All for Girls
Hej devojke,registrujte se na najbolji forum samo za girlsice <3 drustvo je savrseno , a tema ima milion Smile) registrujte se!
All for Girls
Hej devojke,registrujte se na najbolji forum samo za girlsice <3 drustvo je savrseno , a tema ima milion Smile) registrujte se!
All for Girls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Come on Girls
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Novostiii :)))

Go down 
+9
.Africa 2o1o.
.collision.
.BloodSucker.
Sophia.Bush
UglyBetty.
Liar.
•Queen L-A•
- ѕнσραнσℓι¢ -
careless bitch.
13 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AuthorMessage
Miss Nothing
Romaance :]
Romaance :]
Miss Nothing


Broj poruka : 6266
Poeni : 5447
Datum upisa : 2009-08-20
Godina : 28
Lokacija : Moja soba ^^

Novostiii :))) - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Novostiii :)))   Novostiii :))) - Page 5 Icon_minitimeThu Mar 25, 2010 8:47 pm

Dare_To_Be_Different wrote:
Ni ja je nisam volela,ali bila je ljudsko bice...I stvarno mi je potresno to... :/
ja sam je volela kad sam bila mala... :/
Back to top Go down
.collision.
Miss Sunshine
Miss Sunshine
.collision.


Broj poruka : 1155
Poeni : 811
Datum upisa : 2009-10-11
Godina : 26

Novostiii :))) - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Novostiii :)))   Novostiii :))) - Page 5 Icon_minitimeFri Apr 02, 2010 10:25 am

Britney Spears-novi album.

Americka pevacica priprema sedmi studijski album,a producent je DJ zvezda David Guetta.Medju suradnicima se nasao i Max Martin,autor pesama 'Baby one more time','3',a prica se da ce prva pesma biti 'Ready to roll'.
Novostiii :))) - Page 5 Britney-spears-sb24
Back to top Go down
careless bitch.
Administrator
Administrator
careless bitch.


Broj poruka : 11584
Poeni : 13313
Datum upisa : 2009-05-09
Godina : 29

Novostiii :))) - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Novostiii :)))   Novostiii :))) - Page 5 Icon_minitimeFri Apr 02, 2010 10:34 am

Diivno :]
Back to top Go down
https://girls4ever.forumotion.com
↯Hp-Head↯
Adorable
Adorable
↯Hp-Head↯


Broj poruka : 1762
Poeni : 1475
Datum upisa : 2010-03-01
Godina : 29

Novostiii :))) - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Novostiii :)))   Novostiii :))) - Page 5 Icon_minitimeSat Apr 03, 2010 2:21 pm

I love you
jeejz Very Happy !
Back to top Go down
AnGiE
Rock girl
Rock girl
AnGiE


Broj poruka : 552
Poeni : 486
Datum upisa : 2010-03-22
Godina : 27
Lokacija : Kod kuce..........

Novostiii :))) - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Novostiii :)))   Novostiii :))) - Page 5 Icon_minitimeSun Apr 04, 2010 11:01 pm

Najpopularnija ličnost u Britaniji - Kylie

Stanovnici Velike Britanije odgovarali na pitanje: ko je najpopularnija slavna ličnost?

Kako piše britanski Telegraph, anketa koju je sprovela kompanija koja se bavi straživanjima Millward Brown pokazuje da britanci za najpopularniju slavnu ličnost smatraju Kylie Minogue. Na drugom mestu se nalazi Cheryl Cole, a treće zauzima fudbalska zvezda David Beckham. Pored australijske pevačice, jedina druga ličnost koja nije britanskog porekla a ulazi u Top 10 je glumac George Clooney, koji je zauzeo osmo mesto.

Sledi spisak "Top Ten" slavnih ličnosti u UK, po anketi kompanije Millward Brown:
Kylie Minogue
Cheryl Cole
David Beckham
Ant & Dec
Joanna Lumley
Terry Wogan
Jamie Oliver
George Clooney
Sean Connery
Helen Mirren
Back to top Go down
.collision.
Miss Sunshine
Miss Sunshine
.collision.


Broj poruka : 1155
Poeni : 811
Datum upisa : 2009-10-11
Godina : 26

Novostiii :))) - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Novostiii :)))   Novostiii :))) - Page 5 Icon_minitimeSun Sep 12, 2010 4:13 pm

Novostiii :))) - Page 5 GetImage

Već se danima piše i priča o tzv. 'zloj Crvenkapici', odnosno tinejdžerici iz Bugojna u BIH koja je u rijeku pobacala sedam štenaca, a netko je sve to snimio i stavio na YouTube
Video je odmah zapeo za oko mnogima, a među njima je i glumcu iz 'Sumraka' Kellanu Lutzu. Izrazio je svoju zgroženost cijelim slučajem.

Na Twitteru je napisao: 'Što se događa s djevojkom koja je pobacala štence? Jesu li je pronašli? Nikada prije nisam bio tako zgrožen. Vidio sam video i jako me uznemirio! Nadam se da će je uhititi. Ne mogu izbaciti štence koji bolno jauču iz svoje glave!'

Kellan Lutz koji glumi Emmetta Cullena u sagi Sumrak veliki je ljubitelj životinja. Primjerice, pozirao je za PETA-inu kampanju sa svojim usvojenim psom Kolom kako bi potaknuo ljude na udomljavanje napuštenih životinja iz skloništa.

TEKST PREUZET SA:http://www.tportal.hr/teen/sumrakomanija/85351/Kellan-zgrozen-zlom-Crvenkapicom-iz-BIH.html


Novostiii :))) - Page 5 GetImage

Stephenie Meyer je uz kvatrologiju 'Sumrak' autorica romana 'The Short Second Life of Bree Tanner', koji je napisan iz perspektive vampirice koja se prvi put pojavljuje u 'Pomrčini' i dio je tima koji lovi Bellu i Cullenove
Iz Summit Entertainmenta procurile su vijesti da se ozbiljno razmišlja i o ekranizaciji tog romana.

Neimenovani izvor je rekao: 'U Summitu razmišljaju o filmu koji bi snimili nakon što se završi 'Praskozorje', a to bi vrlo lako mogla biti priča o Bree Tanner. Ipak, još se ništa ne zna o ulogama, ne vjerujem da će Bree u filmu glumiti ista glumica koja je glumi u 'Pomrčini', 15-godišnja Jodelle Ferland. Sve ovisi o novcu, znate kako to ide!'

Ipak, čini se da većina obožavatelja Sumraka nije oduševljena tom idejom, barem što se tiče reakcija na raznim forumima i blogovima. Umjesto toga, predlažu Stephenie Meyer da završi svoj roman Midnight Sun. Nacrt tog romana je bez njezinog znanja i odobrenja procurio na internet prije nego što ga je završila, što su je toliko naljutilo da je zaustavila cijeli projekt.

TEKST PREUZET SA:http://www.tportal.hr/teen/sumrakomanija/85540/Uskoro-i-film-o-Bree-Tanner.html
Back to top Go down
Sponsored content





Novostiii :))) - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Novostiii :)))   Novostiii :))) - Page 5 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Novostiii :)))
Back to top 
Page 5 of 5Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
All for Girls :: All about girls :: Poznate licnosti / Celebs-
Jump to: