All for Girls
Hej devojke,registrujte se na najbolji forum samo za girlsice <3 drustvo je savrseno , a tema ima milion Smile) registrujte se!
All for Girls
Hej devojke,registrujte se na najbolji forum samo za girlsice <3 drustvo je savrseno , a tema ima milion Smile) registrujte se!
All for Girls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Come on Girls
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 My love story <3

Go down 
+9
- ѕнσραнσℓι¢ -
Miss Nothing
Sophia.Bush
*B.U.M.S.*
.BloodSucker.
Dakitza
(x 0opicxena MaLla x)
*Sashka*
careless bitch.
13 posters
AuthorMessage
careless bitch.
Administrator
Administrator
careless bitch.


Broj poruka : 11584
Poeni : 13313
Datum upisa : 2009-05-09
Godina : 29

My love story  <3 Empty
PostSubject: My love story <3   My love story  <3 Icon_minitimeFri May 15, 2009 9:52 pm

Bilo je to jedne julske veceri. Sa roditeljima I mladjom sestrom trebala sam da odem u neki restoran da se vidimo sa kumovima povodom proslavljanja rodjendana. Otisla sam,a nije mi se islo. Radije bih ostala kuci,grickala cips I gledala moju omiljenu seriju.Ali morala sam moje da ispostujem. Kad smo usli u tu zagusljivu prostoriju,trebalo mi je vazduha I nije mi bilo dobro. Tamo su bila I mala deca,kog sam djavola ja tamo trazila?! Kuma je ustala I rekla da nam se jos jedni gosti pridruzuju,samo treba da stignu.Pitala sam se koji gosti,mislim,obicno su uvek ista desavanja I niko nov ne dolazi.Molila sam Boga ako su neki gosti da bude neko ko je moje godiste,da imam s kim da pricam.Zurila sam u stolnjake I gledala na sat. Kad ce biti vreme da se ode kuci. Odjednom pogledala sam prema vratima I tamo je stajala jedna porodica. Ocigledno gosti koje ocekujemo. Prvi je usao visok covek,zatim njegova zena,sa dugom plavom kusom,skroz cudnom,mali decak koji strahovito podseca na svoju majku.Pomislih,”O boze,nemoguce,jos jedan klinac”. A zatim u prostoriju je usao mladic,procenila sam od 15 godina,plava kosa,plavo-zelene oci.U pocetku mi je delovalo kao da sam u nekom snu,on je bio predivan.Delovao mi je uzasno poznato.I onda se setih,da,to su kumovi mojih kumova,iz Goteborga,iz Svedske.O,da,kako sam samo glupa,taj plavokosi je Daniel.Sa njim sam se druzila,isli smo zajedno na letovanja.Uvek smo bili zaljubljeni jedno u drugo tokom letnjih raspusta.Poslednji put videla sam ga pre 4 godine. Bili smo mali.Daniel me je naucio da plivam I igram fudbal. Da,ta,slatka decija ljubav.Ali ,sada smo odrasli I niko u nikog se nece zaljubiti. On je dosao I ocigledno je poznao,pruzio ruku I namignuo.Gospode,taj osecaj u mom stomak,uh,jos uvek mogu da osetim. Seo je pored mene,ravno pored mene. Nismo puno pricali,samo kako je njemu tamo,kako meni ovde. Pitao me je da li imam decka. Imala sam,bar do tada,ali nema sanse da to njemu kazem,ne,ne. Pitala sam ga da li on ima devojku,rekao je ne.Bila sam srecna,toliko da mi je doslo da skacem po stolovima. A onda se priberem,ma sta,on je dosao,otici ce I kraj. Jovana,nemoj da mislis na njega. A kako da ne mislim,bio je pored mene,sa plavom razbarusenom kosom. Totalno sportski tip. On je ustao I izasao napolje.Mislila sam u sebi,necu ja njega da jurim.Ne pada mi na pamet.I ja odjednom ustajem I odlazim napolje.Boze,koja sam budala. Stajala sam pored njega I pitala ga gde ide. Rekao je da samo zeli da gleda zvezde.Pogledala sam gore I videla.Nebo je bilo ispunjeno onim malenim svetlucajucim zvezdama.Bas su bile slatke. Pogledao me je I tako,samo odjednom poljubio.Osetila sam zmarce I toplotu I bilo mi je predivno. Setali smo,izgubili pojam o vremenu.Vratili smo se posle sat vremena u restoran.Pricao mi je o nekom drugu u Nigeriji,koji je poginuo,bilo mi je tako zao.Osecaj tuge mi je ispunio srce,ali on se ubrzo izgubio nakon sto me je poljubio. Kad smo se vratili,nista se nije promenilo. Sedeli smo jos malo,stidljivo se gledajuci.Nasi roditelji su ocito popili previse vina da bi ista rekli o nasem odsustvu. Kasnije smo “slavlje”produzili kod nas kuci. Bilo mi je drago. Kad smo dosli,bili smo malo na netu,smejali se nekim saljivim slikama. Otisla sam do WC-a,da se umijem,bilo mi je potrebno to. Kad sam se vratila u sobu,Daniel je gledao moje slike,kad sam bila mala. Rekao mi je da je plakao kad je trebao da ide nazad pre 6 godina.Smejala sam se… I on je sa mnom,samo smo se tako smejali,mislim,nismo imali cak ni toliko bitan razlog.Klinci su se I dalje jurili oko nas,a mi smo umirali od dosade. Cekali smo da klinci izadju iz sobe,pa bi me on na brzinu poljubi o I sve tako. Sestra nam je predlozila da se igramo zmurke.Mislim,kakve crne zmurke,a Daniel se samo osmehnuo I pruzio mi ruku.Bio je vece dete od mene. Igrali smo se,neumorni.Nasi roditelji su samo pricali I pijuckali vino. Sakrila sam se u sobu svojih roditelja I cekala da me neko pronadje.Utom me je neko uhvati za struk,okrenuo I poljubio.To je bio najdivniji osecaj na svetu.Prepoznala sam taj miris,toaletne vode koju je imao cele veceri. Blizilo se dva sata posle ponoci. Neko je viknuo “Daniele!” Znala sam da je to njegova majka koja govori da je vec dosta I da treba da se ide kuci.Bila sam tuzna,poljubio me je u obraz I pozeleo mi laku noc. Spavala sam sa divnim osecanjem,osecanjem prave ljubavi.Ustala sam I dalje sam bila vidno raspolozena.Ispricala sam sve svojoj mami .Ali mama je unistila sve moje snove. “Oni su jutros otisli za Sloveniju,deda mu se razboleo,od Ljubljane idu pravo za Goteborg.” Te reci su mi odzvanjale u glavi.To je nemoguce. Jos jedan nalet panike. Nemam nista od njega,apsolutno nista,ni broj telefona,ni email. Toliko sam plakala. Mislila sam,da li on misli na mene,da li zna kako se osecam.Kako se on oseca? Sva ta pitanja duboko su mi bila urezena u glavu. Krenula je skola. Bila sam nesrecna. Trazila sam ga internetu,nesto sam nasla,medjutim nije me prihvatio kao prijatelja na Facebook-u.Saznala sam da ima devojku,od njegovih prijatelja.Sve to me je skroz povredilo. Nisam mogla vise isto da zivim. Nocu su mi jastuci bili mokri. Bila sam tuzna I nesrecna. Znam da moram da a zaboravim,on mene nije vredan. Nije se potrudio ni da me prihvati za prijatelja,zar je to toliko lose,sta sam ja njemu skrivila? Nalet besa,osvete I ljubavi.Sve je to I sada u meni. Moram da ga prebolim.



Pricha je istinita
Back to top Go down
https://girls4ever.forumotion.com
*Sashka*
Beginer
Beginer
*Sashka*


Broj poruka : 139
Poeni : 143
Datum upisa : 2009-05-11
Godina : 28

My love story  <3 Empty
PostSubject: Re: My love story <3   My love story  <3 Icon_minitimeFri May 15, 2009 10:37 pm

jao.....pochetak je prelep....ali kraj.... Crying or Very sad
Back to top Go down
(x 0opicxena MaLla x)
Miss Sunshine
Miss Sunshine
(x 0opicxena MaLla x)


Broj poruka : 1033
Poeni : 580
Datum upisa : 2009-05-14
Godina : 27

My love story  <3 Empty
PostSubject: Re: My love story <3   My love story  <3 Icon_minitimeMon May 18, 2009 5:11 pm

Extra je stwarno!
Back to top Go down
careless bitch.
Administrator
Administrator
careless bitch.


Broj poruka : 11584
Poeni : 13313
Datum upisa : 2009-05-09
Godina : 29

My love story  <3 Empty
PostSubject: Re: My love story <3   My love story  <3 Icon_minitimeTue Jun 09, 2009 9:33 am

Hvala vam </3
Back to top Go down
https://girls4ever.forumotion.com
Dakitza
Kuler :]
Kuler :]
Dakitza


Broj poruka : 1987
Poeni : 2087
Datum upisa : 2009-05-10
Godina : 26

My love story  <3 Empty
PostSubject: Re: My love story <3   My love story  <3 Icon_minitimeTue Jun 09, 2009 9:38 am

*Sashka* wrote:
jao.....pochetak je prelep....ali kraj.... Crying or Very sad
Slazem se...Prelepo... Very Happy
Koji si ti brate Pisac..
Za OSKARA! Razz
hehe!... Razz
Back to top Go down
.BloodSucker.
Administrator
Administrator
.BloodSucker.


Broj poruka : 12515
Poeni : 12177
Datum upisa : 2009-06-08
Godina : 30
Lokacija : Getting in trouble somewhere in time.

My love story  <3 Empty
PostSubject: Re: My love story <3   My love story  <3 Icon_minitimeTue Jun 09, 2009 9:45 am

pricha je vrhunska, samo mi je jako zao sto je to tako ispalo Sad nadam se da ces brzo da prebolis, i da cesh jednog dana ad se osvrnesh na to da se smejesh Smile just like me now Smile imala sam slichnu situaciju Smile sve u svemu, nije on tebe vredan, girl Wink
Back to top Go down
*B.U.M.S.*
Miss Sunshine
Miss Sunshine
*B.U.M.S.*


Broj poruka : 1018
Poeni : 841
Datum upisa : 2009-05-11
Godina : 29
Lokacija : negde sa Davidom :P ^^

My love story  <3 Empty
PostSubject: Re: My love story <3   My love story  <3 Icon_minitimeTue Jun 09, 2009 9:58 am

preica je prtelepa...kao bajka...ali kraj...najezila sam se dok sam citala....znaci vrh!!! i bash mi je zao..ali ako bude ponovo doshao nadam se da tje te razjasniti swe to...
Back to top Go down
careless bitch.
Administrator
Administrator
careless bitch.


Broj poruka : 11584
Poeni : 13313
Datum upisa : 2009-05-09
Godina : 29

My love story  <3 Empty
PostSubject: Re: My love story <3   My love story  <3 Icon_minitimeTue Jun 09, 2009 10:20 am

Hvala svima... Pa da... Docice uskoro. Nadam se...
A znam da on mene nije vredan!
Back to top Go down
https://girls4ever.forumotion.com
*B.U.M.S.*
Miss Sunshine
Miss Sunshine
*B.U.M.S.*


Broj poruka : 1018
Poeni : 841
Datum upisa : 2009-05-11
Godina : 29
Lokacija : negde sa Davidom :P ^^

My love story  <3 Empty
PostSubject: Re: My love story <3   My love story  <3 Icon_minitimeTue Jun 09, 2009 10:31 am

pa narawno da nije..ali ako mozda ubde ima neko objashnjenje..prwo nzm dal da mu werujehs..a drugo...ma nzm vishe..samo ti javi ako bude neshto... Razz
Back to top Go down
careless bitch.
Administrator
Administrator
careless bitch.


Broj poruka : 11584
Poeni : 13313
Datum upisa : 2009-05-09
Godina : 29

My love story  <3 Empty
PostSubject: Re: My love story <3   My love story  <3 Icon_minitimeTue Jun 09, 2009 10:52 am

Obavezno!!
Back to top Go down
https://girls4ever.forumotion.com
Sophia.Bush
Kuler :]
Kuler :]
Sophia.Bush


Broj poruka : 2784
Poeni : 1836
Datum upisa : 2009-06-23
Godina : 28

My love story  <3 Empty
PostSubject: Re: My love story <3   My love story  <3 Icon_minitimeFri Nov 06, 2009 10:45 pm

Jao,kako dobar pochetak i sredina Very Happy Ali kraaj Sad Bash mi je zao
Back to top Go down
Miss Nothing
Romaance :]
Romaance :]
Miss Nothing


Broj poruka : 6266
Poeni : 5447
Datum upisa : 2009-08-20
Godina : 28
Lokacija : Moja soba ^^

My love story  <3 Empty
PostSubject: Re: My love story <3   My love story  <3 Icon_minitimeSat Nov 07, 2009 9:38 pm

~I`m not a perfect girl~ wrote:
Jao,kako dobar pochetak i sredina Very Happy Ali kraaj Sad Bash mi je zao
slazem se i potrudi se da ga zaboravis,kao sto si rekla:nije te vredan!
Back to top Go down
- ѕнσραнσℓι¢ -
Kuler :]
Kuler :]
- ѕнσραнσℓι¢ -


Broj poruka : 1998
Poeni : 2064
Datum upisa : 2009-05-10
Godina : 27
Lokacija : Hollywood

My love story  <3 Empty
PostSubject: Re: My love story <3   My love story  <3 Icon_minitimeSat Nov 07, 2009 10:52 pm

Vamp girl wrote:
~I`m not a perfect girl~ wrote:
Jao,kako dobar pochetak i sredina Very Happy Ali kraaj Sad Bash mi je zao
slazem se i potrudi se da ga zaboravis,kao sto si rekla:nije te vredan!
Back to top Go down
http://www.vanessafans4ever.forumsr.net
PsiXo T♥B
Miss Sunshine
Miss Sunshine
PsiXo T♥B


Broj poruka : 1156
Poeni : 796
Datum upisa : 2009-09-12
Godina : 28

My love story  <3 Empty
PostSubject: Re: My love story <3   My love story  <3 Icon_minitimeSun Nov 08, 2009 12:05 pm

Rosalie wrote:
pricha je vrhunska, samo mi je jako zao sto je to tako ispalo Sad nadam se da ces brzo da prebolis, i da cesh jednog dana ad se osvrnesh na to da se smejesh Smile just like me now Smile imala sam slichnu situaciju Smile sve u svemu, nije on tebe vredan, girl Wink
slazem se sa owim podebljanim xD
Back to top Go down
careless bitch.
Administrator
Administrator
careless bitch.


Broj poruka : 11584
Poeni : 13313
Datum upisa : 2009-05-09
Godina : 29

My love story  <3 Empty
PostSubject: Re: My love story <3   My love story  <3 Icon_minitimeSat Jan 16, 2010 11:32 am

Hvala vam... (:
Back to top Go down
https://girls4ever.forumotion.com
****Sweety girl****
Hey Girl
Hey Girl
****Sweety girl****


Broj poruka : 35
Poeni : 37
Datum upisa : 2010-02-13
Godina : 29
Lokacija : in dreams :)

My love story  <3 Empty
PostSubject: Re: My love story <3   My love story  <3 Icon_minitimeMon Feb 15, 2010 4:37 pm

extra pricha.... al tuzan krajjjjjjj ....... =(( jooj...
Back to top Go down
careless bitch.
Administrator
Administrator
careless bitch.


Broj poruka : 11584
Poeni : 13313
Datum upisa : 2009-05-09
Godina : 29

My love story  <3 Empty
PostSubject: Re: My love story <3   My love story  <3 Icon_minitimeMon Feb 15, 2010 5:16 pm

Hvala (: joj boze kada se setim xD ponovo sam procitala... Kako sam ja tad bila ranjiva,strasno...
Back to top Go down
https://girls4ever.forumotion.com
****Sweety girl****
Hey Girl
Hey Girl
****Sweety girl****


Broj poruka : 35
Poeni : 37
Datum upisa : 2010-02-13
Godina : 29
Lokacija : in dreams :)

My love story  <3 Empty
PostSubject: Re: My love story <3   My love story  <3 Icon_minitimeMon Feb 15, 2010 5:19 pm

Smile) eee... wno je da sad nisi toliko ranjiwa Wink
Back to top Go down
careless bitch.
Administrator
Administrator
careless bitch.


Broj poruka : 11584
Poeni : 13313
Datum upisa : 2009-05-09
Godina : 29

My love story  <3 Empty
PostSubject: Re: My love story <3   My love story  <3 Icon_minitimeMon Feb 15, 2010 5:21 pm

Dobro,jeste,istina ali jos uvek kada se setim nije mi svejedno iako se to desilo pre dve godine Smile
Back to top Go down
https://girls4ever.forumotion.com
****Sweety girl****
Hey Girl
Hey Girl
****Sweety girl****


Broj poruka : 35
Poeni : 37
Datum upisa : 2010-02-13
Godina : 29
Lokacija : in dreams :)

My love story  <3 Empty
PostSubject: Re: My love story <3   My love story  <3 Icon_minitimeTue Feb 16, 2010 6:12 pm

Pa narawnooo da se sjetish, al ti je sigurno makar malo lakshe nego prije Smile
Back to top Go down
careless bitch.
Administrator
Administrator
careless bitch.


Broj poruka : 11584
Poeni : 13313
Datum upisa : 2009-05-09
Godina : 29

My love story  <3 Empty
PostSubject: Re: My love story <3   My love story  <3 Icon_minitimeTue Feb 16, 2010 6:14 pm

Da... I to mi je jedino bitno Smile
Back to top Go down
https://girls4ever.forumotion.com
NiB
Beginer
Beginer
NiB


Broj poruka : 177
Poeni : 167
Datum upisa : 2010-01-12

My love story  <3 Empty
PostSubject: Re: My love story <3   My love story  <3 Icon_minitimeThu Mar 18, 2010 9:12 am

joj,prica je prelepa....on je jedan obican Magarac Crying or Very sad No
Back to top Go down
careless bitch.
Administrator
Administrator
careless bitch.


Broj poruka : 11584
Poeni : 13313
Datum upisa : 2009-05-09
Godina : 29

My love story  <3 Empty
PostSubject: Re: My love story <3   My love story  <3 Icon_minitimeSun Apr 04, 2010 12:00 pm

haha xD hvala!
Back to top Go down
https://girls4ever.forumotion.com
↯Hp-Head↯
Adorable
Adorable
↯Hp-Head↯


Broj poruka : 1762
Poeni : 1475
Datum upisa : 2010-03-01
Godina : 29

My love story  <3 Empty
PostSubject: Re: My love story <3   My love story  <3 Icon_minitimeSun Apr 04, 2010 4:54 pm

jockaa,pa ovo je prelepo!(:
ali bas je ispao na kraju.. :S
joj :/ ali,bitno da je sve to proslo,i da si shvatila da te ne zasluzuje Smile
Back to top Go down
careless bitch.
Administrator
Administrator
careless bitch.


Broj poruka : 11584
Poeni : 13313
Datum upisa : 2009-05-09
Godina : 29

My love story  <3 Empty
PostSubject: Re: My love story <3   My love story  <3 Icon_minitimeSun Apr 04, 2010 5:16 pm

Bas je ispao xD
Jesam,jesam.
Ali dolazi ponovo,jul...
Back to top Go down
https://girls4ever.forumotion.com
Sponsored content





My love story  <3 Empty
PostSubject: Re: My love story <3   My love story  <3 Icon_minitime

Back to top Go down
 
My love story <3
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» My Story No.2 -Kosarkas-
» Welcome to the place where love never fails.
» .love me or hate me, i'm still gonna shine.<3
» Jennifer Love Hewit <3333

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
All for Girls :: OFF :: Your Place=)-
Jump to: