All for Girls
Hej devojke,registrujte se na najbolji forum samo za girlsice <3 drustvo je savrseno , a tema ima milion Smile) registrujte se!
All for Girls
Hej devojke,registrujte se na najbolji forum samo za girlsice <3 drustvo je savrseno , a tema ima milion Smile) registrujte se!
All for Girls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Come on Girls
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 ♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥

Go down 
AuthorMessage
xWinchesterObsession
Miss Sunshine
Miss Sunshine
xWinchesterObsession


Broj poruka : 1432
Poeni : 3387
Datum upisa : 2009-05-10
Godina : 27
Lokacija : Chevy Impala '67

♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Empty
PostSubject: ♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥   ♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Icon_minitimeThu Sep 03, 2009 5:15 pm

Moje ime je Nastasja.
Imam trinaest godina,zivim u malom gradu po imenu Svrljig,na trideset minuta od Nisa.
Nesto sto stvarno volim jeste Sumrak Saga,druzenje,Edward & Emmett Cullen,Sumrak Saga,chatovanje,Harry Potter Saga...
Omiljene glumice su mi Dakota Fanning,Ashley Greene,Kristen Stewart.
Omiljeni glumci su mi Kellan Lutz,Robert Pattinson,Chameron Bright i Chad M. Murray
***wElCoMe tO mY cRaZy wOrLd --- wElcOmE tO mY cRaZy wOrLd --- wElcOmE tO mY cRaZy wOrLd***


Last edited by *_LittLe MiSs FanninG_* on Fri Oct 23, 2009 12:19 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
http://www.celebrityschool.forumotion.com
xWinchesterObsession
Miss Sunshine
Miss Sunshine
xWinchesterObsession


Broj poruka : 1432
Poeni : 3387
Datum upisa : 2009-05-10
Godina : 27
Lokacija : Chevy Impala '67

♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Empty
PostSubject: Re: ♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥   ♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Icon_minitimeThu Sep 03, 2009 5:22 pm

Moje omiljene Lion&Lamb ikonice:

♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ 29830aj♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Twlion♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Thedward-and-bella-icon

Moje omiljene Edward ♥️ ikonice:
♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ 17845344fq2♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Thth001xhsfd♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ EdwardTemptation
Back to top Go down
http://www.celebrityschool.forumotion.com
xWinchesterObsession
Miss Sunshine
Miss Sunshine
xWinchesterObsession


Broj poruka : 1432
Poeni : 3387
Datum upisa : 2009-05-10
Godina : 27
Lokacija : Chevy Impala '67

♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Empty
PostSubject: Re: ♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥   ♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Icon_minitimeThu Sep 03, 2009 5:33 pm

Obozavam macke,tako da kod kuce cuvam dve: Belu i Lulu.
Bela je obicna domaca macka,a Lulu je crna persijska,i prosto je obozavam.
Lulu je trebala da se zove Bu,ali se ostalima nije svidelo [nazalost].
Lulu obozava da se kliza po laminatu,ili da juri Belu koja je veca i starija od nje.
Lulu ima negde oko mesec i po dana. Upravo sada terorise moju staru kolevku za lutke Smile

***♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Makelove-cat-flower-0212-icon***
Kazu da se macke ulizuju svojim gospodarima,medjutim,mene nije briga da li je to tacno ili nije.
Lulu obozava da je neko ceska iza usiju,ili da joj trlja sapice [tako se macke uspavljuju].
Omiljeno mesto za spavanje joj je ecije krilo,ili na farmerkama mog tate u ormaru Smile
***♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Lyraspell-icon***
Obozavam kad mi se Lulu usunja u krevet pored mene i zaspi Smile Awww! ♥️ Ona je tako mala i nezna,a opet tako borbena i lukava. Takodje i trapava Smile
Sve u svemu,nikada nisam volela macke,sve dok se prosle godine,na Uskrs,nije macka mog komsije,Mara,omacila [ Razz ] na spratu moje kuce,u fotelji. Dobila je cetiri maceta,i mama mi je dozovlila da ih zadrzim sve. Jedno najdeblje,je bilo i najsmesnij.
Macak je kasnije,na moju veliku zalost pojeo tri malecna,krhka maceta Crying or Very sad A to najdeblje je ostalo. Nazvala sam ga Mrvica,jer je bila cista suprotnost mrvici. Neko mi je tu macku ukrao,jer sam nasla njen privesak od ogrlice ...
***
Back to top Go down
http://www.celebrityschool.forumotion.com
xWinchesterObsession
Miss Sunshine
Miss Sunshine
xWinchesterObsession


Broj poruka : 1432
Poeni : 3387
Datum upisa : 2009-05-10
Godina : 27
Lokacija : Chevy Impala '67

♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Empty
PostSubject: Re: ♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥   ♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Icon_minitimeThu Sep 03, 2009 9:09 pm

O meni:

-Ime sam dobila posle dve nedelje po mom dolaski kuci. Mogla sam se zvati Nadja ili Anja,ali je moj tata u pravoslavnom kalendaru nasao ime Nastasija,izbacio ovo i i dobio moje ime. Niko u pocetku nije mogao da zapamti. Smile

-Kada me je mama jednog jutra umivala,ja sam je maxila po obrazima i ona mi je pricala "Ti si moja zvezdica,moje prase..." i ja sam se smejala. Pitala me je "Koliko me volis?", a ja sam rekla "Te dinava" /pet dinara/ Very Happy

-U komsiluku sam imala dva decaka koji zive preko puta mene. To su mi najbolji drugovi. Jedan je stariji od mene ve godine,a drugi mladji sest meseci. Super se kapiramo i zajedno radimo skoro sve.

-Kada sam u prvom razredu ucila da citam,mama mi je za Novu godinu donela Harry Potter i Kamen mudrosti. Kad sam videla knjigu,rekla sam "MA ovo me zezas,nema sanse da ja ovo procitam". MEdjutim,posle dve stranice,zavolela sam knjigu,i ubrzo dobila sve. Uz te knjige sam naucila da citam tecno,a i nisam se odvajala od njih vise od cetiri sata. I love you

-U mom sadasnjem odeljenju,dok sma bila prvi razred,nisam poznavala nikoga izuzev mog daljeg rodjaka, Kristiana. Sedeli smo zajedno i uciteljica je morala da nas razmessti,jer smo se glupirali i smejali se celog casa. Onda me je stavial sa Nikolom ( koga mi zovemo KOstakurta Laughing ) i ja sam plakala kuci. Sutradan sam sedela sa Nemanjom,sa kojim sedim i sada. Sedam godina. Smile


Back to top Go down
http://www.celebrityschool.forumotion.com
xWinchesterObsession
Miss Sunshine
Miss Sunshine
xWinchesterObsession


Broj poruka : 1432
Poeni : 3387
Datum upisa : 2009-05-10
Godina : 27
Lokacija : Chevy Impala '67

♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Empty
PostSubject: Re: ♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥   ♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Icon_minitimeSat Sep 05, 2009 11:17 am

My Personality:

You are very intuitive and wise. You understand the world better than most people.
You also have a very active imagination. You often get carried away with your thoughts.
You are prone to a little paranoia and jealousy. You sometimes go overboard in interpreting signals.

You are usually the best at everything ... you strive for perfection.
You are confident, authoritative, and aggressive.
You have the classic "Type A" personality.

You are the total package - suave, sexy, smart, and strong.
You have the whole world under your spell, and you can influence almost everyone you know.
You don't always resist your urges to crush the weak. Just remember, they don't have as much going for them as you do.

You are a seeker. You often find yourself restless - and you have a lot of questions about life.
You tend to travel often, to fairly random locations. You're most comfortable when you're far away from home.
You are quite passionate and easily tempted. Your impulses sometimes get you into trouble.

You are fair, honest, and logical. You are a natural leader, and people respect you.
You never give up, and you will succeed... even if it takes you a hundred tries.
You are rational enough to see every part of a problem. You are great at giving other people advice.

***
Back to top Go down
http://www.celebrityschool.forumotion.com
xWinchesterObsession
Miss Sunshine
Miss Sunshine
xWinchesterObsession


Broj poruka : 1432
Poeni : 3387
Datum upisa : 2009-05-10
Godina : 27
Lokacija : Chevy Impala '67

♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Empty
PostSubject: Re: ♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥   ♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Icon_minitimeSun Sep 06, 2009 10:13 am

♥~My Playlist - August/September~♥

1.Paramore - Ignorance;
2.Paramore - Emergency;
3.Lily Allen - Fuck you;
4.Busta Rhymes - I love My Chick;
5.Pussycat Dolls - Jai Ho (You Are My Destiny);
6.Black Eyed Peas - Boom Boom Pow;
7.Shakira - She wolf;
8.Akon ft. Dulce - Beautiful;
9.Miley Cyrus - Fly on the wall;
10.Miley Cyrus - The Climb;
11.Rihanna - Te amo;
12.Lady GaGa - LoveGames;
13.Christina Aguilera ft. Lil Kim - Can't Hold Us Down;
14.Sean Paul ft. Nina Sky - Connection;
15.Lady GaGa - Paparazzi;
Back to top Go down
http://www.celebrityschool.forumotion.com
xWinchesterObsession
Miss Sunshine
Miss Sunshine
xWinchesterObsession


Broj poruka : 1432
Poeni : 3387
Datum upisa : 2009-05-10
Godina : 27
Lokacija : Chevy Impala '67

♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Empty
PostSubject: Re: ♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥   ♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Icon_minitimeWed Sep 09, 2009 8:50 pm

Ako je bilo koja od was nekada gledala crtani PowerPuffGirls...Onda znate ko je Buttercup!
Obozhawam je,najjacha je!!
Buttercup je jedna od PowerPuffGirls sestara,ostale [Blossom & Bubbles] su super ♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Icon_smile
Buttercup je meni najwishe slichna,pa je zato obozhawam ♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Icon_smile


♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Buttercup_icon♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Thepowerpuffgirls
***
Back to top Go down
http://www.celebrityschool.forumotion.com
xWinchesterObsession
Miss Sunshine
Miss Sunshine
xWinchesterObsession


Broj poruka : 1432
Poeni : 3387
Datum upisa : 2009-05-10
Godina : 27
Lokacija : Chevy Impala '67

♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Empty
PostSubject: Re: ♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥   ♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Icon_minitimeWed Sep 09, 2009 8:54 pm

Dakle,pored PPGs,obozhawam i Dexter's Laboratory ♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Icon_biggrin ♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Icon_biggrin ♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Icon_biggrin
Zheshci su mi oboje,i Dexter i Didi ♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Icon_smile
Dexter mi je saw udaren ♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Icon_biggrin A Didi je lujka ♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Icon_biggrin
♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Dexters-Lab-tv-01 - Dexter
♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Dexters-Lab-tv-03 - Didi
Back to top Go down
http://www.celebrityschool.forumotion.com
xWinchesterObsession
Miss Sunshine
Miss Sunshine
xWinchesterObsession


Broj poruka : 1432
Poeni : 3387
Datum upisa : 2009-05-10
Godina : 27
Lokacija : Chevy Impala '67

♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Empty
PostSubject: Re: ♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥   ♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Icon_minitimeSun Sep 13, 2009 7:31 am


****
Moja omiljena pesma,takodje i inspiracija..
Obozhawam je =]
Back to top Go down
http://www.celebrityschool.forumotion.com
xWinchesterObsession
Miss Sunshine
Miss Sunshine
xWinchesterObsession


Broj poruka : 1432
Poeni : 3387
Datum upisa : 2009-05-10
Godina : 27
Lokacija : Chevy Impala '67

♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Empty
PostSubject: Re: ♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥   ♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Icon_minitimeThu Sep 17, 2009 4:49 pm

♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ RobertAvatar101-Icon
~Podseca me na moju opsesiju ovim glumcem ♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ 197384
♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Cow
~Podsetila me na vegetarijance..nebitno x]
♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Vamp_HumanHands
~Cak i nesto sto je naizgled nemoguce...je moguce...kao ljubav..
♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Misecretbookaddiction
~Ono sto me cak i u najtuznijim trenutcima,pored prijatelja,oraspolozi..
♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Icon-30
~Da,da...To smo mi.. moja ekipa & ja!
♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Text
~Jednostavno volim cokoladne kolacice ♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ 197384 ♥️
♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Net
~Fudbal,lopta i gol. To je mesto gde volim da je lopta kada ja sutnem ♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ 197384
♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ ThTooJealousOfViktorTo
~Nasla sam ovo i pocela da se smejem! ♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ 847657
♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Aliceicon
~Moj idol.
♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Heart_On_The_Knee
~Na ljubav,koju trenutno,nemam...
♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ 8888312321
~Srce i jedna i jedina prelepa Miley Cyrus.
Back to top Go down
http://www.celebrityschool.forumotion.com
xWinchesterObsession
Miss Sunshine
Miss Sunshine
xWinchesterObsession


Broj poruka : 1432
Poeni : 3387
Datum upisa : 2009-05-10
Godina : 27
Lokacija : Chevy Impala '67

♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Empty
PostSubject: Re: ♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥   ♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Icon_minitimeTue Sep 22, 2009 12:37 pm

Ikonice Twilight Smile)
♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Woles-icon♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Swan-icon♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Jacob-black♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Jane-icon♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Cauis-icon-1
♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Jane-icon-1♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Jane-up-close♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Demetri-alice♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Bella-sad♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Bella-jacob-kiss-icon♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Alec-icon♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Wolf-pack-new-moon♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Caius-1♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Aro-1♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Demetri♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Alice♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Alec-1♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Wolf-new-moon♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Rosalie-new-moon♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Robert-2-new-moon♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Rachelle-3♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Peter-icon♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Nikki-icon♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Kristen-icon♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Jasper-hale-new-moon♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Jasper-new-moon♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Jacob-rain-new-moon♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Jasper-carlisle-new-moon♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Jacob-bella-icon♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Jacob-bella-icon-54♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Jacob-bella-4-new-moon♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Jacob-6-new-moon♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Icon-esme-carlisle♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Forest-new-moon♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Esme-4-new-moon♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Esme-new-moon♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Icon-laurent-victoria♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Jackson-icon♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Emmett-rosalie-icon-1♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Emmett-new-moon-1♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Emmett-rosalie-new-moon♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Edward-bella-kiss♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Edward-bella-11-new-moon♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Emmett-new-moon♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Edward-bella-icon♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Bella-edward-12-new-moon♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Edward-71-new-moon♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Carlisle-new-moon♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Carlisle-new-moon♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Carlisle-bella-new-moon♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Bella-swan-new-moon♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Bella-laurent-new-moon♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Bella-edward-9-new-moon♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Edward-7-new-moon♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Edward-bella-icon♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Bella-edward-12-new-moon♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Edward-10-new-moon♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Edward-1-new-moon♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Edward-71-new-moon♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Edi-3-new-moon♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Chaske-3-new-moon♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Carlisle-new-moon♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Alice-jasper-1-new-moon♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ An-bella-icon♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Icon-pack-3♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Icon-edward♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ An-3-wolves♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Alice-jasper-new-moon♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Alice-5-new-moon♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Alice-new-moon-1♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Alice-2-new-moon♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Alex-new-moon
Obozavam ikonice na kojima su Jane & Alec <333
Back to top Go down
http://www.celebrityschool.forumotion.com
xWinchesterObsession
Miss Sunshine
Miss Sunshine
xWinchesterObsession


Broj poruka : 1432
Poeni : 3387
Datum upisa : 2009-05-10
Godina : 27
Lokacija : Chevy Impala '67

♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Empty
PostSubject: Re: ♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥   ♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Icon_minitimeFri Oct 23, 2009 12:25 pm


~MoJa fAv. pEsMa~
Back to top Go down
http://www.celebrityschool.forumotion.com
Sponsored content





♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Empty
PostSubject: Re: ♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥   ♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥ Icon_minitime

Back to top Go down
 
♥_*cHaRmEd-wOrLd*_♥
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» JuSt My WoRLd :( :)
» My world <3
» *...My MaGiC wOrLd...*
» My tiny,magical world
» My magic world.... by Emma

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
All for Girls :: OFF :: Your Place=)-
Jump to: