All for Girls
Hej devojke,registrujte se na najbolji forum samo za girlsice <3 drustvo je savrseno , a tema ima milion Smile) registrujte se!

Come on Girls

HomeFAQSearchRegisterLog in

Share | 

Kog člana vaše porodice najviše volite? :PpP

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
AnGiE
Rock girl
Rock girl

Broj poruka : 552
Poeni : 486
Datum upisa : 2010-03-22
Godina : 19

PostSubject: Re: Kog člana vaše porodice najviše volite? :PpP   Wed Mar 31, 2010 9:27 pm

Mamu........
Back to top Go down
*Dark~Vampire~Girl*
Sweet Girl
Sweet Girl

Broj poruka : 295
Poeni : 280
Datum upisa : 2010-04-05
Godina : 20

PostSubject: Re: Kog člana vaše porodice najviše volite? :PpP   Tue Apr 06, 2010 1:25 pm

swe ih wolim ali mama heart me najwishe razume.. happy
Back to top Go down
moon among the stars
Hey Girl
Hey Girl

Broj poruka : 50
Poeni : 58
Datum upisa : 2010-04-06

PostSubject: Re: Kog člana vaše porodice najviše volite? :PpP   Tue Apr 06, 2010 3:13 pm

Ne volim ni ammu ni oca,brata i sestru nemam samo imam još nenu kou rijetko vidam.
Naj volim svoj zamišljeni svjet i svoju rodicu Melisu i tetku Amelu
Back to top Go down
*Daddy's little princess*
Beginer
Beginer

Broj poruka : 178
Poeni : 147
Datum upisa : 2010-04-08

PostSubject: Re: Kog člana vaše porodice najviše volite? :PpP   Thu Apr 08, 2010 3:18 pm

podejdnako sve..ali nekad kada me neko iznervira..zamrzim ga..pa ga opet posle volim..Very Happy
Back to top Go down
careless bitch.
Administrator
Administrator

Broj poruka : 11584
Poeni : 13313
Datum upisa : 2009-05-09
Godina : 21

PostSubject: Re: Kog člana vaše porodice najviše volite? :PpP   Thu Apr 08, 2010 4:09 pm

Kako mozes nekog da zamrzis?? o.O

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

I can still smell the fresh paint. The china had never been used. The sheets had never been slept in….Titanic was called the ship of dreams. And it was. It really was…
Back to top Go down
http://girls4ever.forumotion.com
UglyBetty.
Administrator
Administrator

Broj poruka : 9026
Poeni : 8798
Datum upisa : 2009-05-24
Godina : 21

PostSubject: Re: Kog člana vaše porodice najviše volite? :PpP   Thu Apr 08, 2010 9:45 pm

To ne moze da bude mrznja Razz
Realno,mi smo svi previse mali da bi razumeli i da bismo mogli da mrzimo.Mozes da ne volis,ali ne da mrzis...jedino,ako nisi na svojoj kozi,osetila previse bola i sl. ali ne verujem ni tad,deca ne mogu da mrze...Razz xD

Ne znam koga najvise volim.Do svakog clana moje porodice mi je jako stalo,ne znam sta bih bez njih,oni su mi sve,zivot bih dala za njih bez razmisljanja...Mogla bih Taru da izdvojim,zato sto je jos mala i dusa <333

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Psychological fact:Did you know that when someone appears in your dreams, it's really because that person misses you?
Back to top Go down
Denis napast «3
Adorable
Adorable

Broj poruka : 1460
Poeni : 1232
Datum upisa : 2010-04-09

PostSubject: Re: Kog člana vaše porodice najviše volite? :PpP   Sun Jul 11, 2010 7:13 pm

Do svakog clana porodice mi je podjednako stalo..al mislim da najvise volim mamu..jer sam jakoo vezana za nju...ove godine je pocela da radi..a bila je sa mnom bukvalno 14 godina..uvek je bila kuci..i ta sranja..a tata je uvek bio na poslu Sad

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

♥Volim te zauvek..Bebo nemoj da nas drugi sruše♥

♥Kako možeš biti bilo gde,kada si u mome srcu?♥

♥Jedino uspomene vrede,jer ne dam im ja godinama da izblede....Da li veruješ u to da još pamtim dodir tvoj,da te pamti svaki pedalj tela mog?Da li veruješ u to da smo mogli zajedno,što nikad neću ja sa njim,ni ti sa njom?Da li veruješ da smo skupa mogli sve?Jer ja još uvek verujem.. Wink

Back to top Go down
http://world-for-you.niceboard.net/forum.htm
Mimi :]
Beginer
Beginer

Broj poruka : 179
Poeni : 143
Datum upisa : 2010-08-19

PostSubject: Re: Kog člana vaše porodice najviše volite? :PpP   Sat Aug 21, 2010 10:14 am

Addison. wrote:
Pa sve ih puuno volim. Ali sada u mom dobu nekako nemam favorita Very Happy lol!
Pre je to bio tata,sad mozda malo mama,a tu je i sestra,pa josh jedna,stvarno ne mogu da se odluchim. Volim ih sve najvishe na svetu

Bas ovako Very Happy
Back to top Go down
*JustADreamer*
Sweet Girl
Sweet Girl

Broj poruka : 263
Poeni : 218
Datum upisa : 2010-09-04
Godina : 22

PostSubject: Re: Kog člana vaše porodice najviše volite? :PpP   Sun Sep 05, 2010 8:33 am

.. pa volim ih oboje .. Mozda tatu trunkicu vise ,jer mi sve dozvoljava ii ne smara me puno .. mama se stalno brine ii bla,bla,bla .. ali ih volim podjednako .. nzm sta bih bez njih ..
Back to top Go down
Kaya_93
Honey
Honey

Broj poruka : 412
Poeni : 350
Datum upisa : 2010-10-16
Godina : 23

PostSubject: Re: Kog člana vaše porodice najviše volite? :PpP   Wed Nov 24, 2010 11:26 pm

tatu <3
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Kog člana vaše porodice najviše volite? :PpP   Today at 5:00 am

Back to top Go down

Kog člana vaše porodice najviše volite? :PpP
View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Lana Del Rey - Summertime Sadness (acoustic)
» Lana Del Rey
» What Are You Listening To?