All for Girls
Hej devojke,registrujte se na najbolji forum samo za girlsice <3 drustvo je savrseno , a tema ima milion Smile) registrujte se!
All for Girls
Hej devojke,registrujte se na najbolji forum samo za girlsice <3 drustvo je savrseno , a tema ima milion Smile) registrujte se!
All for Girls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Come on Girls
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Advokactica vampir iz Meksika

Go down 
4 posters
AuthorMessage
loving.fashion♥
Romaance :]
Romaance :]
loving.fashion♥


Broj poruka : 4752
Poeni : 4311
Datum upisa : 2009-09-13
Godina : 27

Advokactica vampir iz Meksika Empty
PostSubject: Advokactica vampir iz Meksika   Advokactica vampir iz Meksika Icon_minitimeSun Aug 14, 2011 12:44 pm

Advokactica vampir iz Meksika Vampirica_si_je_dala_ugraditi_nove_titanske_rogove_i_kljove_400x600_397193_313502476
Tetovaža i piercinga nikad dosta, moto je kojim se očito vodi "vampirica" iz Meksika Maria Jose Cristerna (35). Advokat po struci i tatoo majstor ima skoro 100 posto tijela prekriveno tetovažama, a u petak je predstavila dvije novotarije na svom tijelu. Odlučila je ugraditi titanske rogove i dodatne očnjake u ustima. Mariju, koju inače zovu Žena vampir, počela se tetovirati nakon što su je kod kuće zlostavljali. Maria tvrdi kako vodi normalan život te ima četvero djece.
- Obožavala sam vampire kao mala i oduvijek sam htjela izgledati tako - kaže Maria. Dodaje kako je za nju tetoviranje znak besmrtnosti.

Advokactica vampir iz Meksika Zena-vampir
Upoznajte ženu Vampira, Mariu Hose Kristernu, koja je umetnost ukrašavanja tela podigla na novi nivo. Ova meksička tatu majstorica i školovana advokatica, svoj zastrašujući izgled predstavila je na izložbi tetovaža u meksičkom gradu Montereju.

‘Tetovaže su za mene bile neka vrsta oslobođenja. Članovi moje porodice su bili i ostali vatreni katolici. Školovala sam se u verskoj školi, zaljubila sam se i sa 17 godina sam se venčala. Posvetila sam se karijeri, htela sam sve napraviti kako treba’.

Konstantno fizičko nasilje kojem je bila izložena nateralo ju je da izgradi novu sebe, pa je istetovirala gotovo čitavo telo.

Osim tetovažama, Maria je svoje telo i lice ukrasila nizom pirsinga i titanijumskim potkožnim implantatima, kako bi napravila rogove na čelu.

Ova 35-godišnjakinja, majka četvoro dece, odlučila se na zubne implantate kako bi postigla željeni vizuelni efekat, pa sada ima i vampirske očnjake.

Unatoč tome što svojim izgledom iskače iz gomile, tvrdi da vodi normalan život.

‘Rogovi su simbol snage i ugrađeni su mi bez anestezije. Očnjake sam produžila jer sam još kao mala obožavala vampire, a boju očiju sam promenila jer mi se uvek sviđala baš ta boja’.

Njena transformacija još nije gotova, planira ugraditi još dva titanijumska implantata na temenu.

‘Tetoviranje je moj način postizanja besmrtnosti, uistinu biti vampir i ne umreti – ostaviti moj rad, moj trag na tuđoj koži’, kaže ekscentrična Maria.

Back to top Go down
Miss Nothing
Romaance :]
Romaance :]
Miss Nothing


Broj poruka : 6266
Poeni : 5447
Datum upisa : 2009-08-20
Godina : 28
Lokacija : Moja soba ^^

Advokactica vampir iz Meksika Empty
PostSubject: Re: Advokactica vampir iz Meksika   Advokactica vampir iz Meksika Icon_minitimeSun Aug 14, 2011 1:43 pm

Meni ovo nije smesno.. Cudno mi je! o.O
Back to top Go down
Liar.
Romaance :]
Romaance :]
Liar.


Broj poruka : 5352
Poeni : 5161
Datum upisa : 2009-07-02
Godina : 28
Lokacija : Alone in happyland ^^

Advokactica vampir iz Meksika Empty
PostSubject: Re: Advokactica vampir iz Meksika   Advokactica vampir iz Meksika Icon_minitimeSun Aug 14, 2011 5:00 pm

Hvala Bogu pa imam normalne roditelje.Mislim zamisli da ti mama ima takve tripove. o.o
Volim i ja i vampire,i pisinge i tetovaze,ali ova ga pretera.
Back to top Go down
http://twitter.com/MayaError
Miss Nothing
Romaance :]
Romaance :]
Miss Nothing


Broj poruka : 6266
Poeni : 5447
Datum upisa : 2009-08-20
Godina : 28
Lokacija : Moja soba ^^

Advokactica vampir iz Meksika Empty
PostSubject: Re: Advokactica vampir iz Meksika   Advokactica vampir iz Meksika Icon_minitimeSun Aug 14, 2011 5:23 pm

Liar. wrote:
Hvala Bogu pa imam normalne roditelje.Mislim zamisli da ti mama ima takve tripove. o.o
Volim i ja i vampire,i pisinge i tetovaze,ali ova ga pretera.

To...
Back to top Go down
loving.fashion♥
Romaance :]
Romaance :]
loving.fashion♥


Broj poruka : 4752
Poeni : 4311
Datum upisa : 2009-09-13
Godina : 27

Advokactica vampir iz Meksika Empty
PostSubject: Re: Advokactica vampir iz Meksika   Advokactica vampir iz Meksika Icon_minitimeMon Sep 05, 2011 7:08 pm

Uzaaas Very Happy
Upravo zamisljam moju kevu kako seta gradom sa rogovima i ocnjacima. bljak fuj bljak -.-

Jolanda, pa nikome nije smesno lol
Back to top Go down
idealno loša.
AFG Girl
AFG Girl
idealno loša.


Broj poruka : 12536
Poeni : 10337
Datum upisa : 2009-08-08
Godina : 27
Lokacija : Zemun

Advokactica vampir iz Meksika Empty
PostSubject: Re: Advokactica vampir iz Meksika   Advokactica vampir iz Meksika Icon_minitimeSun Jan 08, 2012 3:05 pm

Jadna njena deca. :/ Horor.
Back to top Go down
Sponsored content





Advokactica vampir iz Meksika Empty
PostSubject: Re: Advokactica vampir iz Meksika   Advokactica vampir iz Meksika Icon_minitime

Back to top Go down
 
Advokactica vampir iz Meksika
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
All for Girls :: All about girls :: Humor,zanimljivosti-
Jump to: