All for Girls
Hej devojke,registrujte se na najbolji forum samo za girlsice <3 drustvo je savrseno , a tema ima milion Smile) registrujte se!
All for Girls
Hej devojke,registrujte se na najbolji forum samo za girlsice <3 drustvo je savrseno , a tema ima milion Smile) registrujte se!
All for Girls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Come on Girls
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Članovi vaše porodice

Go down 
+32
↯Hp-Head↯
cookie
*lOvee HiM xDD
*serbian*rap*4ever*
Sophia.Bush
.collision.
Liar.
PsiXo T♥B
**Malena**
M I L A N A
..Fuego..
- ѕнσραнσℓι¢ -
Ninchy :D
~♥*It'S*LoVe*♥~
aki
(=_Mixy_=)
UglyBetty.
.BloodSucker.
*Sladja*
Style
♥Jana voli Ogija♥
*StReEt_DaNcEr*
xWinchesterObsession
*B.U.M.S.*
(x 0opicxena MaLla x)
~Brancica~
**...:::Macxkitza:::...**
_Storm_
♥_Fairytale_
Dakitza
-Ivonna-
careless bitch.
36 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
M I L A N A
Rock girl
Rock girl
M I L A N A


Broj poruka : 512
Poeni : 420
Datum upisa : 2009-08-19
Godina : 28
Lokacija : sa njim uci me da vozim skejt...:D

Članovi vaše porodice - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Članovi vaše porodice   Članovi vaše porodice - Page 2 Icon_minitimeThu Aug 20, 2009 12:57 pm

mama biljana:svi kazu da licim na nju fizicki
tata vladimir:imamo slican temperament i interesovanja
brat igor:mladji 4 god nokte pustam samo zbog njega(pretpostavljate zasto)...ali se u sustini puno volimo<3333
macak marko u pokusaju:zasto u pokusaju?jer se u opste ne odaziva na marko niti na bilo koje normalno ime samo na cico...
5 ribica igor,nemanja,milana,jelena,stefan;ni one se ne odazivaju sto je logicno...i nemanji menjam ime ako neko ima predlog neka ga slobodno iznese...
Back to top Go down
**Malena**
Beginer
Beginer
**Malena**


Broj poruka : 193
Poeni : 136
Datum upisa : 2009-09-16
Godina : 28
Lokacija : In my yellow Porsche ....

Članovi vaše porodice - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Članovi vaše porodice   Članovi vaše porodice - Page 2 Icon_minitimeThu Sep 17, 2009 4:26 pm

Zivim sa mamom,tatom, dedom sa tatine strane i mojom malom princezom na zrnu grashka...
Tata je super lik, mada chesto nije kuci... Mama mi je velika podrshka i moje rame za plakanje... deda.....hmmmm... sve mi dopushta pokriva me kod mame i tate kada je to potrebno,kada stigne penzija uvek mi doplati kredit ili mi da pare..obozavam mog dedu,iako ponekad ume da bude chudan... ja sam njegova princeza odrastala sam sa njim zato shto mi je baba umrla pre nego shto sam se ja rodila...dobila sam ime po njoj i svi kazu da imam puno njenih osobina i mana...
i moja mala princezica...moja mala Una.... to je jedno divno malo umiljato stvorenje koje obazavam... nemam rechi koje bi rekle koliko je volim...
Back to top Go down
PsiXo T♥B
Miss Sunshine
Miss Sunshine
PsiXo T♥B


Broj poruka : 1156
Poeni : 796
Datum upisa : 2009-09-12
Godina : 28

Članovi vaše porodice - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Članovi vaše porodice   Članovi vaše porodice - Page 2 Icon_minitimeThu Oct 01, 2009 5:03 pm

Ja ziwim u kuci koja ima 4 sprata...
prwi sprat koristimo kao podrum (jedan deo) a drugi ogrooomnii deo kosristi se kao tatina radionica (on inace ima swoju firmu pa mu tu rade radnici)...na drugom spratu ziwi moj cica,na trecem baba i deda i na cetwrtom mama,tata,mladja sestra i ja...
mama i tata su mi skroz co0l....razumeju me i woolee puunoo...sestra me je mladja 4 god....swakodnewno se swadjamo,ali to je zbog razlike u godinama...bez obzira wolim je najwise na sweetu,a i ona mene...e da....imam i psa,zowe se Bafi i on je narawno jos jedan clan porodice i swi ga mnooogoo wolimo...!
Back to top Go down
Liar.
Romaance :]
Romaance :]
Liar.


Broj poruka : 5352
Poeni : 5161
Datum upisa : 2009-07-02
Godina : 28
Lokacija : Alone in happyland ^^

Članovi vaše porodice - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Članovi vaše porodice   Članovi vaše porodice - Page 2 Icon_minitimeThu Oct 01, 2009 6:04 pm

Zivim u kuci,jos uvek nemam svoju sobu ali radimo na tome..xD
Zivim sa mamom(Svetlana),tatom (Goran) i bratom(Sasa)..Roditelji mi nisu bas preterano stori ali nisu bas ni opusteni..Ali sta ces,ima i gorih. Soop se slazemo i co.. Smile
Back to top Go down
http://twitter.com/MayaError
-Ivonna-
Sweetie
Sweetie
-Ivonna-


Broj poruka : 700
Poeni : 610
Datum upisa : 2009-05-18
Godina : 31
Lokacija : Somewhere I belong...

Članovi vaše porodice - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Članovi vaše porodice   Članovi vaše porodice - Page 2 Icon_minitimeSun Oct 11, 2009 5:44 pm

za oko 6-7 meseci cu imati jos jednu seku ili batuuuu Smile)))) (s mamine strane Smile))))) )
Back to top Go down
.collision.
Miss Sunshine
Miss Sunshine
.collision.


Broj poruka : 1155
Poeni : 811
Datum upisa : 2009-10-11
Godina : 26

Članovi vaše porodice - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Članovi vaše porodice   Članovi vaše porodice - Page 2 Icon_minitimeMon Oct 12, 2009 1:23 pm

Mama [Ljiljana] Tata [Luka] starija sestra [Dunja] i ja =)

mama: opustena,luckasta,voli da se sali,pomaze mi i razume me

tata: pomaze mi dosta...strpljiv je i uvek ima vremena za mene...uvek govori kako sam ja njegova devojcica....obozavam ga <3

dunja: zivi u subotici,zbog fax-a..super je sestra...ali je u poslednje vreme nesto nervozna...stalno je tu za mene i mogu sve da joj kazem....
Back to top Go down
Sophia.Bush
Kuler :]
Kuler :]
Sophia.Bush


Broj poruka : 2784
Poeni : 1836
Datum upisa : 2009-06-23
Godina : 28

Članovi vaše porodice - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Članovi vaše porodice   Članovi vaše porodice - Page 2 Icon_minitimeMon Nov 09, 2009 12:31 pm

Zhivim sa mamom,tatom i sestrom i volim ih najvishe na svetu Smile
sestra Lana je mladja od mene 5 i po god(puuno xD) pa se chesto svadjamo,ali ume da bude dobra Very Happy
S mamom mogu da pricham o vecjini stvari i volim da prichaam mng s njom,baash je crazyy Smile
A tata..volim da se zezaam s njim i tako,bash je doobar,sve mi skoro daje xD
Back to top Go down
*serbian*rap*4ever*
Beginer
Beginer
*serbian*rap*4ever*


Broj poruka : 162
Poeni : 99
Datum upisa : 2010-01-13
Godina : 27
Lokacija : Beograd

Članovi vaše porodice - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Članovi vaše porodice   Članovi vaše porodice - Page 2 Icon_minitimeWed Jan 13, 2010 11:08 pm

Dve starije sestre,mama i tata.
Back to top Go down
careless bitch.
Administrator
Administrator
careless bitch.


Broj poruka : 11584
Poeni : 13313
Datum upisa : 2009-05-09
Godina : 29

Članovi vaše porodice - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Članovi vaše porodice   Članovi vaše porodice - Page 2 Icon_minitimeThu Feb 25, 2010 6:49 pm

Moja porodica je diivna,morala sam da napisem xD Stvarno su diivni...Jeste da nekad ne mogu da ih podnesem ali to je donekle normalno ali bitno je da se bas dobro slazemo u poslednje vreme x)
Back to top Go down
https://girls4ever.forumotion.com
*lOvee HiM xDD
Beginer
Beginer
*lOvee HiM xDD


Broj poruka : 150
Poeni : 118
Datum upisa : 2010-02-18
Godina : 27
Lokacija : Seven Heaven

Članovi vaše porodice - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Članovi vaše porodice   Članovi vaše porodice - Page 2 Icon_minitimeThu Feb 25, 2010 8:23 pm

Manjeg brata i mama i tata volim moju porodicu naaajvise nekad me iznerviraju al uglavnom se super slazemo supeer su
Back to top Go down
UglyBetty.
Administrator
Administrator
UglyBetty.


Broj poruka : 9026
Poeni : 8798
Datum upisa : 2009-05-24
Godina : 28
Lokacija : mad world.

Članovi vaše porodice - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Članovi vaše porodice   Članovi vaše porodice - Page 2 Icon_minitimeThu Feb 25, 2010 9:07 pm

Tata,mama i mladja seka ^^
Tata i mama su skorz opusteni,trude sa da mi pomognu da se suocim sa mojim problemima u glavi,ne uspeva im bas,ali ono vazna je namera...xD
Tara je od mene mladja skoro 8 godina,mnogo je volim...cesto se svdjamo,ali se i jako volimo Razz
Back to top Go down
cookie
Rock girl
Rock girl
cookie


Broj poruka : 501
Poeni : 437
Datum upisa : 2010-03-10
Godina : 27
Lokacija : ovde

Članovi vaše porodice - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Članovi vaše porodice   Članovi vaše porodice - Page 2 Icon_minitimeThu Mar 11, 2010 11:10 am

tata
mama
stariji brat
starija sestra
i moja macka
Back to top Go down
↯Hp-Head↯
Adorable
Adorable
↯Hp-Head↯


Broj poruka : 1762
Poeni : 1475
Datum upisa : 2010-03-01
Godina : 29

Članovi vaše porodice - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Članovi vaše porodice   Članovi vaše porodice - Page 2 Icon_minitimeThu Mar 11, 2010 4:25 pm

mama i tata...ok su skroz.mogu da pricam sa njima o vecini stvai..
sestra Lana mladja od mene 7 godina..pa cesto se svadjamo i tucemo xD ali prodje to brzo.... Very Happy
Back to top Go down
AnGiE
Rock girl
Rock girl
AnGiE


Broj poruka : 552
Poeni : 486
Datum upisa : 2010-03-22
Godina : 27
Lokacija : Kod kuce..........

Članovi vaše porodice - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Članovi vaše porodice   Članovi vaše porodice - Page 2 Icon_minitimeMon Mar 22, 2010 5:57 pm

Roditelji i ja!
Back to top Go down
anna_♥_GD_
Beginer
Beginer
anna_♥_GD_


Broj poruka : 144
Poeni : 146
Datum upisa : 2010-03-01
Godina : 27

Članovi vaše porodice - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Članovi vaše porodice   Članovi vaše porodice - Page 2 Icon_minitimeSat Mar 27, 2010 10:57 am

mama.....tata....sestra....
...nzm kako da ih opisem....
Back to top Go down
moon among the stars
Hey Girl
Hey Girl
moon among the stars


Broj poruka : 50
Poeni : 58
Datum upisa : 2010-04-06
Godina : 26

Članovi vaše porodice - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Članovi vaše porodice   Članovi vaše porodice - Page 2 Icon_minitimeSat Apr 10, 2010 11:30 am

Mama:
prestroga,uvijek je boli glava,uvijek ima vremena za seriju ali za mene ne,ne voli da idem sa društvom po noci i ne voli da idem u šoping,da mi samo malo da se šminkam,ako dobijem manju ocjenu ne ljuti se kao otac,razgovara ponekad sa mnom o školi i placa mi nastavnike da mi objasne što neznam,zeli da štedimi moram raditi po kuci(što ja en cinim)


Otac:
uvijek galami,nesmijem dobiti nikoju ocjenu ispod 5,nesmijem posliej 5 biti na polju,poslije 7 ne smijem na komp,moram raditi po kuci i nesmijem lakirati nokte ili se šminkati,uvijek ga boli glava,ne voli d arazgovara sa mnom,ni ne zna koji sam razred ili odjeljneje.


NEmmam brata ni sestre.
Nemam ni jednoga djeda,imam samo jednu nana koju skoro nikada ne vidam ali oan je mnogo stroga i više voli moga rodaka.
Back to top Go down
Denis napast «3
Adorable
Adorable
Denis napast «3


Broj poruka : 1460
Poeni : 1232
Datum upisa : 2010-04-09
Godina : 27

Članovi vaše porodice - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Članovi vaše porodice   Članovi vaše porodice - Page 2 Icon_minitimeSun Jul 18, 2010 12:30 pm

Mama:Volim mnogoo moju mamu i skoro sve joj pricam ^^ i ponekd se svadjamo,kad smo u pms-u xD
Tata-i tatu volim..e sa njim ne rpicam o svemu ^^
Brat-mali namcor -.- al ga volim iako je dosada xD
Back to top Go down
http://world-for-you.niceboard.net/forum.htm
Sponsored content





Članovi vaše porodice - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Članovi vaše porodice   Članovi vaše porodice - Page 2 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Članovi vaše porodice
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Kog člana vaše porodice najviše volite? :PpP
» Ocenite vaše roditelje?
» Vaše slike kad ste bile male :)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
All for Girls :: All about girls :: Porodica / family-
Jump to: