All for Girls
Hej devojke,registrujte se na najbolji forum samo za girlsice <3 drustvo je savrseno , a tema ima milion Smile) registrujte se!
All for Girls
Hej devojke,registrujte se na najbolji forum samo za girlsice <3 drustvo je savrseno , a tema ima milion Smile) registrujte se!
All for Girls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Come on Girls
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 U kojim prodavnicama kupujete stvari za zurke?

Go down 
2 posters
AuthorMessage
loving.fashion♥
Romaance :]
Romaance :]
loving.fashion♥


Broj poruka : 4752
Poeni : 4311
Datum upisa : 2009-09-13
Godina : 27

U kojim prodavnicama kupujete stvari za zurke? Empty
PostSubject: U kojim prodavnicama kupujete stvari za zurke?   U kojim prodavnicama kupujete stvari za zurke? Icon_minitimeMon Mar 14, 2011 5:22 pm

Koje su te prodavnice u kojima nalazite stvari za zurke...? Smile 43543
Back to top Go down
Miss Nothing
Romaance :]
Romaance :]
Miss Nothing


Broj poruka : 6266
Poeni : 5447
Datum upisa : 2009-08-20
Godina : 28
Lokacija : Moja soba ^^

U kojim prodavnicama kupujete stvari za zurke? Empty
PostSubject: Re: U kojim prodavnicama kupujete stvari za zurke?   U kojim prodavnicama kupujete stvari za zurke? Icon_minitimeSat Apr 30, 2011 12:42 pm

Ja jos uvek nisam kupila nesto odredjeno zbog neke zurke ili tako necega Smile Uvek kombinujem od stvari ono sto imam... Msm,naravno,kad vidim nesto sto mi se svidi,i pomislim da bi za nesto posebno moglo da mi treba,kupim... Ne treba mi razlog da kupim bilo sta osim ako zelim,ali ako naidjem na nesto i pomislim da bi mi bilo dobro za to i to - kupim. Very Happy
Back to top Go down
loving.fashion♥
Romaance :]
Romaance :]
loving.fashion♥


Broj poruka : 4752
Poeni : 4311
Datum upisa : 2009-09-13
Godina : 27

U kojim prodavnicama kupujete stvari za zurke? Empty
PostSubject: Re: U kojim prodavnicama kupujete stvari za zurke?   U kojim prodavnicama kupujete stvari za zurke? Icon_minitimeSat May 21, 2011 7:55 pm

Na Terazijama ima jedna jako dobra prodavnica sa stvarima za zurke, ja tu obicno kupujem. Msm volim da imam nsto odredjeno sto cu nositi samo na zurke, da bude drugacije od onoga sto nosim svaki dan, u skolu, uvece za izlaske i to. Smile
Back to top Go down
Sponsored content





U kojim prodavnicama kupujete stvari za zurke? Empty
PostSubject: Re: U kojim prodavnicama kupujete stvari za zurke?   U kojim prodavnicama kupujete stvari za zurke? Icon_minitime

Back to top Go down
 
U kojim prodavnicama kupujete stvari za zurke?
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Šta najviše kupujete?
» Gde kupujete obuću i odeću?

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
All for Girls :: All about girls :: Shopping-
Jump to: