All for Girls
Hej devojke,registrujte se na najbolji forum samo za girlsice <3 drustvo je savrseno , a tema ima milion Smile) registrujte se!
All for Girls
Hej devojke,registrujte se na najbolji forum samo za girlsice <3 drustvo je savrseno , a tema ima milion Smile) registrujte se!
All for Girls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Come on Girls
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 ღ It's you. It's always,you. ღ

Go down 
3 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
↯Hp-Head↯
Adorable
Adorable
↯Hp-Head↯


Broj poruka : 1762
Poeni : 1475
Datum upisa : 2010-03-01
Godina : 29

ღ It's you. It's always,you. ღ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ღ It's you. It's always,you. ღ   ღ It's you. It's always,you. ღ - Page 2 Icon_minitimeFri Dec 23, 2011 5:43 pm

"To sam učinio svakoj ženi koju sam upoznao nakon nje. Jednostavno se ne mogu zaustaviti. Gledam ih - sve njih, čak i one pametne, čak i one lepe, čak i one neverovatne - i uvek pomislim isto. To nije ona.''


Najviše mi je trebala, a eto. Baš njoj sam najviše bola donosio. Nisam mogao da prihvatim činjenicu da volim, pa sam je terao od sebe. Stalno joj se vraćao, a ustvari bežao od nje. U jednom trenutku pokazao bih joj da mi je stalo, a u sledećem dokazao da sam đubre. I najgore od svega, kad god bih se vratio, ona je bila tu. A sada..
- A šta sada ? Preboleo si je ?
- Ma kakvi. Ima trenutaka kada je zaboravim na tren, ono kad alkoholom ubijem zadnji komad mene.
- Zašto joj sada ne odeš i kažeš sve ?
- Eh vidiš. Uspeo sam šta sam hteo. Otišla je od mene. Sad kad se vratim, više je nema. Kažu da voli drugog, znam da to nije istina.
- Idi do nje onda.
- Ne mogu.
- Zašto ?
- Uključila je razum. Shvatila je da sam ipak preveliko đubre i da je ne mogu voleti nikad. Voleti onako, klasično. Ne mogu biti tu za nju, a uvek ću očekivati da ona bude tu za mene. Ne mogu kad joj bude najteže doći i zagrliti, mada znam da ona meni bi.
- Tebe je nemoguće shvatiti !
- Eh prijatelju, znam.. To čujem cesto. Samo jedna osoba mi je rekla da me razume.
- Ko ?
- Pa ona, druže..

Back to top Go down
↯Hp-Head↯
Adorable
Adorable
↯Hp-Head↯


Broj poruka : 1762
Poeni : 1475
Datum upisa : 2010-03-01
Godina : 29

ღ It's you. It's always,you. ღ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ღ It's you. It's always,you. ღ   ღ It's you. It's always,you. ღ - Page 2 Icon_minitimeFri Dec 23, 2011 5:51 pm

ღ It's you. It's always,you. ღ - Page 2 Tumblr_lwjada3A3M1r13a09
ღ It's you. It's always,you. ღ - Page 2 Tumblr_lvkoaiJTNX1r5h3fwo1_500
Back to top Go down
↯Hp-Head↯
Adorable
Adorable
↯Hp-Head↯


Broj poruka : 1762
Poeni : 1475
Datum upisa : 2010-03-01
Godina : 29

ღ It's you. It's always,you. ღ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ღ It's you. It's always,you. ღ   ღ It's you. It's always,you. ღ - Page 2 Icon_minitimeMon Jan 02, 2012 2:44 am

hocu samo TEBE za tebe samo znaaaaaam reci mi sta zeeeelis i sve cu da ti daam!! Veselooooooo reprizaa Very Happy


Back to top Go down
↯Hp-Head↯
Adorable
Adorable
↯Hp-Head↯


Broj poruka : 1762
Poeni : 1475
Datum upisa : 2010-03-01
Godina : 29

ღ It's you. It's always,you. ღ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ღ It's you. It's always,you. ღ   ღ It's you. It's always,you. ღ - Page 2 Icon_minitimeWed Jan 11, 2012 12:35 pm

ღ It's you. It's always,you. ღ - Page 2 373899_2518827302519_1608367926_32418370_1275977678_n

ღ It's you. It's always,you. ღ - Page 2 320044_2011875456647_1236573898_31903832_1931399_n

Back to top Go down
↯Hp-Head↯
Adorable
Adorable
↯Hp-Head↯


Broj poruka : 1762
Poeni : 1475
Datum upisa : 2010-03-01
Godina : 29

ღ It's you. It's always,you. ღ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ღ It's you. It's always,you. ღ   ღ It's you. It's always,you. ღ - Page 2 Icon_minitimeFri Feb 10, 2012 1:15 pm

Večeras, prvi put u životu, shvatila sam poentu one rečenice koju sam nekad davno čula i koja mi nikad nije bila jasna: Nekad ljubav, jednostavno, nije dovoljna.

Dodirni dlanom grudi. Nije to srce što kuca, ne… To snovi stidljivo kuckaju spolja, da ih pustiš unutra

Možda i nije ona moja srodna duša. Ali je svakako jedina duša koju želim uz sebe.

‎- Još ćeš ti nekog voleti.
- Mislim da neću… Ni tražiti… Kako sam tebe voleo… Ne voli se tako jednom u životu… Tako se voli jednom u hiljadu života… Bio bih malo sebičan da očekujem da mi se to desi još jednom u preostalih desetak, petnaest godina ovog…
Back to top Go down
↯Hp-Head↯
Adorable
Adorable
↯Hp-Head↯


Broj poruka : 1762
Poeni : 1475
Datum upisa : 2010-03-01
Godina : 29

ღ It's you. It's always,you. ღ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ღ It's you. It's always,you. ღ   ღ It's you. It's always,you. ღ - Page 2 Icon_minitimeThu May 24, 2012 9:03 pm

“Znaš, ja sam u njoj uvek viđao tebe, tvoj osmeh i one stare nas, kada nije postojalo ono “ja i ti”… I na kraju sam ubedio sebe da je ona ta, odbacio daleko od sebe to što me ona nikada nije razumela i što su čak i moje reči za nju bile poput nekog stranog jezika. Naterao sam sebe da je zavolim, zaboravio koga tražim i polako zaboravljam dok je grlim. I uvek sam znao da nešto fali. Ali više nisam mogao da se vratim tebi pronađem to..Izvini.”
Back to top Go down
↯Hp-Head↯
Adorable
Adorable
↯Hp-Head↯


Broj poruka : 1762
Poeni : 1475
Datum upisa : 2010-03-01
Godina : 29

ღ It's you. It's always,you. ღ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ღ It's you. It's always,you. ღ   ღ It's you. It's always,you. ღ - Page 2 Icon_minitimeThu May 24, 2012 9:03 pm

“Ona te, prijatelju, jednostavno natera da je zavoliš i da je voliš. Ona te, prijatelju, zgazi. Do kraja. Uništi te. Bez milosti. Ali čini to tako da je unatoč svemu i dalje voliš. Kažu mi da je jednom volela i da se zaklela da neće više nikada.”
Back to top Go down
↯Hp-Head↯
Adorable
Adorable
↯Hp-Head↯


Broj poruka : 1762
Poeni : 1475
Datum upisa : 2010-03-01
Godina : 29

ღ It's you. It's always,you. ღ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ღ It's you. It's always,you. ღ   ღ It's you. It's always,you. ღ - Page 2 Icon_minitimeThu May 24, 2012 9:04 pm

“Uhvatio sam je kako zuri u kapi kiše i smeje se. Nikada nije umela da ne bude neobična. Zagrlio sam je otpozadi i nežno poljubio u vrat.
“Vidiš, kada bi se ljubav merila u kapima kiše, ona bi morala da pada godinama da bi ti pokazao bar približno koliko te volim.”
Okrenula se prema meni i zakolutala očima, najsmejavši se.
I nije znala šta je uradila, ali, eto, ja sam znao.. Znao sam da je učinila da poželim da ceo život gledam njene rekacije na otrcane fazone iz spomenara. Poljubio sam je, kako mi reči ne bi prebrzo izletele i uplašile je.
“Volim i ja tebe.”
Back to top Go down
↯Hp-Head↯
Adorable
Adorable
↯Hp-Head↯


Broj poruka : 1762
Poeni : 1475
Datum upisa : 2010-03-01
Godina : 29

ღ It's you. It's always,you. ღ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ღ It's you. It's always,you. ღ   ღ It's you. It's always,you. ღ - Page 2 Icon_minitimeThu May 24, 2012 9:04 pm

“Nije tražila mnogo. Zadovoljavala se sitnicama. Ali samo njegovim. Valjda to tako ide kada nekog istinski voliš.”
Back to top Go down
↯Hp-Head↯
Adorable
Adorable
↯Hp-Head↯


Broj poruka : 1762
Poeni : 1475
Datum upisa : 2010-03-01
Godina : 29

ღ It's you. It's always,you. ღ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ღ It's you. It's always,you. ღ   ღ It's you. It's always,you. ღ - Page 2 Icon_minitimeThu May 24, 2012 9:04 pm

-Pa, dobro, lepa je, simpatična.
-Prelepa je. Samo ti to ne vidiš, ne poznaješ je kao ja.. Još je nisi gledao dok plače i spava. Nisi je gledao dok čita neke glupe ljubavne romane, i sluša neke patetične balade. Ne znaš ti ništa.”
Back to top Go down
↯Hp-Head↯
Adorable
Adorable
↯Hp-Head↯


Broj poruka : 1762
Poeni : 1475
Datum upisa : 2010-03-01
Godina : 29

ღ It's you. It's always,you. ღ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ღ It's you. It's always,you. ღ   ღ It's you. It's always,you. ღ - Page 2 Icon_minitimeThu May 24, 2012 9:05 pm

“Volim te. I dalje. Još uvek. Ali, gledam te drugačije. Nisam onako zaljubljena. Nisam slepa. Znam da ima drugih, ne boljih, samo drugih.Nisi jedini, koji će svašta raditi za mene, nisi jedini koji će mi sitnicom ulepšati veče, umeju i drugi i trude se- o, kako se trude.Nisi jedini, ali jesi prvi!Onaj, koji mi je pokazao kako se voli devojka, onaj koji mi je pronašao emocije… i onda ih se uplašio. Onaj, koji me je naučio kako treba voleti. Jesi, naučio si me! Žao mi je samo što nisi toga svestan. Al’ život piše romane, jednog dana, reći ću to sa sigurnošću, potkrepljenom dokazima,kad se sretnemo a u nama zatreperi ona ista ljubav…Do tad, verovaću u snove i oslanjati se na čuda!”
Back to top Go down
↯Hp-Head↯
Adorable
Adorable
↯Hp-Head↯


Broj poruka : 1762
Poeni : 1475
Datum upisa : 2010-03-01
Godina : 29

ღ It's you. It's always,you. ღ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ღ It's you. It's always,you. ღ   ღ It's you. It's always,you. ღ - Page 2 Icon_minitimeThu May 24, 2012 9:05 pm

“Osmeh koji ti zavrti pamet, ubrza srce i postane glavna slika u svim neprospavanim noćima čeznući za svakom sekundom provedenom zajedno… Valjda je to ljubav, jebeš ga…”
Back to top Go down
↯Hp-Head↯
Adorable
Adorable
↯Hp-Head↯


Broj poruka : 1762
Poeni : 1475
Datum upisa : 2010-03-01
Godina : 29

ღ It's you. It's always,you. ღ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ღ It's you. It's always,you. ღ   ღ It's you. It's always,you. ღ - Page 2 Icon_minitimeThu May 24, 2012 9:05 pm

“Ne znaš ti sa kakvim se romantikom petljaš, mili. Ja sam ti jedan od onih beznadežnih slučajeva. Eto, ja verujem u letnje noći, priznanja pod mesečinom, duge poljupce i odlaženja bez povratka. Nisam neko ko se voli jednom, ne. Ili me voliš zauvek ili me uopšte ne voliš.”
Back to top Go down
↯Hp-Head↯
Adorable
Adorable
↯Hp-Head↯


Broj poruka : 1762
Poeni : 1475
Datum upisa : 2010-03-01
Godina : 29

ღ It's you. It's always,you. ღ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ღ It's you. It's always,you. ღ   ღ It's you. It's always,you. ღ - Page 2 Icon_minitimeThu May 24, 2012 9:06 pm

“A znaš šta je najbolji deo? Ja ću, veruj mi, ubrzo naći nekoga ko zaslužuje moje neispisane reči i neizgovoreno “volim te” i milion poljubaca koji tek treba da se dese.I ja ću tek da se zaljubim, onako, bez pameti i zdravog razuma.. Ti ćeš samo biti tu da posmatraš kako me neko drugi čini srećnom. I, izvini, ali nadam se da ćeš tada patiti.”
Back to top Go down
Sponsored content





ღ It's you. It's always,you. ღ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ღ It's you. It's always,you. ღ   ღ It's you. It's always,you. ღ - Page 2 Icon_minitime

Back to top Go down
 
ღ It's you. It's always,you. ღ
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
All for Girls :: OFF :: Your Place=)-
Jump to: