All for Girls
Hej devojke,registrujte se na najbolji forum samo za girlsice <3 drustvo je savrseno , a tema ima milion Smile) registrujte se!
All for Girls
Hej devojke,registrujte se na najbolji forum samo za girlsice <3 drustvo je savrseno , a tema ima milion Smile) registrujte se!
All for Girls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Come on Girls
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 New life-Novi zivot

Go down 
AuthorMessage
Denis napast «3
Adorable
Adorable
Denis napast «3


Broj poruka : 1460
Poeni : 1232
Datum upisa : 2010-04-09
Godina : 27

New life-Novi zivot Empty
PostSubject: New life-Novi zivot   New life-Novi zivot Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 12:00 pm

Ovak ovo je moja prva web novela..

New Life

Likovi-
Holly Olison
Zivi u Los Angelesu,ali nakon sto joj nabolja drugarica pogine u saobracajnoj nesreci odlazi sa roditeljima i bratom da zivi u San Francisku.Onda upoznaje Mike i Emily i zivot joj se nacisto promeni…
Kate Baswort
Ona je ,,Andjeo,,.Kada se vracala iz biskopa sa Holly ona je vozila i otkazu joj kocnice na automobilu i sudari se sa taxi-om.Ona nazalost nije prezivela saobracajnu nesrecu.Bila je radost i sunce Holly-inog zivota.
Emily Elson
Holly-na nova najbolja drugarica.Znacice joj vise nego sto i sama moze da zamisli.Zavolela je Holly jos od kada su prvi put pricale.I kada se najmanje bude nadala pojavice se njen princ na belom konju.
Mike Robinson
Najpopularniji decko u novoj skoli,u San Francisku.Do sada nije primecivao nijednu devojku,dok nije dosla Holly i zarobila mu srce.
James Roussean
Mike-ov najbolji drug.Pocinje drugim ocima da gleda Emily…
Back to top Go down
http://world-for-you.niceboard.net/forum.htm
Denis napast «3
Adorable
Adorable
Denis napast «3


Broj poruka : 1460
Poeni : 1232
Datum upisa : 2010-04-09
Godina : 27

New life-Novi zivot Empty
PostSubject: Re: New life-Novi zivot   New life-Novi zivot Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 12:00 pm

1.Epizoda
1februar
Napokon smo stigli.Stajala sam ispred svoje nove kuce spremna da zapocnem svoj novi zivot.Valjda.Polako sam usla u kucu i otisla u svoju sobu.Ostala mi je jos samo jedna kutija koju sam nasla na krevetu.Cudno.Ovakvu kutiju nisam spakova.Bila je to zelena kutija sa zutim cvetovima i na poklopcu je bio zalepljen andjeo.Skinula sam poklopac i u njoj pronasla narukvicu na kojoj je pisalo ,,Od andjela za Holly,,.Odlozila sam je na nocni stocic i izvadila savijen papir posut zutim,svetlucavim prahom.
,,Holly,
Nisi ti kriva.Shvati da je to bila samo jedna obicna nesreca.Mogla je svakome da se desi.Svako vece stavi papir,na kojem si napisala sta bi mi rekla da sam ziva,u kutiju koju sam ti ostavila.Nedostajes mi.Volim
Te. Kate’’
Zarila sam glavu u jastuk i pocela da jecam.Uradila bih sve samo da vratim vreme unazad…Samo da je nisam pozvala na taj glupi film,sve bi bilo drugacije.Volim i ja tebe,Kate.Nemas pojma koliko mi nedostajes.Pomislila sam.Zaspala sam u suzama.
Sanjala sam mracnu sumu.Stajala sam nepomicno i pogledom trazila put koji bi me izbavio iz nje.Ali ga nisam pronasla. Odjednom me obasja svetlost i nalsa sam se medju obacima,u raju.Protrljah oci i videh mog andjela rastuzenog lica.Htela sam da pricam sa njim,a onda sam sklipila oci i kada sam ih otvorila nasla sam se na ulici.Videla sam Kate i mene u njenom automobilu.Auto je ubrzavao,a one su se gledale sa strahom i pocele su da rade bilo sta da bi se izbavile oz automobila.Taxi je bio sa moje suprotne strane.Ne.Boze nemoj ovo da mi radis.Molim te.Nisam zasluzila.Dovoljno sam patila.Automobili su se sudarili a ja sam ostala ista ja,samo je druga ja bila u nesvesti,a Kate prelivena krvlju koja je lila iz rane na njenom celu. Zazvoni budilnik i ja se probudihi iz mog kosmara kog sanjam skoro svake noci.
Majka me je odvezla u skolu.Poljubila me je u celo i pozelala mi srecu.Izasla sam iz automobila s glavom u kapuljci.Skolski parking bio je pun,pa sam pozurila do zgrade.
Moja nova skola se nije mnogo razlikovala od stare skole u LA.Otvorila sam staklena vrata,pogledala levo i pronasla vrata sa natpisom ,,uprava,,.Usla sam i otisla do stola punog papira da pricekam stariju zenu koja se priblizavala.
,,Dobar dan.Ja sam holly Olison.Da li mogu dobiti svoj raspored.’’
,,Dobar dan.Evo…Samo trenutak…,,Pocela je da pretura po urednoj gomili papira na stolu.Izvoli,, ,,Hvala.Do vidjenja.,,Uzela sam papir i izasla van.
Prvi cas sam imala istoriju kod gospodje Mearchil.Na rasporedu je pisalo da je to ucionica broj 15.Isla sam kroz dugacak hodnik gledajuci levo-desno u potrazi za brojem 15.Kada je zvonilo potrcala sam ne bi li zakasnila na prvi cas.Odjedno sam se sudarila sa nekim i moja fascikla je pala na pod.
,,Izvini.,, ,,Izvini,,-rekli smo u isto vreme,a onda smo poceli da se smejemo.Imao je dugu crnu kosu i plave oci.Bio je naprosto prelep.Osetila sam kako mi leptirici igraju u stomaku.
,,Ja sam Mike Brown.Kako se ti zoves?,,upitao je.
,,Holly Olison.Drago mi je sto smo se upoznali.,,Nemas pojma koliko mi je drago…
,,I meni takodje.,,Nabacio je svoj divan osmeh.
Pruzio mi je fasciklu.,,Izvoli.,,
,,Hvala,,
,,Nadam se da cemo se uskoro videti.,,-rekao je,a zatim otisao niz hodnik.Tako osamucena,otisla sam na svoj 1 cas.
Nastavnica me je smestila u jedinu klupu sa praznim mestom,pored jedne devojke koja mi se svidela na pogled.Zove se Emily Elson.Odpratila me je do kabineta za engleski,gde imam sledeci cas.
Mislim da nije imala najboljeg prijatelja.
I dok sam ulazila u kabinet zatekla sam njega.Pricao je sa drugom iza sebe,a mesto pored njega bilo je prazno.U tom trenutku usla je nastavnica i smestila me na bas to mesto pored njega.
,,Zdravo.,,-rekao je,a ja sam podigla pogled koji je bio uprt u tirbu.
,,Zdravo.,,-rekoh,a zatim se nasmesih.
,,Ti si iz San Franciska.Zar ne?,,
,,Ne.Dosla sam ovamo iz Los Angelesa.,,
,,Pa..Zasto si ovde?,,
,,Roditelji su mi dobili bolji posao ovde,sto je meni vise odgovaralo.,,Dok sam to govorila gledala sam u narukvicu koju mi je dala Kate.
,,Sigurno postoji jos jedan razlog.,,
,,Da.,,rekla sam.,,To i nije bas pravi razlog.Dosla sam ovamo zato sto mi je najbolja drugarica poginula u saobracajnoj nesreci.,,Ups.Pustila sam suzu.Nije uspela da stigne do pola obraza kada ju je obrizao svojim neznim rukama.
,,Izvini.Nisam hteo da te rastuzim.,,
,,Ne brini.,,Nasmejala sam se iako sam u sebi osecala tugu.
,,Da li mogu da dobijem tvoj e-mail?,,
Napisala sam na papiru i pruzila mu.,,Izvoli.,,
,,Hvala.,,
A zatim nas je nastavnica opomenula.On je bio tako lep.Sigurno ima devojku.A i da nema,ja nemam sanse kod njega.
Ubrzo je zvonilo za kraj casa.Spakovala sam se i izasla van gde me je cekala Emily.
Moj prvi dan u skoli i nije bio tako strasan kao sto sam mislila da ce biti.Tacnije bio je prelep. Cim sam stigla kuci napisala sam na papiru sta mi se desilo u skoli i odlozila ga u zelenu kutiju.Nadam se da ce uskoro procitati.

kraj 1 epizode
Back to top Go down
http://world-for-you.niceboard.net/forum.htm
Denis napast «3
Adorable
Adorable
Denis napast «3


Broj poruka : 1460
Poeni : 1232
Datum upisa : 2010-04-09
Godina : 27

New life-Novi zivot Empty
PostSubject: Re: New life-Novi zivot   New life-Novi zivot Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 12:03 pm

2 epizoda

2 februar
Tek posle 30 dana jedva cekam da se probudim.Za divno cudo.Trenutno imam 2 razloga:
1.Da bih videla papir od Andjela
2.Da bih videla Mike-a!!!Jedva sam cekala da odem u skolu.Dok sam lezala setila sam se andjelovog papira koje ocekujem.Brzo sam ustala I nasla kutiju.Otvorila sam je I uzela da procitam sjajni papir.
,,To je odlicno.Pocni da se druzis sa Emily.Izgleda kao fina devojka.A to sa Majkom je fenomenalno.Svidjas mu se sigurno.Ne bi se dzabe smesio.Drago mi je sto si se vratila u zivot.Ajde pozuri….Oblaci se..Neces valjda da zakasnis na cas?Nedostajes mi.Volim te.
Kate’’’
Danas samobukla svoju srecnu majicu.Dobila sam je na pokolon od Kate.Bila je na pruge I sa jednom zvezdicom,koja je bila premala da bi se videla u daljini,u donjem levom uglu.Uz nju sam obukla uske farmerke .Naparfemisala sam se svojim omiljenim parfemom I obula starke.Istrcala sam iz kuce kada sam primetila da kasnim!Morala sam sto pre da dodejm da bih ga videla pre prvog casa.
Parking je bio pun,ali I danas su svi piljili u mene.Ne znam zasto sam im bila tako zanimljiva.Ocima sam pretrazivala parking,ali nisam uspela da nadjem ono sto sam trazila.Neko mi je stavio ruke na oci.Nisam mogla nista da vidim.
,,Emily?Da li si ti?,,-upitala sam.
,,Ne…Cik pogodi ko je?,,-upitao je muski glas.Wow.Nasla sam ono sto sam trazila.
,,Mike?,,
Konacno je taj neko spustio ruke.Okrenula sam se da bih ga videla.I napokon pogledi su nam se susreli.Osmehno mi se.O moj stomak.Bio je ispunjen leptiricima…Samo ovoga puta ih je bilo vise.
,,Cao.,,-rekoh.
,,Cao.Ovaj….Hteo sam nesto da te pitam…,,-rekao je.
,,Izvoli.,,
,,Pa…Posto je uskoro skolski bal…Pitao sam se da li bi ti isla sa mnom?,,-O nemogu da verujem.Pozvao me je da idem sa njim na skolski bal?A sta je taj skolski bal?Ma nema veze…Odgovor na to pitanje zna Emily.
,,Ovajjj…Daa…,,-Zamucala sam.
,,Nadao sam se da ces to reci.,,
,,Pa onda vidimo se na engleskom?,,
,,Ok.Cao.,,-rekao je a zatim otisao.Nisam primetila da je dosla Emily,pa sam I dalje zurila za njim.Sanjarila sam o nasem prvom poljupcu…
,,Opa..Pa tebi se svidja Mike…,,-rekla je Emily koja me je upravo prekinula iz sanjarenja.
,,Ovaj…Pa znas…Da..Uzasno mi se svidja…I upravo me je pozvao na neki skolski bal I ja sam pristala,iako nisam znala sta je to…,,-rekla sam.
,,Pozvao te je na skolski bal?,,
,,Da!,,
,,Pa skolski bal ti je jedna vrsta zurke koju organizuje skola.I povodom tog bala svi se maskiraju. Ostalo je jos 20 dana do skolskog bala…a on te je vec pozvao iako se znate tek 1 dan…Sigurno si mu bas zapela za oko…On je najpopularnije decko celo skoli I za njim jure skoro sve cice…,,-I tako je nastavila da brblja a ja sam samo govorila ,,aha,, I ,,mmm,,….Otisla sam na 1 cas….Bilo je dosadno…Jedva sam cekala engleski…Kada je napokon zvonilo brzo sam spakovala sve u torbu I zaputila se prema engleskom.Emily je bila nekoliko koraka iza mene.
,,Holly!Cekaj me…Zasto zuris toliko?,,
,,Na engleskom sedim sa Mike-om …,,-Ups!To sam zaboravila da joj kazem.Rasirila je oci I tako piljila nekoliko sekundi u mene.
,,Ovaj..duga prica…Zaboravila sam da ti kazem…Izvini..,,
,,Ok…Na velikom odmoru hocu sve da mi ispricas!,,
,,Vazi,,-Osmehnula sam joj se.I ona je meni dobacila divan osmeh.Imala sam osecaj da je ona posebna I znam da cemo jednog dana biti najbolje drugarice,a to ce biti uskoro…,,
,,Ma hajde potrci malo….Nemoj da zakasnis na cas…,,
kraj 2 epizode
Back to top Go down
http://world-for-you.niceboard.net/forum.htm
Sponsored content





New life-Novi zivot Empty
PostSubject: Re: New life-Novi zivot   New life-Novi zivot Icon_minitime

Back to top Go down
 
New life-Novi zivot
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Its my life .
» itˇs my life
» Dance Life

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
All for Girls :: OFF :: Your Place=)-
Jump to: