All for Girls
Hej devojke,registrujte se na najbolji forum samo za girlsice <3 drustvo je savrseno , a tema ima milion Smile) registrujte se!
All for Girls
Hej devojke,registrujte se na najbolji forum samo za girlsice <3 drustvo je savrseno , a tema ima milion Smile) registrujte se!
All for Girls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Come on Girls
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 (: My Stories :)

Go down 
AuthorMessage
Dakitza
Kuler :]
Kuler :]
Dakitza


Broj poruka : 1987
Poeni : 2087
Datum upisa : 2009-05-10
Godina : 26

(:  My Stories :) Empty
PostSubject: (: My Stories :)   (:  My Stories :) Icon_minitimeWed Jun 10, 2009 8:03 am

♥️...WELCOME...♥️
-Ovde cu ja pisati neke svoje price,iako znam da i nisam bas neki veliki pisac-
-Zamolila bih vas za iskrene komentare, ali u odredjenoj temi-
Back to top Go down
Dakitza
Kuler :]
Kuler :]
Dakitza


Broj poruka : 1987
Poeni : 2087
Datum upisa : 2009-05-10
Godina : 26

(:  My Stories :) Empty
PostSubject: Re: (: My Stories :)   (:  My Stories :) Icon_minitimeThu Jun 11, 2009 8:17 am

Potrebna je VOLJA!

Osvanula je zora.Posmatrala sam more.Talasi su bili uzburkani.Slusala sam galebove.
Zelela sam da ona bude jedna od mojih najboljih.
Pocela sam polako da povlacim cetkicu i oslikavam talase.
Zatim sam uzela plavu boju i njom sam oslikavala nebo,predivno plavo nebo,koje je bilo kao njegove plave oci!
Mislila sam da mi je dobro pocelo,ali u trenutku sam osetila prazninu u svojoj slici(radu) kao da
nije potpuna!Zguzvala sam papir i bacila ga u more,a talasi su ga poneli svojim tokom!
Polako sam uzela svoj stalak i papire za slikanje i krenula kuci!
Tamo me je docekala mama sa spremljenim doruckom!
Barem me je to od jutra obradovalo,jer je to sto je spremila bilo moje omiljeno jelo.
Zavrsila sam sa doruckom i otisla u sobu!
Pozvala sam svoju najbolju drugaricu da dodje kod mene,i da posle zajedno idemo u skolu!
Cekala sam je i ona je napokon dosla.
Razgovarale smo o raznim stvarima,ali najvise o nasim slikama,posto smo obe bile slikarke.
Pokazivala mi je svoje radove,bili su prelepi,kombinovane boje,lagani pokreti cetkice, sve je bilo savrseno!Spremila sam se za skolu,i zajedno izasla sa drugaricom iz kuce!Prolazile smo pored plaze,
i napokon stigle do skole,u kojoj mi je obicno uvek bilo dosadno,sem na casovima istorije.
Impresionirale su me lekcije,i istorijski predmeti.Nekada bih ja zaista pozelela da se vratim u proslost,a da se vise nikada ne vratim u budcnost jer bih jako zelela da saznam sta se sve desavalo dok ja nisam ni postojala!
-Zvrrrrrr!
Obozavam ovaj zvuk,jer znam da je tada vreme da se krene kuci!
Dok sam se vracala kuci,smisljala sam sta ce biti na mom novom radu kog cu naslikati!
Ali nikako nisam mogla to da uradim,nisam imala ni malo inspiracije!
Tako su mi prolazili dani,bez ijednog rada!
Mislim da sam u depresiji,on me je ostavio,a toliko sam ga volela!
,,Sta da radim" bilo je vec cesto postavljano pitanje u mojoj glavi!Odjednom mi je zazvonio telefon!
Bila je to naravno,moja najbolja drugarica koja me je pitala da veceras idemo u neki provod!
Pa naravno da sam pristala!
____________________________________________________________________

Vratila sam se iz diskoteke!
Aaa!Tako sam srecna,upoznala sam njega,koji me je potpuno ocarao!
Mislim da sam se ludo zaljubila!
Ali vise ne mogu da razmisljam o njemu,jedva cekam sutra da ga opet vidim!
Otisla sam do kupatila,istusirala sam se i samo sto nisam zapevala od srece!
____________________________________________________________________

Opet sam na istom mestu.Rano jutro je.Ja posmatram more.Talasi su se smirili.Galebovi su se utisali.Na nebu se vidi duga,po kojoj znam da je ove noci padala kisa!
Stojim ispred svojih papira za slikanje.
Pocela sam od duge.Njene boje su predivne.Polako sam povukla cetkicu i napravila polukrug koji oslikava dugu!Svetlo-plavu boju sam koristila za nebo koje se skoro uopste nije ni videlo od jata galebova!Njih sam oslikala i njihove pokrete krila!Talasi na mom radu su bili tamno-plave boje!
Zavrsila sam ga!Pogledala sam ga i,izgledao mi je kao da je ziv rad,kao da se pokretao,bio je sasvim potpun,predivan,jedan od mojih najboljih i najlepsih!Krenula sam sva srecna kuci!
A u sebi sam mislila: ,,Da li me je on oziveo,vratio u zivot,ili sam danas prvi put cula recenicu ,,Potrebna je VOLJA" " .................


Dajana-Dakica
Inspiraciju dala-Nessie_Cullen-Luna
Back to top Go down
 
(: My Stories :)
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
All for Girls :: OFF :: Your Place=)-
Jump to: