All for Girls
Hej devojke,registrujte se na najbolji forum samo za girlsice <3 drustvo je savrseno , a tema ima milion Smile) registrujte se!

Come on Girls

HomeFAQSearchRegisterLog in
Share | 

Dogadjaj iz detinjstva koji cete uvek pamtiti

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Miss Nothing
Romaance :]

Broj poruka: 6266
Poeni: 5447
Datum upisa: 2009-08-20
Godina: 19

PostSubject: Dogadjaj iz detinjstva koji cete uvek pamtiti   Thu Jul 29, 2010 11:11 pm

Ja imam toliko tih takvih smesnih,slatkih momenata... ^^ Desavanja...
Ima jedna sitnica koju cu uvek pamtiti... ^^
Bila sam mala, i gledala sam neki crtac na tv-u.I trepnula sam.To je bio prvi put da sam ja to primetila.Tad sam to shvatila,i bilo je tako neobicno.Ali nekako ok... Razz

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Sometimes we tend to be in despair when the person we love leaves us,
but the truth is, it's not our loss, but theirs,
for they left the only person who wouldn't give up on them.
Back to top Go down
♥ThatCrookedSmileOfYours♥
Miss Sunshine
Miss Sunshine

Broj poruka: 1028
Poeni: 898
Datum upisa: 2010-06-28
Godina: 18

PostSubject: Re: Dogadjaj iz detinjstva koji cete uvek pamtiti   Mon Aug 02, 2010 10:18 am

ahahahaha : )) Miicaa ^_^
Meni se dosta stvari desilo,kojih cu se secati,samo je pitanje koji,ali dva dodgadjaja nikada ne zaboravljam.
Kada sam imala 3 god. dobila sam brata. (: On je imao temperaturu i spavao je sa mamom gore na spratu. Ja otisla gore da ga vidim kako je,i kada sam se vracala,idem ja niz stepenice i vidim baricu pored staklene tegle ( valjda od zalivanja,sta ja znam) I ja tu tapkam nozicu i zavucem nogu u teglu. Krenem da hodam ( i dan,danas ne shvatam zasto :/) I okliznem se. Kotrljala sam se niz stepenice zajedno sa svim staklenim teglama koje su me isekle po celom telu. To je jedan od strasnijihh dogadjaja koje pamtim : P
Back to top Go down
Miss Nothing

Broj poruka: 6266
Poeni: 5447
Datum upisa: 2009-08-20
Godina: 19

PostSubject: Re: Dogadjaj iz detinjstva koji cete uvek pamtiti   Sun Jul 31, 2011 10:59 pm

Joj, boze, sto sam ja imala maniju da se kotrljam niz stepenice o.O Mada, moje telo je uvek dobro prolazilo, stradala je moja glava uvek, jadna... Obe nogice si stavila u tegle? o.O Pa dobro si ti onda i prosla.. Smile

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Sometimes we tend to be in despair when the person we love leaves us,
but the truth is, it's not our loss, but theirs,
for they left the only person who wouldn't give up on them.
Back to top Go down
loving.fashion♥

Broj poruka: 4752
Poeni: 4311
Datum upisa: 2009-09-13
Godina: 17

PostSubject: Re: Dogadjaj iz detinjstva koji cete uvek pamtiti   Wed Dec 07, 2011 8:15 pm

Jaooo sta mi pricao Dimkee Very Happy
Isli mi negdee, setali, i on spomenuo kako je do svoje 4.godine ziveo na Ceraku i kako su mu najjace uspomene iz detinjstva vezane za zivot tamo. I ispricao mi jednu.
Eo citiram ga: '' Bio sam mali, mozda 3 godine, i u blizini je bila skolaa. I sad setao ja sa mojima, oni isli ispred mene malo. I prolazimo pored skolskog, ja jedem neku pogacicu i gledam u skolsko, zagledo se tamo, neki igrali fudbal. I idem ja tako, idem, idem, i gledam levo u skolsko, kad samo odjednom tup. Udarim u banderu i pocnem da placem. I moja mama se odma okrece i krene `jaooo jel te bolii, nemoj da placeees, pa prociceee` a ja joj kazem `a ne placem jej me boji nego mi ispaja pogacicaa` '' jaooooo ^_^ Micaa ^_^ Kako sam se otkinula od smeha Very Happy Jos kako je on to slatkoo ispricaoo Very Happy Micaaa. Jos ga zamisljam onako malog sa plavom kosicooom, ihhhhhhhhhhhh.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Back to top Go down
peppa
Beginer
Beginer

Broj poruka: 126
Poeni: 115
Datum upisa: 2011-01-05
Godina: 15

PostSubject: Re: Dogadjaj iz detinjstva koji cete uvek pamtiti   Thu Mar 29, 2012 5:05 pm

*pala iz hodalice na stepenice
*zapalila madrac
*operirala slijepo crijevo
*bacila brata na stepenice
*pala s kreveta
Back to top Go down

Dogadjaj iz detinjstva koji cete uvek pamtiti

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1