All for Girls
Hej devojke,registrujte se na najbolji forum samo za girlsice <3 drustvo je savrseno , a tema ima milion Smile) registrujte se!
All for Girls
Hej devojke,registrujte se na najbolji forum samo za girlsice <3 drustvo je savrseno , a tema ima milion Smile) registrujte se!
All for Girls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Come on Girls
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Mislite li da je za devojcicu vaznija mama u odrastanju? Ili ipak nije?...

Go down 
+7
↯Hp-Head↯
♥ThatCrookedSmileOfYours♥
Liar.
Tarja
.BloodSucker.
UglyBetty.
Miss Nothing
11 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
loving.fashion♥
Romaance :]
Romaance :]
loving.fashion♥


Broj poruka : 4752
Poeni : 4311
Datum upisa : 2009-09-13
Godina : 27

Mislite li da je za devojcicu vaznija mama u odrastanju? Ili ipak nije?... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mislite li da je za devojcicu vaznija mama u odrastanju? Ili ipak nije?...   Mislite li da je za devojcicu vaznija mama u odrastanju? Ili ipak nije?... - Page 2 Icon_minitimeThu Jul 28, 2011 3:05 pm

Da ga trpis? Zastoo, sta se desilo, msm jel se desilo nes.?
Back to top Go down
Miss Nothing
Romaance :]
Romaance :]
Miss Nothing


Broj poruka : 6266
Poeni : 5447
Datum upisa : 2009-08-20
Godina : 28
Lokacija : Moja soba ^^

Mislite li da je za devojcicu vaznija mama u odrastanju? Ili ipak nije?... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mislite li da je za devojcicu vaznija mama u odrastanju? Ili ipak nije?...   Mislite li da je za devojcicu vaznija mama u odrastanju? Ili ipak nije?... - Page 2 Icon_minitimeThu Jul 28, 2011 3:17 pm

Ma svasta... Pricacu ti jednom..
Back to top Go down
careless bitch.
Administrator
Administrator
careless bitch.


Broj poruka : 11584
Poeni : 13313
Datum upisa : 2009-05-09
Godina : 29

Mislite li da je za devojcicu vaznija mama u odrastanju? Ili ipak nije?... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mislite li da je za devojcicu vaznija mama u odrastanju? Ili ipak nije?...   Mislite li da je za devojcicu vaznija mama u odrastanju? Ili ipak nije?... - Page 2 Icon_minitimeThu Jul 28, 2011 3:45 pm

Za normalno detinjstvo, smatram da oboje trebaju biti tu. Eh, sad. Mislim da bolji odnos trebas imati prema majci. Ipak je ona zensko i zna kroz sta prolazis u potpunosti.
Back to top Go down
https://girls4ever.forumotion.com
idealno loša.
AFG Girl
AFG Girl
idealno loša.


Broj poruka : 12536
Poeni : 10337
Datum upisa : 2009-08-08
Godina : 27
Lokacija : Zemun

Mislite li da je za devojcicu vaznija mama u odrastanju? Ili ipak nije?... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mislite li da je za devojcicu vaznija mama u odrastanju? Ili ipak nije?...   Mislite li da je za devojcicu vaznija mama u odrastanju? Ili ipak nije?... - Page 2 Icon_minitimeThu Jul 28, 2011 4:00 pm

To Hell...And Back wrote:
Ma svasta... Pricacu ti jednom..

Moraces i meni.. :/
Back to top Go down
loving.fashion♥
Romaance :]
Romaance :]
loving.fashion♥


Broj poruka : 4752
Poeni : 4311
Datum upisa : 2009-09-13
Godina : 27

Mislite li da je za devojcicu vaznija mama u odrastanju? Ili ipak nije?... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mislite li da je za devojcicu vaznija mama u odrastanju? Ili ipak nije?...   Mislite li da je za devojcicu vaznija mama u odrastanju? Ili ipak nije?... - Page 2 Icon_minitimeThu Jul 28, 2011 4:02 pm

Meni je Milos rekao da su deca razvedenih roditelja drugacija, i da nikad ne mogu da budu potpuno pod kontrolom i da budu sasvim kao ova druga deca o.O iznervirao me tad.
Back to top Go down
Miss Nothing
Romaance :]
Romaance :]
Miss Nothing


Broj poruka : 6266
Poeni : 5447
Datum upisa : 2009-08-20
Godina : 28
Lokacija : Moja soba ^^

Mislite li da je za devojcicu vaznija mama u odrastanju? Ili ipak nije?... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mislite li da je za devojcicu vaznija mama u odrastanju? Ili ipak nije?...   Mislite li da je za devojcicu vaznija mama u odrastanju? Ili ipak nije?... - Page 2 Icon_minitimeThu Jul 28, 2011 5:07 pm

Ne mora da znaci... Sve zavisi od osobe do osobe... Jeste da toj deci nije lako, i da nece lepo uticati na njih, ali okolina i psiha osobe imaju tu veliku ulogu... Ja sam uvek smatrala razvod normalnim. I nikad nisam imala osecaj da bih tad nesto izgubila... I dalje imam takav stav prema tome. Verovatno mislite: To samo kaze, bas bih je pitala da se to desi... Ali ja znm da je tako... Mnogo puta sam i zelela da se razvedu... Zarad sebe.. Sebicno, da... Ali neko to podnese dobro, neko, jednostavno ne...
Back to top Go down
careless bitch.
Administrator
Administrator
careless bitch.


Broj poruka : 11584
Poeni : 13313
Datum upisa : 2009-05-09
Godina : 29

Mislite li da je za devojcicu vaznija mama u odrastanju? Ili ipak nije?... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mislite li da je za devojcicu vaznija mama u odrastanju? Ili ipak nije?...   Mislite li da je za devojcicu vaznija mama u odrastanju? Ili ipak nije?... - Page 2 Icon_minitimeThu Jul 28, 2011 6:09 pm

Nekad je jednostavno bolje da se razvedu. Ko ce da trpi svakodnevno svadjanje ili nesto gore... Po meni je to zdravije, nego da, ostanu i kao "necemo da se razvedemo zbog deteta"
Po meni je to cista glupost.
Back to top Go down
https://girls4ever.forumotion.com
Miss Nothing
Romaance :]
Romaance :]
Miss Nothing


Broj poruka : 6266
Poeni : 5447
Datum upisa : 2009-08-20
Godina : 28
Lokacija : Moja soba ^^

Mislite li da je za devojcicu vaznija mama u odrastanju? Ili ipak nije?... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mislite li da je za devojcicu vaznija mama u odrastanju? Ili ipak nije?...   Mislite li da je za devojcicu vaznija mama u odrastanju? Ili ipak nije?... - Page 2 Icon_minitimeThu Jul 28, 2011 6:13 pm

Slazem se. Niti je dobro za decu da to trpe, niti za same roditelje... I da nisu roditelji, mucenje je biti u braku sa nekim, ako ne zelis. Ili ako je u pitanju nesto jos gore... Maltretiranje i to..
Back to top Go down
Sponsored content





Mislite li da je za devojcicu vaznija mama u odrastanju? Ili ipak nije?... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mislite li da je za devojcicu vaznija mama u odrastanju? Ili ipak nije?...   Mislite li da je za devojcicu vaznija mama u odrastanju? Ili ipak nije?... - Page 2 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Mislite li da je za devojcicu vaznija mama u odrastanju? Ili ipak nije?...
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Mama ili tata? Baka ili deka? Zeka ili meda?
» Šta mislite o domaćim reperima?
» Trendovi i šta mislite o njima

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
All for Girls :: All about girls :: Porodica / family-
Jump to: