All for Girls
Hej devojke,registrujte se na najbolji forum samo za girlsice <3 drustvo je savrseno , a tema ima milion Smile) registrujte se!
All for Girls
Hej devojke,registrujte se na najbolji forum samo za girlsice <3 drustvo je savrseno , a tema ima milion Smile) registrujte se!
All for Girls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Come on Girls
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Ispowesti jedne klosharke i jedne fenserke

Go down 
3 posters
AuthorMessage
dwojki
Honey
Honey
dwojki


Broj poruka : 390
Poeni : 352
Datum upisa : 2009-06-17
Godina : 28
Lokacija : Tu,ispod duge.

Ispowesti jedne klosharke i jedne fenserke Empty
PostSubject: Ispowesti jedne klosharke i jedne fenserke   Ispowesti jedne klosharke i jedne fenserke Icon_minitimeFri Jun 19, 2009 12:02 am

Pa owako owde ce se uporedno woditi dwa dnewnika...jedan ce pisati klosharka,a drugi fenserka


Dear my Mary
tako sam srecna danas je moj rodjendan Very Happy...konacno sam napunila 13 godina,konacno sam postala tinejdzerka shto znaci da mi je konacno dozwoljeno shminkanje,noshenje minica i ono najwaznije...konacno mogu da imam DECKA Smile)) Oh yeah....tako sam presrecna Very Happy pa mislim da bi prwo bio red da ti se predstawim Smile
Moje ime je Tijana...ziwim u jednom malom gradicu Uzice....omg jedwa cekam da se odselim iz njega i odem u PARIS Smile...imam sestru bliznakinju...koju pa hm...blago receno NE PODNOSIM Razz.....imam plawu,talasastu kosu..koja doseze do struka....plawe oci....srednje sam wisine....nisam ni mrshawa ni debela...shto se tice atributa imam sa cim da se pohwalim Smile.....po mishljenju mnogih decaka ja sam najlepsha dewojcica u shkoli (: al dobro necu da preterujem...necu da odmah pomislish da sam NARCIS Smile
Pa toliko od mene......zurim.....zwoni mi telefon..werowatno zowe Petar♥️ Smile
Bye,bye I love you Natasha :*


Draga moja hartijo papira
Danas mi je rodjendan...13 rodjendan....danas sam postala Tinejdzer....opa...sada mogu da ostajem i bleyim sa mojom ekipom do ponoci....mogu da ganjam s8 a ne wishe da oblacim lutkice....mogu da budem JA konacno......pa mislim da je red da ti predstawim MOJE WELICANSTWO kraljicu Katarinu xD....ne zameri mi,mnogo wolim da se shalim....to mi je hobi.....pa owako imam sestru bliznakinju,Natashu....Ziwim u gradu sa najboljom ekipom ikad widjenom,u gradu po imenu UZICE...!!!!Pa odlican sam djak i to jedwa (:....Imam kratku smedju kosu(paz friz)i zelene oci...Onako dosta sam wisoka..i jako mrshawa..shto me dosta iritira.....al dobro,shta je tu je...Niko nije PERFECT xD
Trenutno razmishljam....o sebi...swom ziwotu...swojoj sestri..ne shwatam kako mozemo da budemo tako razlicite,iako smo bliznakinje....swe...pocewshi od izgleda,pa swe do stawa nam je drugacije.....pih...Fenserka....shta ona zna?NJoj se swe wrti oko Mode,,..deceaka...Pink boje...mada widim da wec postajem besna i da pocinjem da skrecem sa teme.....tako cucemo se o5..pisacu ti kasnije kada se malo smirim..!!!
Zdrawo za sada moja hartijo papira..puno pozdrawa od twoje Kace


Hahha...owo doshlo onako u naletu inspiracije Razz.....morala sam negde da napishem......a nisam imala papir i olowku pri ruci tako da Very Happy....
Back to top Go down
xWinchesterObsession
Miss Sunshine
Miss Sunshine
xWinchesterObsession


Broj poruka : 1432
Poeni : 3387
Datum upisa : 2009-05-10
Godina : 27
Lokacija : Chevy Impala '67

Ispowesti jedne klosharke i jedne fenserke Empty
PostSubject: Re: Ispowesti jedne klosharke i jedne fenserke   Ispowesti jedne klosharke i jedne fenserke Icon_minitimeTue Sep 01, 2009 5:04 pm

Quote :
Moje ime je Tijana.
A posle..
Quote :
Bye,bye I love you Natasha :*
lol!
Back to top Go down
http://www.celebrityschool.forumotion.com
dwojki
Honey
Honey
dwojki


Broj poruka : 390
Poeni : 352
Datum upisa : 2009-06-17
Godina : 28
Lokacija : Tu,ispod duge.

Ispowesti jedne klosharke i jedne fenserke Empty
PostSubject: Re: Ispowesti jedne klosharke i jedne fenserke   Ispowesti jedne klosharke i jedne fenserke Icon_minitimeWed Apr 21, 2010 11:49 am

Postoji neka mogucnost da se ovo izbrise?!
ko zna gde mi je mozak bio tada.
Back to top Go down
✩ Maki ✩
Beginer
Beginer
✩ Maki ✩


Broj poruka : 102
Poeni : 93
Datum upisa : 2010-04-14
Godina : 27

Ispowesti jedne klosharke i jedne fenserke Empty
PostSubject: Re: Ispowesti jedne klosharke i jedne fenserke   Ispowesti jedne klosharke i jedne fenserke Icon_minitimeWed Apr 21, 2010 1:28 pm

xaxa extra.. xD vise mi svidja klosarka... mada nije klosarka.. zajebava se dete... Razz
Back to top Go down
dwojki
Honey
Honey
dwojki


Broj poruka : 390
Poeni : 352
Datum upisa : 2009-06-17
Godina : 28
Lokacija : Tu,ispod duge.

Ispowesti jedne klosharke i jedne fenserke Empty
PostSubject: Re: Ispowesti jedne klosharke i jedne fenserke   Ispowesti jedne klosharke i jedne fenserke Icon_minitimeWed Apr 21, 2010 1:43 pm

jesi normalna xD
vidis kad je ovo pisaaaaaaaaaaaaaaaano :O
majke mi sam mislila da je izbrisano .. kad videh da nije :O
ne usudjem se da procitam sta sam pisala ..
a klosarke sto se tice ^^
tada sam bila pod utiskom knjiga tipa Deca sa Stanice Zoo ..
ako bi moglo u kaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaantu .. Laughing
Back to top Go down
✩ Maki ✩
Beginer
Beginer
✩ Maki ✩


Broj poruka : 102
Poeni : 93
Datum upisa : 2010-04-14
Godina : 27

Ispowesti jedne klosharke i jedne fenserke Empty
PostSubject: Re: Ispowesti jedne klosharke i jedne fenserke   Ispowesti jedne klosharke i jedne fenserke Icon_minitimeWed Apr 21, 2010 1:44 pm

xaxaxa dobro.. xD msm za utiske..
Back to top Go down
Sponsored content





Ispowesti jedne klosharke i jedne fenserke Empty
PostSubject: Re: Ispowesti jedne klosharke i jedne fenserke   Ispowesti jedne klosharke i jedne fenserke Icon_minitime

Back to top Go down
 
Ispowesti jedne klosharke i jedne fenserke
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
All for Girls :: OFF :: Your Place=)-
Jump to: