All for Girls
Hej devojke,registrujte se na najbolji forum samo za girlsice <3 drustvo je savrseno , a tema ima milion Smile) registrujte se!
All for Girls
Hej devojke,registrujte se na najbolji forum samo za girlsice <3 drustvo je savrseno , a tema ima milion Smile) registrujte se!
All for Girls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Come on Girls
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Six Pack...^^

Go down 
5 posters
AuthorMessage
UglyBetty.
Administrator
Administrator
UglyBetty.


Broj poruka : 9026
Poeni : 8798
Datum upisa : 2009-05-24
Godina : 28
Lokacija : mad world.

Six Pack...^^ Empty
PostSubject: Six Pack...^^   Six Pack...^^ Icon_minitimeWed Mar 17, 2010 4:36 pm

Morala sam da otvorim temu,iako ih mozda malo vas slusa x)
Evo nesto o bendu (:

___________________________________________________________
Bila jednom jedna rock scena u Smederevskoj Palanci… Six Pack (pakovanje od 6 piva) postoji 15 godina i ove ce jeseni velikim koncertom u rodnom gradu proslaviti ovaj jubilej! Od clanova bendova razlicitih muzickih usmerenja koji su tada cinili okosnicu rock scene Smed. Palanke, oktobra 1994. okupljen je sastav koji ce nekoliko godina kasnije postati, po misjenju vecine kriticara, kolega i publike najuticajniji i zasigurno jedan od najboljih punk rock bendova na Balkanu.
Prepoznatljiv po izuzetno energicnom, a opet melodicnom nacinu izrazavanja, priznat zbog inteligentnih tekstova i poznat po savrsenoj atmosferi na svojim zivim nastupima, Six Pack je jedan od prvih domacih, a svakako prvi domaci underground bend koji je probio granice Srbije i svirao gotovo svugda gde se svirati moze.
Vec '95. godine, nepunih godinu dana od nastanka benda, Six Pack je odsvirao mini tour po Grckoj, '98. tronedeljni tour u Holandiji, a ex-Yu republike su lokacije na kojima je sada cesce nego kod kuce.
Zanimljivo je da se ulaznice za koncerte Six Pack u na pr. Zagrebu rasprodaju i po 15 dana pre samog koncerta, i to preko interneta bez i jednog zalepljenog plakata.
Ni jednog se trenutka odricuci svojih punkrock stavova, Six Pack je uspeo da napise neke od najlepsih ljubavnih textova u srpskoj rock istoriji i isto tako iskritikuje (pa cesto i popljuje) sve rupe i nedostatke drustva i drzavnog sistema u kome se godinama svi batrgamo kroz svoju diskografiju koja pocinje albumom «Pretnja ili molitva?», zatim nastavlja kultnim albumom «Fabricka greska» koji je doziveo 2 reizdanja, totalno sirovim i beskompromisnim «Minut cutanja», te aktuelnim izdanjem velicanstvenim albumom «Musique», koji se po zvanicnim rezultatima IPS i MAMUT-mega store-a prosle godine kolicinski prodavao rame uz rame sa Zravkom Colicem! Six Pack je 2008-me objavio dugo cekani album "Discover" na kome se nalaze obrade omiljenih pesama clanova benda, uglavnom iz osamdesetih godina. Album je sniman preko leta u malom i skromnom studiju u Smed. Palanci i definitivno nece biti posebno promovisan i eksploatisan, jer iako bi mnogi ovakav potez benda tumacili kao komercijalni trzaj - album "Discover" je sniman iskljucivo iz zabave i u cilju da se prekrati vreme do novog autorskog albuma cije snimanje pocinje vec krajem tekuce godine.
_________________________________________________________

Da li slusate?
Sta mislite? (:
Back to top Go down
.Opheliac.
Sweetie
Sweetie
.Opheliac.


Broj poruka : 700
Poeni : 687
Datum upisa : 2009-06-13
Godina : 29
Lokacija : Here :)

Six Pack...^^ Empty
PostSubject: Re: Six Pack...^^   Six Pack...^^ Icon_minitimeSat Mar 20, 2010 11:56 am

skroz su ok, svidja mi se "olovke izlomljenih srca"
Back to top Go down
http://pinkiegirlsmp3.blogspot.com/
UglyBetty.
Administrator
Administrator
UglyBetty.


Broj poruka : 9026
Poeni : 8798
Datum upisa : 2009-05-24
Godina : 28
Lokacija : mad world.

Six Pack...^^ Empty
PostSubject: Re: Six Pack...^^   Six Pack...^^ Icon_minitimeSat Mar 20, 2010 4:50 pm

Da to je bas super pesma...^^
Meni su najbolje Andjela,Avione baci mi bombone i Fabricka greska Razz

Jako mi se dopadaju njihovi textovi,muzika i sve...<3
Back to top Go down
dwojki
Honey
Honey
dwojki


Broj poruka : 390
Poeni : 352
Datum upisa : 2009-06-17
Godina : 28
Lokacija : Tu,ispod duge.

Six Pack...^^ Empty
PostSubject: Re: Six Pack...^^   Six Pack...^^ Icon_minitimeSun Apr 04, 2010 4:28 pm

Fabricka greska generacije <3
Nekako najvise me bolis ti <3
Predobro ^_^
Back to top Go down
Elena Gilbert
Sweetie
Sweetie
Elena Gilbert


Broj poruka : 677
Poeni : 660
Datum upisa : 2010-05-11
Godina : 29

Six Pack...^^ Empty
PostSubject: Re: Six Pack...^^   Six Pack...^^ Icon_minitimeMon Jun 07, 2010 6:24 pm

Meni je naj Andjela. Msm ipak sam to ja. xD
Back to top Go down
Snowflake.
Romaance :]
Romaance :]
Snowflake.


Broj poruka : 4622
Poeni : 3252
Datum upisa : 2010-01-08
Godina : 25
Lokacija : Mystic Falls, Virginia

Six Pack...^^ Empty
PostSubject: Re: Six Pack...^^   Six Pack...^^ Icon_minitimeMon Jun 21, 2010 1:46 pm

Meni su baš super. Najlepsa pesma Fabrička greška generacije ♥️ i Andjela ♥️. Very Happy
Back to top Go down
UglyBetty.
Administrator
Administrator
UglyBetty.


Broj poruka : 9026
Poeni : 8798
Datum upisa : 2009-05-24
Godina : 28
Lokacija : mad world.

Six Pack...^^ Empty
PostSubject: Re: Six Pack...^^   Six Pack...^^ Icon_minitimeMon Jun 21, 2010 1:52 pm

Mene je Fabricka greska smorila -,-'' mada,pesma je super,al' ono xP
Vrati seee <333
Back to top Go down
Sponsored content





Six Pack...^^ Empty
PostSubject: Re: Six Pack...^^   Six Pack...^^ Icon_minitime

Back to top Go down
 
Six Pack...^^
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
All for Girls :: All about girls :: Music-
Jump to: