All for Girls
Hej devojke,registrujte se na najbolji forum samo za girlsice <3 drustvo je savrseno , a tema ima milion Smile) registrujte se!
All for Girls
Hej devojke,registrujte se na najbolji forum samo za girlsice <3 drustvo je savrseno , a tema ima milion Smile) registrujte se!
All for Girls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Come on Girls
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 PrIChE iZ mOg ZiWoTa.........

Go down 
AuthorMessage
*Dark~Vampire~Girl*
Sweet Girl
Sweet Girl
*Dark~Vampire~Girl*


Broj poruka : 295
Poeni : 280
Datum upisa : 2010-04-05
Godina : 28
Lokacija : Meadow Edward and Me.......

PrIChE iZ mOg ZiWoTa......... Empty
PostSubject: PrIChE iZ mOg ZiWoTa.........   PrIChE iZ mOg ZiWoTa......... Icon_minitimeTue Apr 06, 2010 11:55 pm

..................zachula sam zwono alarma.........brzo sam se trgla iz prediwnog sna..i wratila se u weoma glupu stwarnost.. za mene...bar...Bilo je podne......bila sam zahwalna Bogu shto je raspust i shto ne trebam da idem u shkolu...barem je to bilo dobro...sredila sam se malo..i sela za komp........na forumima milion poruka...................pff....brzo sam odgowotila na swe i otishla na FB............... zelela sam da widim da li je ON online........i bio je..............ali nisam se usudila da mu ishta poshaljem.......danas nisam zelela josh neki poraz..........i tako pR gledanja njegowih slika,objawa na njegowom zidu i njegowih komentara na na tudjim slikama...... znala sam da nema dewojku...raspitala sam se...ali nisam znala da li mu se neko swidja.............na kraju sam reshila da zownem drugaricu....
-Hallo??
-Katarina mi treba...Stefana je....
-e sinko; zachula sam je ......kao i uwek pola je nisam razumela jer su joj bila puno usta...
-e cao..daj mi Kiku widim da si zauzeta....cao Kkiki gde si shta ima nowo??
-jao swashta;zachujem kako uzima bezichni i trchi u sobu;Marko mi je rekao da ce raskinuti sa dewojkom!jes!!trebamo da se widimo danas...
-Jao to je supp;rekoh ...........ali bilo mi je kriwo...swe drugarice su imale nekog ....swe su bile srecno zaljubljene...koji sam ja maler pomislih.....
-ae nawrni!!
-sad cu da banem...rekoh joj

I tako za nepunih 10 minuta sam joj pozwonila na wrata...
razgowarale smo oko sat wremena....upitala sam ih da li bi trebala da mu kazem da mi se swidja..nemam shta da izgubim,zar ne???ali izgubila bih neshto ako me odbije...ponos...
Ushla sam na FB kod njih i bio je online.......odluchila sam reci cu i kraj!!!poslala sam mu link stranice..............."da li se ti prawish ili stwarno ne primecujesh???swidjash mi se <3 xD"
chekala sam...i taman sam pomislila da mi nece odgoworiti...
-jaaaaao miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiica.......u istom smo sosu ..meni se isto swidja jedna ali me ne primecuje.....
pochelo je da mi se magli pred ochima...zaplakacu osecala sam....
drugarica je pochela da kuca umesto mene.....zatim je usledilo..
-stwarno nemoj da se bedachish ..proci ce te....necu nikom reci nisam takaw....stefanice kada me widish nemoj da se nesh tripujesh..ok smo..meni se swidja neko drugi ne zelim da te zawlachim....................
i nisam mogla da izdrzim wishe..............suze su pochele same da teku...............kroz plach sam im rekla......
"zaklela sam se da nikada necu plakati zbog nekog...........jbt stwarno nije fer"
smirile su me i morala sam da odem kuci.......................bilo je oko 11....
Uletela sam u kupatlo da me moji ne wide...............i obuchena sela u kadu...........niam mogla da izdrzim pochela sam da jecam.....................prigushila sam jecaj rukama...ali suze su tekle nisam mogla da prestanem.......................imala sam osecaj kao da mi zar teche niz obraze.....nisam osecala ni ruke ..ni noge...oduzela sam se skroz.............napokon sam se malo smirila i skinula se da se istushiram...zelella sam da odwratim misli.....pewala sam neke wesele pesme...ali jednostawno nije ishlo.......................
Legla sam ..napokon...................mozda ce zwuchati glupo....ali srce me je stwarno bolelo.............on je bio tako fin prema meni...ako je takaw prema nekom ko mu se ne swidja..kakaw je prema onoj koja mu se swidja??
I shta ima ono shto nemam ja?? A da...................ona je bila njegowo godishte...a ja sam mladja ..ja sam jebena klinka.................tresla sam se....ali nije bilo od zime nego od bola.............................suze su pochele a nawiru i pola sata kasnije...spasao me je san...........


Ewo owo sam napisala za sad pa ako wam se dja recite Very Happy istina je Very Happy
Back to top Go down
*Dark~Vampire~Girl*
Sweet Girl
Sweet Girl
*Dark~Vampire~Girl*


Broj poruka : 295
Poeni : 280
Datum upisa : 2010-04-05
Godina : 28
Lokacija : Meadow Edward and Me.......

PrIChE iZ mOg ZiWoTa......... Empty
PostSubject: Re: PrIChE iZ mOg ZiWoTa.........   PrIChE iZ mOg ZiWoTa......... Icon_minitimeThu Apr 08, 2010 7:07 pm

.....lupila su wrata..................................trgla sam se iz kreweta....
-mama....pusti me da spawam.................
-Stefana 12 je sati!!! pogledaj kakwo je wreme napolju idi na plazu...kupaj se sa drushtwom....
-Ne mogu..umorna sam....pusti me da spawam.....
-Opet si bila budna celu noc??!! shta je sa tobom owih dana......da li se plashish nechega pa ne smesh da zaspish ili je neshto drugo u pitanju???
-Mama samo mi se nije spawalo..ok??? Ustacu..samo izadji.........
Cutala sam..nisam htela da joj kazem da mi nije dobro....da sam powracala swako weche...znam da bi me odmah wodila kod lekara i naprawila bi frku....... nisam zelela ni da se kupam u moru ....swi su se zezali iu wodi...ali ja nisam mogla stwarno je bolelo......mislila sam da je wirus.......wladao je owih dana......
Jedno weche mama me je uhwatila kako powracam...Nisam zelela da idem kod lekara ..ubedila sam je da je u pitanju wirus i da ce sigurno proci.......ali jednog jutra je nastao haos......stomak je tako pocheo da me boli da sam wrishtala....nisam zelela da plachem zbog bola...ali suze su mi tekle bilo je neizdrziwo....kao da sam se raspadala.....
Nekako su me stawili u kola.......bol nije popushtao i zazmurela sam da bi mi bilo lakshe....stigli smo u bolnicu u Herceg Nowom....
sestra je rekla da je dobro shtro smo doshli jer bi josh malo bilo kasno.......dobila bih sepsu..u pitanju je bilo slepo crewo.......
-gospodjo morace da se operishe...............
proshaptala sam -Sranje...
-Ali owde nemamo soba i moracete da odete u Kotor....
-u Kotor???ali do Kotora ima oko pola sata!!!....
-onda idite u Wojnu bolnicu blize je......
-mama u prawu je ...blize je....necu u Kotor.....jel chujesh??
tata je stajao nepomichno i ubrzo reche....ajde idemo u Wojnu bolnicu ......
tata me je nosio...bila sam sroz mokra od znoja.......sunce je tako peklo i tako sam zelela da se bucnem u wodu...
Mrzela sam bolnice...bile su tako sumorne....i smrdele su ...na lekowe...na bolest.......
Doktor je uradio neke testowe.......rekao je da mozda necu morati na operaciju......MOZDA....
smestili su me u neki krewet ...bio je prilichno wisok...nisam mogla sama da se popnem.....sestra mi je izwadila krw iz wene....za analizu.....stawili su me na infuziju i dali neku inekciju u kichmu............
jebem ti kako boli pomislila sam....
chekali smo analize......kewa se malo smirila.....
Ajde mama nemoj da brinesh.....pa to je slepo crewo!
mene bash i nije brinula operacija...brinulo je me je to shto nisam znala koliko dugo necu moci a plazu...
stigao je doktor....
-Definitiwno mora na operaciju.....maksimum leukocita je 8 ....(nzm kako se struchno kaze) a ona ima 18....
Skini se ...reche doktor....
-Shta??
-skini swe sa sebe.......morash na operaciju...
skinula sam se i legla na neki krewet..doktorka me je pokrila do stomaka.......
po stomaku i predelu grudi pochela je da mi stawlja neke cewchice...sa nekim kruzicima.....
jbt owo je kao u filmu pomislih......i blago sam se nasmejala....
-Ne plashish se?? upitala me je medicinska sestra...
-ne -rekoh kratko....
-kako se zowesh?
-Stefana...
ona ubrizga neku injekciju
-koje si godishte??
-96
ubrizga drugu....
treceg pitanja se ne secam........samo sam chula otkucaje swog srca.......chuli su se kroz celu prostoriju.....
chujem glasowe.....budim se......opet sam u onom shugawom krewetu ......-.I mama kako je proshlo...nema ga wishe jel???
-nema.....
nasmejah se....
bila sam swa od joda.....
-Mama kad cu kuci???
-za par dana...odmaraj sada ne smesh ni a jedesh ni da pijesh wodu.....
skontah da sam opet na infuzijama....
i proshli su ti dani....brzo......chitala sam knjige ..igrala tetris....dodushe lewom rukom jer je u desnoj bila infuzija....xD
Doshao je dan da krenem kucii..........Swa srecna narawno.......a onda sam proshla pored neke sobe....
U njoj je lezala dewojchica.....
-Shta je njoj upitah doktorku???
Wideh da ima mnogo wishe nekih cewchica i da joj neke izlaze i iz nosa.......
jeziwo pomislih.... imala je oblogu na chelu ..i bash je bila bleda...
-i ona je operisala slepo crewo..............ali ona je zakasnila malo wishe.....i sada je u teshkom stanju.....waljda ce se izwuci...reche sestra....
Izashla sam iz bolnice.....Choweche sloboda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zamolila sam tatu da odemo do crkwe.....zelela sam da se pomolim i a zahwalim Bogu shto ja nisam onako proshla.....
I jedno sam obecala sebi....................
NIKADA NECU LAGATI O TOME KAKO SE OSECAM I O TOME SHTA ME BOLI.....JER TO MOZE DA SE NAPLATI....NE MISLIM NA NOWAC NARAWNO...................MISLIM NA ZIWOT.....
Back to top Go down
*Dark~Vampire~Girl*
Sweet Girl
Sweet Girl
*Dark~Vampire~Girl*


Broj poruka : 295
Poeni : 280
Datum upisa : 2010-04-05
Godina : 28
Lokacija : Meadow Edward and Me.......

PrIChE iZ mOg ZiWoTa......... Empty
PostSubject: Re: PrIChE iZ mOg ZiWoTa.........   PrIChE iZ mOg ZiWoTa......... Icon_minitimeThu Apr 08, 2010 9:24 pm

..... O mom prwom psu....



Samo za mog Benija.................. Smile black



Bio je najlepshi psic od swih........................mali zut............................pekinezer.........Zawolela sam ga na prwi pogled...
-Mama mozemo li njega da uzmemo?? Molim te!!!
-pa ako bash zelish..mozemo.....
-jupi! -zachuo se uzwik...koji chesto izgowaraju petogodishnja deca....

Woleli smo ga.......i on je woleo nas Smile Swaki dan sam se igrala sam njim.......cheshljala ga prawila mu frizure......bio je presladak...............Mama je bila ta koja ga je najwishe wolela od swih nas...............................ona obozawa ziwotinje.......
Ali trebali smo da krenemo na more.........Tata je wec bio otishao...(poshto je tamo izdawao apratmane)
-mama necu da ga ostawimo kod kumowa..powedimo ga sa sobom.....naprawila sam nadurenu facu......
-dobro donecemo ga do autobuske stanice...ako ga puste.....u redu...ako ne kumowi ce ga wratiti.....

stigli smo na stanicu ...ugledala sam nash autobus....i brzo naterala mamu da nadje wozacha...


-Ne...zao mi je pas ne moze u autobus.....meni ne s,eta ...ali putnici ce se buniti...shta ako pochne da laje???
-u redu reche mama...
ali ja sam pochela da plachem i na kraju je wozach popustio....

-Pa potrudite se da ga shto manje ljudi widi......

to nije bio problem jer je bio tako sicushan.....
Bili smo kod Podgorice kada ga je ta zena ugledala..........Bila je Ciganka..ako se dobro secam...

krenula je neshto da pricha ....mogla sam neke rechi da pohwatam ...


Dabogda crklo...jebem ti dzukelu i ko je izmisli....a onda preplitanje nekih za mene ne razumljiwih rechi.......uplashila sam se...ta zena je delowala weoma zla.......


I stigli smo u zoru.................................eeeeeeeeeee to prelepo i sunchano mesto...Meljine..... odisalo je slobodom.....Beni je utrachao u dworishte i pocheo da se mazi kod mog tate....
Prolazili su dani.......Kupali smo se u moru swi zajedno....Beni se nije plashio wode.......Ah........bio je tako pametan pas.......kao da me je razumeo ...shta god da mu kazem...nisam morala da imam zamishljene prijatelje kao ostala mala deca......on je bio moj prijatelj....................jednostawno mogla sam swe da mi kazem znajuci da nikome nece reci.........


...........probudio me je nechiji plach.................
-mamice shta ti je ??zashto plachesh mama??? nisam ni nasluciwala da je bilo neko sranje....mama josh jache brzinu u plach....Bila je tako bleda.....kao krech.........izgledala je tako krhko....

a onda je tata se pored mene...i rekao mi je........

Beni je izashao napolje.....I ..........neki weoma zao chowek ga je weoma jako udario.....Beni wishe nije ziw.............

...................ali ne brini..... SWI PSI IDU U RAJ.................

......................zakopali su ga na nekom weliko brdu..............odakle je pogled welichanstwen........................widi se more.....................wide se galebowi..........oseca se sloboda.......................znala sam da se wishe nikada nece wratiti..................i swe shto imam od njega su samo uspomene..................
posle par godina ...nashla sam u snegu polusmrznutog pekinezera.....lichi je na mog Benija...........ponela sam ga kuci........ nisam zelela da ugine i pitala sam se kako ljudi mogu da postupaju tako sa ziwotinjama?????
i nisam mnogo razmishljala o tome kako cu ga nazwati......
od kad sam ga ugledala ....znala sam da ce se zwati Beni....................
Back to top Go down
Sponsored content





PrIChE iZ mOg ZiWoTa......... Empty
PostSubject: Re: PrIChE iZ mOg ZiWoTa.........   PrIChE iZ mOg ZiWoTa......... Icon_minitime

Back to top Go down
 
PrIChE iZ mOg ZiWoTa.........
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
All for Girls :: OFF :: Your Place=)-
Jump to: