All for Girls
Hej devojke,registrujte se na najbolji forum samo za girlsice <3 drustvo je savrseno , a tema ima milion Smile) registrujte se!
All for Girls
Hej devojke,registrujte se na najbolji forum samo za girlsice <3 drustvo je savrseno , a tema ima milion Smile) registrujte se!
All for Girls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Come on Girls
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Porodični problemi

Go down 
+12
idealno loša.
-Ivonna-
♥Jana voli Ogija♥
(=_Mixy_=)
UglyBetty.
*B.U.M.S.*
(x 0opicxena MaLla x)
♥_Fairytale_
Milica Rawr ^^
Dakitza
**...:::Macxkitza:::...**
careless bitch.
16 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
*JustADreamer*
Sweet Girl
Sweet Girl
*JustADreamer*


Broj poruka : 263
Poeni : 218
Datum upisa : 2010-09-04
Godina : 29
Lokacija : -Ni na nebu.. ni na zemlji .. [:

Porodični problemi - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Porodični problemi   Porodični problemi - Page 2 Icon_minitimeSun Sep 05, 2010 8:53 am

*B.U.M.S.* wrote:
slazem se sa tobom..imam drugaricu koja za swaku sitnicu kuka i place ..jedna bojana..a kad joj jedna ana kaze ajde vishe nije to nisha...shat placesh...kao da je to neki problem ti ne znash shat drugi prozivkljavaju..misletji na mene..ona samo utjuti......i stvarno mi je drago shto mi se divish..msm jshta tju moram...ako nezbog sebe ona zbog maje..jbg takav je zivot ..shtatju pomirila sam se sa tim vishe... Sad

ja sada nemam probleme ,sve resim,ali su sitni .. Koji su tvoji problemi ako mogu da ti pomognem .. ? rado hocu ..
Back to top Go down
♥ThatCrookedSmileOfYours♥
Miss Sunshine
Miss Sunshine
♥ThatCrookedSmileOfYours♥


Broj poruka : 1028
Poeni : 898
Datum upisa : 2010-06-28
Godina : 27
Lokacija : Univerzum ♥ - Ima plan za svakoga od nas (:

Porodični problemi - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Porodični problemi   Porodični problemi - Page 2 Icon_minitimeTue Sep 07, 2010 11:52 am

Takodje. Rado cu pomoci.
Kod mene u porodici nema svadja. Po koja nesuglasica se zadesi. Nista vise. Imam dosta harmonicnu porodicu,i zahvalna sam Bogu na tome Smile

Kako mozemo da ti pomognemo ? (:
Back to top Go down
 
Porodični problemi
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
All for Girls :: All about girls :: Porodica / family-
Jump to: