All for Girls
Hej devojke,registrujte se na najbolji forum samo za girlsice <3 drustvo je savrseno , a tema ima milion Smile) registrujte se!
All for Girls
Hej devojke,registrujte se na najbolji forum samo za girlsice <3 drustvo je savrseno , a tema ima milion Smile) registrujte se!
All for Girls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Come on Girls
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Razvedeni roditelji :(

Go down 
+32
*Dark~Vampire~Girl*
Sophia.Bush
AnGiE
anna_♥_GD_
↯Hp-Head↯
Tarja
ZveZdica(:
Sofia :)
Demizzz Lovato
..Fuego..
TeaTeaTea
{Tina-Emo Girl}
- ѕнσραнσℓι¢ -
xWinchesterObsession
~Brancica~
♥*Rock Princess*♥
love.you.too.much
.BloodSucker.
**...:::Macxkitza:::...**
♥_Fairytale_
~♥*It'S*LoVe*♥~
aki
-Ivonna-
~☆SlAtKa_MaLa☆~
♥Jana voli Ogija♥
.Opheliac.
UglyBetty.
^PoWeR gIrL^
careless bitch.
*B.U.M.S.*
(=_Mixy_=)
Dakitza
36 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Dakitza
Kuler :]
Kuler :]
Dakitza


Broj poruka : 1987
Poeni : 2087
Datum upisa : 2009-05-10
Godina : 26

Razvedeni roditelji :( Empty
PostSubject: Razvedeni roditelji :(   Razvedeni roditelji :( Icon_minitimeTue Jun 16, 2009 6:10 pm

Pa,da li jesu? =(
Back to top Go down
(=_Mixy_=)
Beginer
Beginer
(=_Mixy_=)


Broj poruka : 112
Poeni : 114
Datum upisa : 2009-05-19
Godina : 27

Razvedeni roditelji :( Empty
PostSubject: Re: Razvedeni roditelji :(   Razvedeni roditelji :( Icon_minitimeTue Jun 16, 2009 7:53 pm

Jos nisu
Back to top Go down
*B.U.M.S.*
Miss Sunshine
Miss Sunshine
*B.U.M.S.*


Broj poruka : 1018
Poeni : 841
Datum upisa : 2009-05-11
Godina : 29
Lokacija : negde sa Davidom :P ^^

Razvedeni roditelji :( Empty
PostSubject: Re: Razvedeni roditelji :(   Razvedeni roditelji :( Icon_minitimeTue Jun 16, 2009 9:31 pm

nisu...a znam da ne bi ni bili...isuvushe su se voleli i poshtovali da se ni jednom nisu posvadjali...

...ali opet su rastavljeni...rastavila ih je smrt!!! tj tatina smrt... 5231 5231 5231
Back to top Go down
careless bitch.
Administrator
Administrator
careless bitch.


Broj poruka : 11584
Poeni : 13313
Datum upisa : 2009-05-09
Godina : 29

Razvedeni roditelji :( Empty
PostSubject: Re: Razvedeni roditelji :(   Razvedeni roditelji :( Icon_minitimeTue Jun 16, 2009 10:21 pm

Bash mi je zao. Moji nisu josh razvedeni... Super su
Back to top Go down
https://girls4ever.forumotion.com
^PoWeR gIrL^
Beginer
Beginer
^PoWeR gIrL^


Broj poruka : 115
Poeni : 101
Datum upisa : 2009-06-16

Razvedeni roditelji :( Empty
PostSubject: Re: Razvedeni roditelji :(   Razvedeni roditelji :( Icon_minitimeWed Jun 17, 2009 7:49 am

I meni je bas zao ...
Ni moji nisu razwedeni,a sigurna sam da se nikada nece razwesti...!
Back to top Go down
UglyBetty.
Administrator
Administrator
UglyBetty.


Broj poruka : 9026
Poeni : 8798
Datum upisa : 2009-05-24
Godina : 28
Lokacija : mad world.

Razvedeni roditelji :( Empty
PostSubject: Re: Razvedeni roditelji :(   Razvedeni roditelji :( Icon_minitimeWed Jun 17, 2009 9:21 am

I meni...

Moji nisu razvedeni...Smile
Back to top Go down
*B.U.M.S.*
Miss Sunshine
Miss Sunshine
*B.U.M.S.*


Broj poruka : 1018
Poeni : 841
Datum upisa : 2009-05-11
Godina : 29
Lokacija : negde sa Davidom :P ^^

Razvedeni roditelji :( Empty
PostSubject: Re: Razvedeni roditelji :(   Razvedeni roditelji :( Icon_minitimeWed Jun 17, 2009 10:06 am

extra..blago wama...pa swakom normalnom coveku sa osetjanjima bi bilo zao..ali mozete milsiti kako je tek meni..jbg..
Back to top Go down
.Opheliac.
Sweetie
Sweetie
.Opheliac.


Broj poruka : 700
Poeni : 687
Datum upisa : 2009-06-13
Godina : 29
Lokacija : Here :)

Razvedeni roditelji :( Empty
PostSubject: Re: Razvedeni roditelji :(   Razvedeni roditelji :( Icon_minitimeThu Jun 18, 2009 10:24 am

da, to je tuzno... ali moji su u bas srecnom braku... mada su mom ocu razvedeni roditelji (iako zive zajedno) jer je moj deda budala -.- a i mojoj majci su isto, ali njoj mama zivi vec 30 godina u drugoj drzavi pa zato... a i ona kaze da joj je bilo bas zao sto su se razveli iako je majku vidjala jednom godisnje i pre razvoda (nisu se oi rasturili nego je njema mama otisla da radi)...
Back to top Go down
http://pinkiegirlsmp3.blogspot.com/
Dakitza
Kuler :]
Kuler :]
Dakitza


Broj poruka : 1987
Poeni : 2087
Datum upisa : 2009-05-10
Godina : 26

Razvedeni roditelji :( Empty
PostSubject: Re: Razvedeni roditelji :(   Razvedeni roditelji :( Icon_minitimeThu Jun 18, 2009 10:29 am

Meni jesu razvdeni! Very Happy
Ali ko da nisu! Very Happy Very Happy Very Happy
Tatu vidjam SVAKI DAn,imam normalan odnos sa njim,uvek idem kod njega kuci,
a tamo zive njegova vanbracna zena sa 2 dece...tatine i njene dece...
Obozavam da idem kod njega,a i obozavam polu brata i sestru.... Very Happy Very Happy
Evo kasnije cu mozda ici kod tate! =***
Back to top Go down
UglyBetty.
Administrator
Administrator
UglyBetty.


Broj poruka : 9026
Poeni : 8798
Datum upisa : 2009-05-24
Godina : 28
Lokacija : mad world.

Razvedeni roditelji :( Empty
PostSubject: Re: Razvedeni roditelji :(   Razvedeni roditelji :( Icon_minitimeThu Jun 18, 2009 10:34 am

Jako je lepo kad oba roditelja vidjas cesto,iako su razvedeni...
I ako su u dobrim odnosima...
Ja imam jednog druga kome su roditelji razvedeni i on ne podnosi njegovog oca,vredja ga i nece da zivi sa njim,iako on zivi preko puta skole,a mama mu zivi na Banovom Brdu...x/
Back to top Go down
Dakitza
Kuler :]
Kuler :]
Dakitza


Broj poruka : 1987
Poeni : 2087
Datum upisa : 2009-05-10
Godina : 26

Razvedeni roditelji :( Empty
PostSubject: Re: Razvedeni roditelji :(   Razvedeni roditelji :( Icon_minitimeThu Jun 18, 2009 10:39 am

Eh pa sad,sigurno nisu bili u dobrim odnosima ni kada je bio mali!
Ali vi ne mozete da zamislite,iako su moji roditelji razvedeni,moja mama zna tatinu zenu(bila joj je skoro od rodjenja najbolja drugarica) ,a tata mamu vozi kuci sa posla...msm stvarno!!heheh....ali neka....to je bas super!!!
Back to top Go down
*B.U.M.S.*
Miss Sunshine
Miss Sunshine
*B.U.M.S.*


Broj poruka : 1018
Poeni : 841
Datum upisa : 2009-05-11
Godina : 29
Lokacija : negde sa Davidom :P ^^

Razvedeni roditelji :( Empty
PostSubject: Re: Razvedeni roditelji :(   Razvedeni roditelji :( Icon_minitimeThu Jun 18, 2009 10:41 am

~Miss Cyrus~ wrote:
Eh pa sad,sigurno nisu bili u dobrim odnosima ni kada je bio mali!
Ali vi ne mozete da zamislite,iako su moji roditelji razvedeni,moja mama zna tatinu zenu(bila joj je skoro od rodjenja najbolja drugarica) ,a tata mamu vozi kuci sa posla...msm stvarno!!heheh....ali neka....to je bas super!!!

xaxaxa...extra....koja fora...brae blago tebi!!!
Back to top Go down
Dakitza
Kuler :]
Kuler :]
Dakitza


Broj poruka : 1987
Poeni : 2087
Datum upisa : 2009-05-10
Godina : 26

Razvedeni roditelji :( Empty
PostSubject: Re: Razvedeni roditelji :(   Razvedeni roditelji :( Icon_minitimeThu Jun 18, 2009 10:46 am

hehe,pa takvi su oni,ali pre toga se nisu videli i nisu hteli da cuju jedno za drugo mozda oko 2 godine!!
Back to top Go down
♥Jana voli Ogija♥
Sweetie
Sweetie
♥Jana voli Ogija♥


Broj poruka : 772
Poeni : 1269
Datum upisa : 2009-05-10
Godina : 29

Razvedeni roditelji :( Empty
PostSubject: Re: Razvedeni roditelji :(   Razvedeni roditelji :( Icon_minitimeThu Jun 18, 2009 11:28 am

hehehe... strasno...
moji nisu razvedeni..... i msm da nece biti, ali nisam vracara da znam sta ce biti u buducnosti, ali znam da cu uvek biti u dobrim odnosima i sa jednim i sa drugim ipak su me oni napravili...
a Milice ti znas koliko sam se ja rastuzila kada sam saznala, i evo sad sam se rasplakala kada sam opet ptocitala, ja ne bih izdrzala, ti si jedna veoma jaka osoba kada izdrazvas to, ja to ne bih mogla....
Back to top Go down
*B.U.M.S.*
Miss Sunshine
Miss Sunshine
*B.U.M.S.*


Broj poruka : 1018
Poeni : 841
Datum upisa : 2009-05-11
Godina : 29
Lokacija : negde sa Davidom :P ^^

Razvedeni roditelji :( Empty
PostSubject: Re: Razvedeni roditelji :(   Razvedeni roditelji :( Icon_minitimeThu Jun 18, 2009 12:15 pm

Poop Cullen wrote:
hehehe... strasno...
moji nisu razvedeni..... i msm da nece biti, ali nisam vracara da znam sta ce biti u buducnosti, ali znam da cu uvek biti u dobrim odnosima i sa jednim i sa drugim ipak su me oni napravili...
a Milice ti znas koliko sam se ja rastuzila kada sam saznala, i evo sad sam se rasplakala kada sam opet ptocitala, ja ne bih izdrzala, ti si jedna veoma jaka osoba kada izdrazvas to, ja to ne bih mogla....

jano idi u djavola..xDD rasplaka me dete...krenule mi suze i josh slusham neku baladu... pa jbg shat tju kada moram.... a i wama koji su razvedeni mozete da budete sretjni jer ih oboje vidjate i tu su...!!! to je veelika prednost..!!!
Back to top Go down
~☆SlAtKa_MaLa☆~
Beginer
Beginer
~☆SlAtKa_MaLa☆~


Broj poruka : 149
Poeni : 134
Datum upisa : 2009-06-10
Godina : 31
Lokacija : konjarnic zakon....

Razvedeni roditelji :( Empty
PostSubject: Re: Razvedeni roditelji :(   Razvedeni roditelji :( Icon_minitimeThu Jun 18, 2009 5:38 pm

moji nisu razvedeni josh uvek se razvode...a moj tata ne zivi vishe sa nama...Sad
Back to top Go down
*B.U.M.S.*
Miss Sunshine
Miss Sunshine
*B.U.M.S.*


Broj poruka : 1018
Poeni : 841
Datum upisa : 2009-05-11
Godina : 29
Lokacija : negde sa Davidom :P ^^

Razvedeni roditelji :( Empty
PostSubject: Re: Razvedeni roditelji :(   Razvedeni roditelji :( Icon_minitimeThu Jun 18, 2009 9:10 pm

eee jbg... ali barem mozesh da ga visjash..za razliku od mene..tako da opet malo razmisli... i videtjesh da bi trebalo bar malo da budesh sretjna znajutji da si u boljoj situaciji nego ja...
Back to top Go down
(=_Mixy_=)
Beginer
Beginer
(=_Mixy_=)


Broj poruka : 112
Poeni : 114
Datum upisa : 2009-05-19
Godina : 27

Razvedeni roditelji :( Empty
PostSubject: Re: Razvedeni roditelji :(   Razvedeni roditelji :( Icon_minitimeFri Jun 19, 2009 12:16 pm

ja sam rekla da nisu JOS ali.........
Back to top Go down
*B.U.M.S.*
Miss Sunshine
Miss Sunshine
*B.U.M.S.*


Broj poruka : 1018
Poeni : 841
Datum upisa : 2009-05-11
Godina : 29
Lokacija : negde sa Davidom :P ^^

Razvedeni roditelji :( Empty
PostSubject: Re: Razvedeni roditelji :(   Razvedeni roditelji :( Icon_minitimeFri Jun 19, 2009 12:22 pm

eee jbg mici...shta da se radi..zivot je surov....morash da budesh jaka... Sad
Back to top Go down
♥Jana voli Ogija♥
Sweetie
Sweetie
♥Jana voli Ogija♥


Broj poruka : 772
Poeni : 1269
Datum upisa : 2009-05-10
Godina : 29

Razvedeni roditelji :( Empty
PostSubject: Re: Razvedeni roditelji :(   Razvedeni roditelji :( Icon_minitimeFri Jun 19, 2009 2:45 pm

*B.U.M.S.* wrote:
Poop Cullen wrote:
hehehe... strasno...
moji nisu razvedeni..... i msm da nece biti, ali nisam vracara da znam sta ce biti u buducnosti, ali znam da cu uvek biti u dobrim odnosima i sa jednim i sa drugim ipak su me oni napravili...
a Milice ti znas koliko sam se ja rastuzila kada sam saznala, i evo sad sam se rasplakala kada sam opet ptocitala, ja ne bih izdrzala, ti si jedna veoma jaka osoba kada izdrazvas to, ja to ne bih mogla....

jano idi u djavola..xDD rasplaka me dete...krenule mi suze i josh slusham neku baladu... pa jbg shat tju kada moram.... a i wama koji su razvedeni mozete da budete sretjni jer ih oboje vidjate i tu su...!!! to je veelika prednost..!!!
pa sta ces Milice to je samo istina... Smile
a pa da vi ih mozete videti kada hocete, mada veruj te mi budite srecni sto su vam se roditelji samo razveli, jer ima mnogo gorih slucajeva, znam mnoge...
Back to top Go down
*B.U.M.S.*
Miss Sunshine
Miss Sunshine
*B.U.M.S.*


Broj poruka : 1018
Poeni : 841
Datum upisa : 2009-05-11
Godina : 29
Lokacija : negde sa Davidom :P ^^

Razvedeni roditelji :( Empty
PostSubject: Re: Razvedeni roditelji :(   Razvedeni roditelji :( Icon_minitimeFri Jun 19, 2009 2:56 pm

Poop Cullen wrote:
*B.U.M.S.* wrote:
Poop Cullen wrote:
hehehe... strasno...
moji nisu razvedeni..... i msm da nece biti, ali nisam vracara da znam sta ce biti u buducnosti, ali znam da cu uvek biti u dobrim odnosima i sa jednim i sa drugim ipak su me oni napravili...
a Milice ti znas koliko sam se ja rastuzila kada sam saznala, i evo sad sam se rasplakala kada sam opet ptocitala, ja ne bih izdrzala, ti si jedna veoma jaka osoba kada izdrazvas to, ja to ne bih mogla....

jano idi u djavola..xDD rasplaka me dete...krenule mi suze i josh slusham neku baladu... pa jbg shat tju kada moram.... a i wama koji su razvedeni mozete da budete sretjni jer ih oboje vidjate i tu su...!!! to je veelika prednost..!!!
pa sta ces Milice to je samo istina... Smile
a pa da vi ih mozete videti kada hocete, mada veruj te mi budite srecni sto su vam se roditelji samo razveli, jer ima mnogo gorih slucajeva, znam mnoge...

znaci ja bi swe dala da sam na washem mestu!!! a moj slucaj je i te kako gori!! mnooogo gori nego shto mislite...nazalost!!! znaci BLAGO WAMA!!
Back to top Go down
careless bitch.
Administrator
Administrator
careless bitch.


Broj poruka : 11584
Poeni : 13313
Datum upisa : 2009-05-09
Godina : 29

Razvedeni roditelji :( Empty
PostSubject: Re: Razvedeni roditelji :(   Razvedeni roditelji :( Icon_minitimeFri Jun 19, 2009 3:05 pm

Zao mi je,ali necemo bash puno da skrecemo sa teme Wink
Back to top Go down
https://girls4ever.forumotion.com
-Ivonna-
Sweetie
Sweetie
-Ivonna-


Broj poruka : 700
Poeni : 610
Datum upisa : 2009-05-18
Godina : 31
Lokacija : Somewhere I belong...

Razvedeni roditelji :( Empty
PostSubject: Re: Razvedeni roditelji :(   Razvedeni roditelji :( Icon_minitimeSun Jun 21, 2009 7:29 pm

Jesu,mada je tako bolje,valjda...


Last edited by -Ivonna- on Wed Dec 30, 2009 5:14 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
aki
Hey Girl
Hey Girl
aki


Broj poruka : 84
Poeni : 78
Datum upisa : 2009-06-11

Razvedeni roditelji :( Empty
PostSubject: Re: Razvedeni roditelji :(   Razvedeni roditelji :( Icon_minitimeWed Jun 24, 2009 8:22 am

Moji jesu od svoje 1.godine ne vidjam oca ne znam kako izgleda i volela bih da ga upoznam da vidim zasto su se razveli da cujem i njegovu staranu price kod mene u skoli drugarici umro tata i onda njnea teza situacija umro ali ga je bar videla i bila sa njim ali ja nisam i veoma sam tuzna svaki dan 5231 5231 5231
Back to top Go down
~♥*It'S*LoVe*♥~
Sweetie
Sweetie
~♥*It'S*LoVe*♥~


Broj poruka : 733
Poeni : 733
Datum upisa : 2009-06-18
Godina : 34

Razvedeni roditelji :( Empty
PostSubject: Re: Razvedeni roditelji :(   Razvedeni roditelji :( Icon_minitimeSun Jun 28, 2009 1:10 pm

Ayoy Andjela... Zhao mi je... =( Nezz, pokushaj mami da objasnish da zhelish da vidish tatu... Ili da neshto chujesh o njemu, ili slika...

Moji roditelji niu razvedeni, i nadam se da nece ni biti =)
Back to top Go down
Sponsored content





Razvedeni roditelji :( Empty
PostSubject: Re: Razvedeni roditelji :(   Razvedeni roditelji :( Icon_minitime

Back to top Go down
 
Razvedeni roditelji :(
Back to top 
Page 1 of 3Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Strogi roditelji

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
All for Girls :: All about girls :: Porodica / family-
Jump to: