All for Girls
Hej devojke,registrujte se na najbolji forum samo za girlsice <3 drustvo je savrseno , a tema ima milion Smile) registrujte se!
All for Girls
Hej devojke,registrujte se na najbolji forum samo za girlsice <3 drustvo je savrseno , a tema ima milion Smile) registrujte se!
All for Girls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Come on Girls
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Najjteži trenuci sa vašom porodicom =(

Go down 
+30
*JustADreamer*
unrealizable.dream
Dete srece :)
Denis napast «3
Realno Drugachija
Сашка ИксДее
moon among the stars
.collision.
↯Hp-Head↯
Miss Nothing
PsiXo T♥B
♥*Rock Princess*♥
**Malena**
•Queen L-A•
Angel Analia
♥Jana voli Ogija♥
Liar.
-Ivonna-
.BloodSucker.
M I L A N A
..Fuego..
- ѕнσραнσℓι¢ -
love.you.too.much
**...:::Macxkitza:::...**
~♥*It'S*LoVe*♥~
(=_Mixy_=)
Dakitza
*B.U.M.S.*
careless bitch.
♥_Fairytale_
34 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
AuthorMessage
Realno Drugachija
Hey Girl
Hey Girl
Realno Drugachija


Broj poruka : 83
Poeni : 91
Datum upisa : 2010-04-14
Godina : 27

Najjteži trenuci sa vašom porodicom =( - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Najjteži trenuci sa vašom porodicom =(   Najjteži trenuci sa vašom porodicom =( - Page 3 Icon_minitimeFri Apr 16, 2010 9:38 am

U mojoj uzoo0jj..porodici...definitiwno smrt mog deke..za kog sam bila neopisiwo wezana!!!Kad sam bila beba moji nikako nisu mogli da mi smire grchewe a moj deka mi je samo stawio ruku na stomak i ja sam prestajala da plachem...uwek kad pomislim na njega teshko mi je...bio je bolestan a ja sam swe shto sam imala delila s njim...uwek sam swe prwo njemu pokaziwala...uwek se s njim igrala..nikada mi nije bilo teshko da mu donesem wodu..ili tako neshto poshto je teshko ustajao...i kada je umro u stolici za ljujanje koju idalje imam ja sam prwa to widela i ushla jer sam htela da mu pokazem...nowu igrachkuu...danima posle toga sanjala sam kako njegowo telo lagano ide ka nebu i kako postaje andjeo...a nakon shto je umro mesec dana sam drzala zatworenu shaku i wikala NEDAM BATU!moj deka je umro kad sam imala 4 godine...a moj brat nije bio u planu..on se rodio godinu ipo dana kasnije.....
Back to top Go down
Denis napast «3
Adorable
Adorable
Denis napast «3


Broj poruka : 1460
Poeni : 1232
Datum upisa : 2010-04-09
Godina : 27

Najjteži trenuci sa vašom porodicom =( - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Najjteži trenuci sa vašom porodicom =(   Najjteži trenuci sa vašom porodicom =( - Page 3 Icon_minitimeSat Apr 17, 2010 5:01 pm

najtezi trenutci u mojoj porodicu je definotivno bilo kada je moja tetka bila bolesna..Ona je imala rak grlica materice..lezala je po beogradskim bolnicama po 2 meseca..ja sam jedva cekala da se vrati..ali opet...njoj je bilo najteze..a ja i moja keka imamo odnos kao mama i cerka...ona je stv najdvnija osoba koju sam upoznala...bilo joj je tesko po svim tim terapijama...i tim zracenjima...msm da ju je bolest prosla..nsiam sigurna..ali moja tetka je najdivnije stvorenje sto postoji.. Very Happy i ja je volim <3 <3 ali nas dve se ne vidjamo cesto...mozda 1 ili 2 puta u 3 meseca...jeste da zivimo u istom gradu..ali ona sada ima novog muza..pa zivi sanjim...a pre je zivela sa nama u nasoj kuci..samo u drugom stanu.. <3 Cak sva secanja iz detinstva su mi secanja na nju...i dan danas je bolesna..sada ima problema sa koenom ali radi..pomaze muzu..iako ne sme na sunce.. Sad a ja se stv brinem za nju Sad nadam se da cu je videti za moj rodjendan Very Happy
Back to top Go down
http://world-for-you.niceboard.net/forum.htm
Dete srece :)
Beginer
Beginer
Dete srece :)


Broj poruka : 139
Poeni : 153
Datum upisa : 2010-05-27
Godina : 27

Najjteži trenuci sa vašom porodicom =( - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Najjteži trenuci sa vašom porodicom =(   Najjteži trenuci sa vašom porodicom =( - Page 3 Icon_minitimeThu Jun 03, 2010 8:56 am

Umro mi je deda ( tatin otac ) imala sam 7 godina ... Bio je 3. maj i moji roditelji su trazili stan i ja sam s mamom bila kod bake ( moje majke majka ) i oko 8 ujutro sati zvonio je telefon i baba se javila ... Sok ... Isla sam na sahranu sjecam se svega nisam prestajala da placem evo i sada znam da se isplacem ali sta cu to je jace od mene Sad plaacc plaacc plaacc
Back to top Go down
unrealizable.dream
Honey
Honey
unrealizable.dream


Broj poruka : 444
Poeni : 395
Datum upisa : 2010-06-07
Godina : 30

Najjteži trenuci sa vašom porodicom =( - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Najjteži trenuci sa vašom porodicom =(   Najjteži trenuci sa vašom porodicom =( - Page 3 Icon_minitimeFri Jun 11, 2010 5:33 pm

Fala Bogu svi su zivi i zdravi Smile
Pa meni je najgore,kad se posvadjam sa kevom,i kad mi kaze da letim napolje iz kuce,da idem kod caleta..a kad sam se jednom bas zesce posvadjala sa njom,cak sam i zvala caleta,i pitala ga jer mogu da zivim kod njega..a on je rekao da ne zna..mora da razmisli..jbt kakve roditelje imam -.-
Back to top Go down
*JustADreamer*
Sweet Girl
Sweet Girl
*JustADreamer*


Broj poruka : 263
Poeni : 218
Datum upisa : 2010-09-04
Godina : 29
Lokacija : -Ni na nebu.. ni na zemlji .. [:

Najjteži trenuci sa vašom porodicom =( - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Najjteži trenuci sa vašom porodicom =(   Najjteži trenuci sa vašom porodicom =( - Page 3 Icon_minitimeSun Sep 05, 2010 8:49 am

.. def. kada mi je baba sa tatine strane umrla .. ii to iznenada .. verovatno neko zna kako sve to izgleda.. :\ ja sam recimo popila bensedin .. nisam se na kraju ni oprostila od nje .. :'( ...
Back to top Go down
*AnABieBer*
Sweet Girl
Sweet Girl
*AnABieBer*


Broj poruka : 255
Poeni : 255
Datum upisa : 2009-11-07
Godina : 27
Lokacija : <3 N.Y <3

Najjteži trenuci sa vašom porodicom =( - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Najjteži trenuci sa vašom porodicom =(   Najjteži trenuci sa vašom porodicom =( - Page 3 Icon_minitimeMon Sep 13, 2010 4:13 pm

Kada mi je tetka sa mamine strane umrla tj:ubila se i posle samo mesec dana igubila sam baku jer je to za nju bio jako veliki sok Sad Sad Sad
Back to top Go down
♥ThatCrookedSmileOfYours♥
Miss Sunshine
Miss Sunshine
♥ThatCrookedSmileOfYours♥


Broj poruka : 1028
Poeni : 898
Datum upisa : 2010-06-28
Godina : 27
Lokacija : Univerzum ♥ - Ima plan za svakoga od nas (:

Najjteži trenuci sa vašom porodicom =( - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Najjteži trenuci sa vašom porodicom =(   Najjteži trenuci sa vašom porodicom =( - Page 3 Icon_minitimeThu Sep 16, 2010 8:06 pm

Hvala Bogu,nikakva smrt ili naselje se nije dogdilo/la u mojoj porodici,do sada,i nadam se da nece. Razz
Zao mi je za sve lose trenutke,kod vas,svih :/
Back to top Go down
loving.fashion♥
Romaance :]
Romaance :]
loving.fashion♥


Broj poruka : 4752
Poeni : 4311
Datum upisa : 2009-09-13
Godina : 27

Najjteži trenuci sa vašom porodicom =( - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Najjteži trenuci sa vašom porodicom =(   Najjteži trenuci sa vašom porodicom =( - Page 3 Icon_minitimeTue Sep 28, 2010 12:49 pm

Moji najtezi trenuci..pa hmm..u glavnom neke svadje.
Razvod mojih roditelja kad sam imala 6 godina, naprimer Sad
Onda, sad skoro, nema jos ni pola godine kako mi je prababa umrla. Sad zivela je u nasoj kucii i mi smo je gledali jer je u poslednje vreme(pred smrt) bila skroz nepokretna,nije mogla da se pomera,ali BUKVALNO! I kada je ona umrla tada je pocelo svee, i moji strahovi..znacii sve :// i svadje sa babaetinok dobrilom koja prica o meni ko da sam kurva! eej bre rodjena baba,eej..znaci jos je pomislila da sam trudna..moj tata to sve znaa i izgleda da cu se preseliti kod njega kad zavrsim osmii :/
Back to top Go down
♥ThatCrookedSmileOfYours♥
Miss Sunshine
Miss Sunshine
♥ThatCrookedSmileOfYours♥


Broj poruka : 1028
Poeni : 898
Datum upisa : 2010-06-28
Godina : 27
Lokacija : Univerzum ♥ - Ima plan za svakoga od nas (:

Najjteži trenuci sa vašom porodicom =( - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Najjteži trenuci sa vašom porodicom =(   Najjteži trenuci sa vašom porodicom =( - Page 3 Icon_minitimeTue Sep 28, 2010 9:18 pm

love.him (: wrote:
Moji najtezi trenuci..pa hmm..u glavnom neke svadje.
Razvod mojih roditelja kad sam imala 6 godina, naprimer Sad
Onda, sad skoro, nema jos ni pola godine kako mi je prababa umrla. Sad zivela je u nasoj kucii i mi smo je gledali jer je u poslednje vreme(pred smrt) bila skroz nepokretna,nije mogla da se pomera,ali BUKVALNO! I kada je ona umrla tada je pocelo svee, i moji strahovi..znacii sve :// i svadje sa babaetinok dobrilom koja prica o meni ko da sam kurva! eej bre rodjena baba,eej..znaci jos je pomislila da sam trudna..moj tata to sve znaa i izgleda da cu se preseliti kod njega kad zavrsim osmii :/


OMG. Nmg ni da zamislim kako ti je ?
Sada bih najdradije dosla tu da bijem tu tvoju babu,i da ti pomognem da sve to prebrodis iako te ne poznajem (:
Zao mi je sto prolazis kroz tako nesto. :/
Preseli se kod tate ako ce ti biti lakse.
Bice sve okej. Nemoj da se sekiras. Ni jedna muka nije do veka. Nadji utehu u stvarima koje te cine srecnom. ^^
♥️
Back to top Go down
loving.fashion♥
Romaance :]
Romaance :]
loving.fashion♥


Broj poruka : 4752
Poeni : 4311
Datum upisa : 2009-09-13
Godina : 27

Najjteži trenuci sa vašom porodicom =( - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Najjteži trenuci sa vašom porodicom =(   Najjteži trenuci sa vašom porodicom =( - Page 3 Icon_minitimeFri Oct 01, 2010 2:39 pm

Hvala ti puno Zeljana. Pa cak ni moja mama ne uspeva da je smiri, znacii :/
Pokusacu da se ne nerviram , mada ne ide. Ali u svakom slucaju, hvala ti jos jednoom Smile♥️
Back to top Go down
♥ThatCrookedSmileOfYours♥
Miss Sunshine
Miss Sunshine
♥ThatCrookedSmileOfYours♥


Broj poruka : 1028
Poeni : 898
Datum upisa : 2010-06-28
Godina : 27
Lokacija : Univerzum ♥ - Ima plan za svakoga od nas (:

Najjteži trenuci sa vašom porodicom =( - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Najjteži trenuci sa vašom porodicom =(   Najjteži trenuci sa vašom porodicom =( - Page 3 Icon_minitimeSat Oct 02, 2010 11:58 am

Baba ti je uzas. Uzas. Mozda da joj zakazete tretman kod psihologa ? Ja bih,pukla da sam na tvom mestu. Svaka ti cast O.O

Nema na cemu. Ako treba nesto,savet,sta god. Samo kazi ♥
Back to top Go down
loving.fashion♥
Romaance :]
Romaance :]
loving.fashion♥


Broj poruka : 4752
Poeni : 4311
Datum upisa : 2009-09-13
Godina : 27

Najjteži trenuci sa vašom porodicom =( - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Najjteži trenuci sa vašom porodicom =(   Najjteži trenuci sa vašom porodicom =( - Page 3 Icon_minitimeThu Oct 14, 2010 4:05 pm

Mama ju je naterala da mi se izvini, is ada pricamo. Ne kao pre, ali ono.
I dalje me zacikava, ali sada u nedelju ide u Nemacku pa cu se malo odvoriti.. (: ♥
Back to top Go down
↯Hp-Head↯
Adorable
Adorable
↯Hp-Head↯


Broj poruka : 1762
Poeni : 1475
Datum upisa : 2010-03-01
Godina : 29

Najjteži trenuci sa vašom porodicom =( - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Najjteži trenuci sa vašom porodicom =(   Najjteži trenuci sa vašom porodicom =( - Page 3 Icon_minitimeFri Oct 15, 2010 8:27 am

Bas je zalosno sto se zena od ne znam koliko godina ponasa tako,i spusta na nivo dece.Nemoj da se nerviras i samo je kuliraj.
Back to top Go down
loving.fashion♥
Romaance :]
Romaance :]
loving.fashion♥


Broj poruka : 4752
Poeni : 4311
Datum upisa : 2009-09-13
Godina : 27

Najjteži trenuci sa vašom porodicom =( - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Najjteži trenuci sa vašom porodicom =(   Najjteži trenuci sa vašom porodicom =( - Page 3 Icon_minitimeSat Oct 16, 2010 9:49 pm

Sutra ide, znaci jedva cekam :/
I hvala tii. (:
Back to top Go down
idealno loša.
AFG Girl
AFG Girl
idealno loša.


Broj poruka : 12536
Poeni : 10337
Datum upisa : 2009-08-08
Godina : 27
Lokacija : Zemun

Najjteži trenuci sa vašom porodicom =( - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Najjteži trenuci sa vašom porodicom =(   Najjteži trenuci sa vašom porodicom =( - Page 3 Icon_minitimeMon Oct 18, 2010 9:33 pm

Meni su najtezi trenuci svadje -.-' Znaciii... Tu jedino ja izludim totalno! Lepo istrpim sve, onda se zatvorim u sobu i placem! I to obicno zbog nekih sitnica. I posle kuliram sve oko sebe. Ponasam se kao da sam mrtva. I jednostavno se pravim kao da ne postojim, nikome nista ne odgovaram.
Inace, nije mi nesto mnogo tesko pao rastanak mojih roditelja. Nisu se jos razveli, jer je razvod jako skup. Tako da, ono. Ne zanima me uopste sta ce biti. Ne zive zajedno, zivim sa mamom, tatu vidjam i to je to. Nista se nije promenilo u mom zivotu.
Back to top Go down
careless bitch.
Administrator
Administrator
careless bitch.


Broj poruka : 11584
Poeni : 13313
Datum upisa : 2009-05-09
Godina : 29

Najjteži trenuci sa vašom porodicom =( - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Najjteži trenuci sa vašom porodicom =(   Najjteži trenuci sa vašom porodicom =( - Page 3 Icon_minitimeTue Oct 19, 2010 3:48 pm

Kada su se razdvojili?

Btw. znam osecaj. Jednostavno ne mogu da ih izdrzim. Idu mi na svaki jebeni nerv. I samo tako odem u sobu i isplacem se i kraj!
Back to top Go down
https://girls4ever.forumotion.com
↯Hp-Head↯
Adorable
Adorable
↯Hp-Head↯


Broj poruka : 1762
Poeni : 1475
Datum upisa : 2010-03-01
Godina : 29

Najjteži trenuci sa vašom porodicom =( - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Najjteži trenuci sa vašom porodicom =(   Najjteži trenuci sa vašom porodicom =( - Page 3 Icon_minitimeTue Oct 19, 2010 7:03 pm

Takodje! i prosto nemam zivala da ih slusam,stalno iste price... -.-
Back to top Go down
loving.fashion♥
Romaance :]
Romaance :]
loving.fashion♥


Broj poruka : 4752
Poeni : 4311
Datum upisa : 2009-09-13
Godina : 27

Najjteži trenuci sa vašom porodicom =( - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Najjteži trenuci sa vašom porodicom =(   Najjteži trenuci sa vašom porodicom =( - Page 3 Icon_minitimeFri Nov 19, 2010 10:05 am

Katherine Pierce. wrote:
Kada su se razdvojili?

Btw. znam osecaj. Jednostavno ne mogu da ih izdrzim. Idu mi na svaki jebeni nerv. I samo tako odem u sobu i isplacem se i kraj!

Tkdj.

A Zana bar ti je dobro sto vidjas tatu \:
Back to top Go down
idealno loša.
AFG Girl
AFG Girl
idealno loša.


Broj poruka : 12536
Poeni : 10337
Datum upisa : 2009-08-08
Godina : 27
Lokacija : Zemun

Najjteži trenuci sa vašom porodicom =( - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Najjteži trenuci sa vašom porodicom =(   Najjteži trenuci sa vašom porodicom =( - Page 3 Icon_minitimeThu Jul 28, 2011 11:25 am

Razdvojili su se kad sam ja bila drugo polugodiste sestog razreda. To je bila valjda 2009. godina, ne znam sad. xD
Back to top Go down
Sponsored content





Najjteži trenuci sa vašom porodicom =( - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Najjteži trenuci sa vašom porodicom =(   Najjteži trenuci sa vašom porodicom =( - Page 3 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Najjteži trenuci sa vašom porodicom =(
Back to top 
Page 3 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Najlepši momenti sa porodicom

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
All for Girls :: All about girls :: Porodica / family-
Jump to: