak kad cu te vidjeti
mislila sam da I ti volis mene
a onda kad sam najmanje ocekivala
ostavio si me I zaboravio sve
da te molim da se vratis necu
idi I shvati ko prvi ode taj najvise pati
jednog dan kad ti bude sve jasno
pozeleces me al bice kasno..




Made Byy: Me Smile
Back to top Go down
*lOvee HiM xDD
Beginer
Beginer
*lOvee HiM xDD


Broj poruka : 150
Poeni : 118
Datum upisa : 2010-02-18
Godina : 27
Lokacija : Seven Heaven

Perfect=NEVER Me=ALWAYS Empty
PostSubject: Re: Perfect=NEVER Me=ALWAYS   Perfect=NEVER Me=ALWAYS Icon_minitimeSun Feb 21, 2010 11:45 am

Ti nikad neces znati sta moja duša sanja,nikad nečeš znati moja prava osecanja, nikad nečeš znati koliko te srce zeli i da me boli svaki sekund koji nas dijeli.

Svako jutro budim se bez osmjeha na licu,suzama na obrazima,kamenom na srcu,sada au pokušati zaspati,tebe zaboraviti,tugu ostaviti ali nikada,nikada neau zaboraviti koliko bola možeš naneti!

Nikad ne reci tajnu koja te boli!Nikad ne reci koga ti srce voli,jer ljudi su zli,dirnut ce ranu koja te boli i uzet ce ti ono sto ti srce naj vise voli.

Zasto sam bas tebe srela, zasto kad to nisam smjela, zasto me zanio pogled oka tvog, i zasto sada moram patit zbog tog.

Da ja tebe izgubim mnogo ljudi žele,ali ne znaju oni,kakvu sreću naša srca djele, na nebu je jedan, što bas svima sudi, dali znaju za grijeh ti prokleti ljudi? ;(

Jednom su oci sjale, jednom se srce kaže,jednom se desi cudo,jednom se voli ludo, jednom se suza brise, jednom i nikad više!

Kaži mi jesi li ikad volio onog ko tebe nije? Kaži mi jesi li ikad shvatio da lažno ti se smije? Kaži mi jesi li ikad čekao u sjeni? Ako jesi, reci mi tek onda češ znati kako je meni!...

Zaplači noćas gitaro jer ljubavi nema više,a duša mi bolno plače jer samo za njega diše.
Zaplači noćas gitaro i zaboravi vremena stara,umrla je ljubav jedna i nema više žara.
Zaplači noćas gitaro jer on me volio nije,ja sad odlazim daleko da ga zaboravim što prije.
Još večeras volim ga gitaro,zato plači još i više,umrla je ljubav jedna i vratiti se neće više!


Kako tužno noćas srce moje plače, duša mi jeca, a oči suze kvase.
Kako duša me boli, strijela jada bode, onaj kojeg volim sad od mene ode!
Zvijezde su odjednom izgubile svoj sjaj, nebo je sivo, nije više raj.
Raj je bio srećo dok postojali smo mi, dok se nisu poput magle raspršili svi sni.
Nikad zaboraviti neću tvoje divne oči, čak i da želim, znam da neću moći.
Usne sad te žele, ruke tebe traže, poludjet ću zbog tebe!


Perfect=NEVER Me=ALWAYS 5uqwawPerfect=NEVER Me=ALWAYS 2monn06Perfect=NEVER Me=ALWAYS 301krbpPerfect=NEVER Me=ALWAYS 2h6hn51Perfect=NEVER Me=ALWAYS 4udtmsPerfect=NEVER Me=ALWAYS Uvtab
Back to top Go down
*lOvee HiM xDD
Beginer
Beginer
*lOvee HiM xDD


Broj poruka : 150
Poeni : 118
Datum upisa : 2010-02-18
Godina : 27
Lokacija : Seven Heaven

Perfect=NEVER Me=ALWAYS Empty
PostSubject: Re: Perfect=NEVER Me=ALWAYS   Perfect=NEVER Me=ALWAYS Icon_minitimeSun Feb 21, 2010 12:03 pm

Stihove u koje se pronalazim Very Happy

*This time was diffrent feel like I was just a victim and it cut me like a knife when you walked out of my life now I'm in this condition and I've got all the symptoms of a girl with a broken heart..
*Que facil fue quererte, que difficil olvidarte y no te olvidee..
*I've tried to go on like I never knew you I'm awake but my world is half asleep I pray for this heart to be unbroken but without you all I'm going to be is INCOMPLETE..
*Una vez mas para llorar lo que perdimos, Una vez mas para entender porqie lo hicimos, Una vez mas para los besos que no dimos, Una vez mas vuelve con migo..
*Here I am once again I'm torn into pieces can deny it can't pretend just though you were the one broken up deep inside but you won't see the tears I cry behind this hazel eyes..
*Da zaboravim sve sto bilo je i da smijem se kada boli me kaoo tii, nisam kao tii da se okrenem kad te ugledam i da pravim se da se ne sjecam kao tii nisam kao tii..
*Vo tvojot pogled bev bezgranicno izgubena za prv pat sfativ sto znaci da sum vljubenaa..
*This wounds don't seem to heal this pain is just to real there is just so much that time can not erase..
*I've tried so hard to tell myslef that you're gone but though you're still with me I've been alone all along..
*Sonce ne me gree kade zamina tii vo ocive temni vrna stari spomeni,Sonce ne me gree sonce kadee si ti znam me ostavi nebo ti mi zatvori..

Ima jos al stavicu ih drugi put
Back to top Go down
*lOvee HiM xDD
Beginer
Beginer
*lOvee HiM xDD


Broj poruka : 150
Poeni : 118
Datum upisa : 2010-02-18
Godina : 27
Lokacija : Seven Heaven

Perfect=NEVER Me=ALWAYS Empty
PostSubject: Re: Perfect=NEVER Me=ALWAYS   Perfect=NEVER Me=ALWAYS Icon_minitimeSun Feb 21, 2010 11:42 pm

A kad zora osvane i magija prestane i otvoris moja vrata, s drugim bicu iz inata! Ko se zadnji smeje, dragi, najsladje se uvek smeje! Koga lazna ljubav hladi, njega mrznja greje!!!

KRIVO TI JE STO ME VOLI VIDI SE,ODAJE TE POGLED MRZNJE KAD PRODJES KRAJ NJEGA,KRIVO TI JE STO SAM SRECNA BEZ TEBE,DA TE BOLI LJUBOMORA HAJDE PRIZNAJ SVE,HAJDE PRIZNAJ...KIDAS SE..

Onima koji su povredili moje osećaje-bez njih ne bih znala da ih imam. Onima koji su me ostavili-bez njih ne bih otkrila sebe .Ali onima koji su mislili da neću uspeti, NJIMA zahvaljujem najviše, jer bez njih ne bih ni pokušala...

. I\'m going to smile and make you think I\'m happy, I\'m going to laugh, so you don\'t see me cry, I\'m going to let you go in style, and even if it kills me - I\'m going to smile.

The girl who seemed unbreakable -- BROKE. The girl who seemed so strong -- CRUMBLED. The girl who always laughed it off -- CRIED. The girl who would never stop trying -- FINALLY GAVE UP!


You don’t die from a broken heart” - you only wish you did.

a kraju nemas nista reci,osim ruznih reci:)Na kraju sam ja DROLJA=)Al' dragi moj nekom ovakva bicu NAJBOLJA!!;)Idi samo budi NJEN,od mene ZABORAVLJEN!!!:)Ljubi svaku curu u letu,al kad prodje sve,znaces BILA SAM I BICU NAJBOLJA NA SVETU!!!Wink,opet si jak,hajde reci opet s njom moze hodati svak:D:)mozda ...mogu svi,al vi...se nikad ti!!!:)Nikada nisi znao koga imas pored sebe,UVEK SAM BILA PREDOBRA ZA TEBE!!

Ne dozvoljavam padove...kuliram GADOVE...slijedim svoje srce...svoju jedinu srecu...skupim snagu punu vrecu i kad dodje trenutak kazem svima uglas: MOGU JA I BEZ VAS...!

Places zbog skota, on svima prica da si mu stota. Mala urazumi se, srce zna da zbuni se, iz more te probudi se, od stoke te odljubi se...

Mogu da ne vidim,mogu da nečujem,
mogu da prebolim i luda da se napravim,
mogu da OPROSTIM NE I DA ZABORAVIM


Ako neko me mrzi to je zato sto hoce da bude kao JA..

Vratit cu ti jednom,makar i na kraju,jer ostavljene devojke prevaru ne prastaju!


Perfect=NEVER Me=ALWAYS 2mzzm7qPerfect=NEVER Me=ALWAYS 2s9dp1cPerfect=NEVER Me=ALWAYS SqtwnoPerfect=NEVER Me=ALWAYS 20zoc2d
Back to top Go down
*lOvee HiM xDD
Beginer
Beginer
*lOvee HiM xDD


Broj poruka : 150
Poeni : 118
Datum upisa : 2010-02-18
Godina : 27
Lokacija : Seven Heaven

Perfect=NEVER Me=ALWAYS Empty
PostSubject: Re: Perfect=NEVER Me=ALWAYS   Perfect=NEVER Me=ALWAYS Icon_minitimeMon Feb 22, 2010 9:45 pm

Nikad ne gledaj ljepotu koja bi te zavela, vec dusu koja bi te voljela! Jer ljubav je kratka, a mladost jos kraca, ono sto je bilo vise se ne vraća!!

Kakvo je musko srce? Slatko! Zasto? Sa 1 se srece, misli na drugu, obeca na 3tu, stoi sa 4tu, pogleda u 5tu, muva se sa 6tom, zamisljuje se sa 7mom, pomislja na 8mu, sve to pokaze 9tom, i na kraju njegova sreca je 10ta..

zašto? zašto se bol za bolom vraća? zašto se ljubav suzama plaća? zašto pati onaj koji voli? zašto suza na rastanku boli? zašto ljubav voditi, kad je ljubav bol? zašto suze roniti zbog te reči: ON?! zašto neki ljudi ne mogu da shvate da oni koji se smeju najviše pate!!

ti sad imas nju,ja nemam kome..reci gde je sve,sto drugi nikad imali nisu..kad prestaje ova tuga..reci mi.....reci gde smo mi,zar nije palo dovoljno suza,da li je bolja sad neka druga..

Dishem a swe manje imam razloga da ziwim...Stezem jastuk,suze bole...Josh uwek sebe kriwim..


Bog nam je svjedok beskrajno smo se voljeli,nek zivot nam sudi sto smo ljubav ubili,jedno drugog kaznili...

Priznajem volim IDIOTA...i da imam 100 zivota sve bih dala za tog SKOTA...ne bojim se re4i:volela sam GADA...al bojim se re4i:VOLIM GA I SADA...

Volio si me-nauci si me i ja da te volim, ljubio si me-naucio si me i ja da te ljubim, zaboravio si me al me nisi naucio kako i ja da te zaboravim
Sad

Volecu nekad, volecu nekog al nikad nikog kao nekad nekog.

Ja i ti nekada smo bili MI, a sada na tebe ostaju USPOMENE, ljubaw nikad manja od neba, a sad -SAMO SECANJA!!!

Doci ce trenutak da i ti mene volis i za jedan pogled me molis, a ja cu potsetiti te, da nije isto kao pre, i hladnokrvno cu ti reci : SRECO,KASNO JE!!!


Perfect=NEVER Me=ALWAYS Ejew5fPerfect=NEVER Me=ALWAYS 2ikw9kjPerfect=NEVER Me=ALWAYS 6qyuc5Perfect=NEVER Me=ALWAYS 35m2r9jPerfect=NEVER Me=ALWAYS 2q0k3kzPerfect=NEVER Me=ALWAYS 2q15s49
Back to top Go down
*lOvee HiM xDD
Beginer
Beginer
*lOvee HiM xDD


Broj poruka : 150
Poeni : 118
Datum upisa : 2010-02-18
Godina : 27
Lokacija : Seven Heaven

Perfect=NEVER Me=ALWAYS Empty
PostSubject: Re: Perfect=NEVER Me=ALWAYS   Perfect=NEVER Me=ALWAYS Icon_minitimeTue Feb 23, 2010 6:40 pm

Mariana Esposito

Ona mi je trenutno naj glumica jer gledam Casi Angeles pa mi je super xD

Rodjena je 10.10.1991 g. Ima crnu kosu i smedje oci. Ona je glumica i pevacica u bendu Teen Angels. Trenutno snima Casi Angeles 3. Imala je uloge u Rincon De Luz(Malena), Chiquititas(Agustina), Floricienta(Roberta) i Casi Angeles(Mar). Trenutno je u vezi sa Pedro Lanzani koji je i njen partner u filmu. Isto tako je zastitno lice modne marke Promesse.


Perfect=NEVER Me=ALWAYS 2emg7cy
Back to top Go down
*lOvee HiM xDD
Beginer
Beginer
*lOvee HiM xDD


Broj poruka : 150
Poeni : 118
Datum upisa : 2010-02-18
Godina : 27
Lokacija : Seven Heaven

Perfect=NEVER Me=ALWAYS Empty
PostSubject: Re: Perfect=NEVER Me=ALWAYS   Perfect=NEVER Me=ALWAYS Icon_minitimeTue Feb 23, 2010 6:42 pm



Bojan Marovic-Kao ti

Mozda bas i nisi najbolja
ali nece niko nikada
tako da me ljubi
i da me izludi, kao ti

Mislio sam, lako proci ce
sada kada nemam vise gdje
ja kradem Bogu noci
ali znam da necu moci, kao ti

Ref.
Da zaboravim sve sto bilo je
i da smijem se kada boli me
kao ti, nisam kao ti
da se okrenem kad te ugledam
i da pravim se da se ne sjecam
kao ti, nisam kao ti

Mozda bas i nisi najbolja
ali nece niko nikada
tako da me ljubi
i da me izludi, kao ti

Mislio sam, lako proci ce
sada kada nemam vise gdje
ja kradem Bogu noci
ali znam da necu moci, kao ti

Ref.
Da zaboravim sve sto bilo je
i da smijem se kada boli me
kao ti, nisam kao ti
da se okrenem kad te ugledam
i da pravim se da se ne sjecam
kao ti, nisam kao ti


Back to top Go down
*lOvee HiM xDD
Beginer
Beginer
*lOvee HiM xDD


Broj poruka : 150
Poeni : 118
Datum upisa : 2010-02-18
Godina : 27
Lokacija : Seven Heaven

Perfect=NEVER Me=ALWAYS Empty
PostSubject: Re: Perfect=NEVER Me=ALWAYS   Perfect=NEVER Me=ALWAYS Icon_minitimeThu Feb 25, 2010 1:00 am

Perfect=NEVER Me=ALWAYS Ndk6c3
Perfect=NEVER Me=ALWAYS 5zfi1t
Perfect=NEVER Me=ALWAYS Wvyk2b
Perfect=NEVER Me=ALWAYS 5l6g4m
Back to top Go down
*lOvee HiM xDD
Beginer
Beginer
*lOvee HiM xDD


Broj poruka : 150
Poeni : 118
Datum upisa : 2010-02-18
Godina : 27
Lokacija : Seven Heaven

Perfect=NEVER Me=ALWAYS Empty
PostSubject: Re: Perfect=NEVER Me=ALWAYS   Perfect=NEVER Me=ALWAYS Icon_minitimeThu Feb 25, 2010 1:12 am

Voljela bih da sam droga, da me volis kao Boga, da me ubrizgas u vene i da umres zbog mene..

Tvojim rijecima vjerovala. Tvome dodiru se predala. Nocima se suzama pokrivala i na kraju bez tebe ostala!

Svi su mi rekli da te zaboravim, ali mi nitko nije rekao kako!!

Ne mogu reci da sam ga voljela jer ga jos uvjek volim! Ne mogu reći da sam ga preboljela, jer ne mogu da ga prebolim! Ne mogu reći da sam bila zaljubljena, jer srce jos uvek bije, al mogu reci da je bio moj, a da to vise nije!

Nemoj nikada voljeti, možda nečeš shvatiti, ali kad jednom zavoliš znaj da čes patiti...A tezak je zaborav voljenog bica,ljubav cesto postane jedna tuzna prića..

Idi nek te sreća prati, ali jedno moras znati. U životu sve se vrača, svako svoje greske plaća. U životu nista jače ne boli od srce koje uzalud voli!

Teško je voljeti,a voljen ne biti,glumiti srecu, a sretan ne biti, živjet bez ljubavi,a za nju znati srecu gledati,dok ti srce pati.


Da smo stranci jednom drugom tvoj je izbor bio, nazad nema ja sam svoje prezalila.

Od kad te nema ja nemam sna i svaki dan je ko godina ma samo da si samnom ja dala bih sve jer i kad me varas,ti me varas najbolje....

Ne zaboravi da ja navikla sam na to da mrze me iz ljubomore da o meni svasta govore,ne zaboravi da me tvoje reci ne bole jer gde bi stigla ja da marim za misljenje svake DROLJE?

samo jednom srce voli samo jednom dusa boli,sve ostalo sve je lazno sve ostalo nije vazno sve ostalo sve je LAZNO ...

Ovaj nas zivot ima lazan sjaj taman pomislis ljubav prava kad ono kraj...Zato ljubi i nemisli na krizu jer jedino zivot nema reprizu..

Danas necu plakati, suze nisu lijek, al` pamti ove rijeci Voljet ću te zauvijek! Danas lazem sebe, dobro mi je bez tebe, al` srce tajnu krije Nikad gore bilo nije!


Perfect=NEVER Me=ALWAYS 24vnqfaPerfect=NEVER Me=ALWAYS A4vdapPerfect=NEVER Me=ALWAYS 3460vadPerfect=NEVER Me=ALWAYS C2s5jPerfect=NEVER Me=ALWAYS Dg1o9
Back to top Go down
*lOvee HiM xDD
Beginer
Beginer
*lOvee HiM xDD


Broj poruka : 150
Poeni : 118
Datum upisa : 2010-02-18
Godina : 27
Lokacija : Seven Heaven

Perfect=NEVER Me=ALWAYS Empty
PostSubject: Re: Perfect=NEVER Me=ALWAYS   Perfect=NEVER Me=ALWAYS Icon_minitimeThu Feb 25, 2010 9:50 pm



Zeljko Joksimovic-Ljubavi

Ljubavi,u mome srcu postojis
Mesto gde nikada ne idem,tamo spavas
Ljubavi,koliko treba mi vremena
Koliko da te zaboravim,kad mi falis

Prosli su aprili ko vozovi kad prodju
Izgledalo je da je gotovo
Postoje mnoga mesta na kojim nismo bili
Al neko te je drugi odveo

Ljubavi mi smo mnogo toga hteli,zajedno
Samo ovo nismo smeli,nikada
Nije smelo da se desi
Da ja tebe a ti mene izgubis? >x2

Ljubavi da imas nekog ja znao bi
Jos uvek mogu da osetim,jer si moja
Ljubavi u mome srcu postojis
Mesto gde nikad ne zalazm,tamo spavas

Prosli su aprili ko vozovi kad prodju
Izgledalo je kao da je gotovo
Postoje mnoga mesta na kojim nismo bili
Al neko te je drugi odveo

Ref

Ljubavi,ljubavi,moja ljubavi...

Back to top Go down
Sponsored content





Perfect=NEVER Me=ALWAYS Empty
PostSubject: Re: Perfect=NEVER Me=ALWAYS   Perfect=NEVER Me=ALWAYS Icon_minitime

Back to top Go down
 
Perfect=NEVER Me=ALWAYS
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Perfect is your hand in mine - Our fingers intertwined. <3

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
All for Girls :: OFF :: Your Place=)-
Jump to: