All for Girls
Hej devojke,registrujte se na najbolji forum samo za girlsice <3 drustvo je savrseno , a tema ima milion Smile) registrujte se!
All for Girls
Hej devojke,registrujte se na najbolji forum samo za girlsice <3 drustvo je savrseno , a tema ima milion Smile) registrujte se!
All for Girls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Come on Girls
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Posxto nema te kategorije...=/

Go down 
+2
Dakitza
**...:::Macxkitza:::...**
6 posters
AuthorMessage
**...:::Macxkitza:::...**
Sweetie
Sweetie
**...:::Macxkitza:::...**


Broj poruka : 893
Poeni : 2920
Datum upisa : 2009-05-10
Godina : 27
Lokacija : Negde iznad duge..=))

Posxto nema te kategorije...=/ Empty
PostSubject: Posxto nema te kategorije...=/   Posxto nema te kategorije...=/ Icon_minitimeSun May 24, 2009 2:04 pm

Ja owde xocu da wam pisem swe moje probleme..i xocu da me wi sawetujete.U owoj temi,ne u komentarima..stwarno mi je to potrebno..
Ewo za pocxetak ljubawni problem..
Meni se swidja jedan Aca....I ja sam ga upoznala tako sxto smo igrali fote.......
Kasnije na ex zmo sedeli zajedno...swe je bilo JAKO lepo...bukwalno smo se muwali...
xDDAli jedna Kaca koja se lozi na njega ga je NON-STOP spopadala...malo mi je smetalo,ali ok
Mi smo kasnije ponowo igrali fote.....Poljubili smo se u usta...I ako to nisxta werowatno en znacxi,a i mali milion puta sam se sa nekim poljubila na blic,owo je ipak bilo najlepsxe,jer je zaprawo bilo sa nekim ko mi se swidja..Kasnije smo imali neki zadatak za 'watanjem...nije ni bitno..Kasnije se desilo nesxto ne wezano od toga,plakala sam.On me je tesxio zajedno za drugima..
I prosto sam po prwi put u ljubawi imala nekakwu nadu..zaprawo sam poznawala osobu u koju sam bila zaljubljena...
I onda je on presxao gore,gde je bila i Kaca..zwali su me,ali ja nisam xtela
Tu je bila i moja gresxka...jer su onda Aca i kaca pocxeli nesxto da se muwaju..I kao da se "prawe" da su u wezi..
Kao zezanje..to je dosta njix radilo,ali ona se stw lozi na njega....
Ja sam bila malo sjbna posle toga..ALi sxta da kazem..sledeceg dana su stawili na Face-u da su u wezi...xtela sam da crknem,pitala
sam drugaricu sxta ej to..rekla je da se zezaju..Ponowo mi je pao kamen sa srca..Ali i on je bio nekako xladniji prema meni..
Jucxe smo bili na utakmicu,bilo ej saswim normalno..nisam xtela da ga spopadam jer sam widela da je takwa osoba i necu ja da jurim za njim..I trebao je da dodje da igramo fote,ali je dosxao kad smo mi otisxli..
Bilo mi je swe nekako bolje..kao zezaju se,a onda sam widela na statusu njegowom KACA WOLIM TE!
On je to u isto wreme kada i njegow drug napisao za Sandru werowatno su bili i jedno pored drugog...
I onda sam ja pitala Sandru kakaw je to Aci status..Ona je rekla,pa ja sam cxula da se stwarno lozi na Kacu..
Ako tada nisam umrla(bilo je pre pola sata),nikada necu...Zato sxto je pitala naj drugarica od KAce njegowog druga da li se stw lozi na Kacu on je rekao da..ali kako su bili zajedno,mozda se i zeza
I sada Aca ponowo xoce da dodje wecxeras da igramo fote..ne kapiram..brate recite mi sxta da radim molim was!!
Back to top Go down
Dakitza
Kuler :]
Kuler :]
Dakitza


Broj poruka : 1987
Poeni : 2087
Datum upisa : 2009-05-10
Godina : 26

Posxto nema te kategorije...=/ Empty
PostSubject: Re: Posxto nema te kategorije...=/   Posxto nema te kategorije...=/ Icon_minitimeSun May 24, 2009 2:19 pm

o bozxe.....stwarno ne znam sxta da kazxem........pa ja msm da on nesxto zeza......msm mozxda mu se dopadasx i ti i ta kaca.....pa sada mozxda tebe prawi ljubomornom....ali ja msm da ti trebasx da ostanesx saswim xladna prema njemu....i da sacxekasx da widisx sxta ce se desiti....i ako je on stwarno zaljubljen. tj. ako se stwarno lozxi na tukacu da onda nema nade(nazxalost)....=((
Back to top Go down
**...:::Macxkitza:::...**
Sweetie
Sweetie
**...:::Macxkitza:::...**


Broj poruka : 893
Poeni : 2920
Datum upisa : 2009-05-10
Godina : 27
Lokacija : Negde iznad duge..=))

Posxto nema te kategorije...=/ Empty
PostSubject: Re: Posxto nema te kategorije...=/   Posxto nema te kategorije...=/ Icon_minitimeSun May 24, 2009 2:22 pm

Pa pazi,ima nade i tako...male,ali ipak..Njega ne zanimaju puno dewojke na taj nacxin....
Msm ono zaljubljiwanje..A i ta Katja je mng zjbna dewojcxica..ALi nzm...nije ni bitno..xwala na sawtu......Dalje??xDD
Back to top Go down
careless bitch.
Administrator
Administrator
careless bitch.


Broj poruka : 11584
Poeni : 13313
Datum upisa : 2009-05-09
Godina : 29

Posxto nema te kategorije...=/ Empty
PostSubject: Re: Posxto nema te kategorije...=/   Posxto nema te kategorije...=/ Icon_minitimeSun May 24, 2009 2:28 pm

Medica...^_^ wrote:
o bozxe.....stwarno ne znam sxta da kazxem........pa ja msm da on nesxto zeza......msm mozxda mu se dopadasx i ti i ta kaca.....pa sada mozxda tebe prawi ljubomornom....ali ja msm da ti trebasx da ostanesx saswim xladna prema njemu....i da sacxekasx da widisx sxta ce se desiti....i ako je on stwarno zaljubljen. tj. ako se stwarno lozxi na tukacu da onda nema nade(nazxalost)....=((

Neee,nikako nemoj to da radish,tako sam i ja,kao budi hladna i posle sam patila,ne. Spopadaj i ti njega malo. ako je bilo hemije izmedju vas bice i vecheras ili kad vec. Kako ta Kaca moze da ga spopada mozesh i ti. Drzim ti fige.
Back to top Go down
https://girls4ever.forumotion.com
**...:::Macxkitza:::...**
Sweetie
Sweetie
**...:::Macxkitza:::...**


Broj poruka : 893
Poeni : 2920
Datum upisa : 2009-05-10
Godina : 27
Lokacija : Negde iznad duge..=))

Posxto nema te kategorije...=/ Empty
PostSubject: Re: Posxto nema te kategorije...=/   Posxto nema te kategorije...=/ Icon_minitimeSun May 24, 2009 2:31 pm

uxxxx..Ne znam......=SS
Msm meni je drugarica rekla kao nemoj da ga jurisx....mada ne znam....=)
U prawu si bubi na neki nacxin......Ako budem xladna on iako mu se swidi ce misliti da nema sxanse..Ipak cu nesx pokaziwati..=)))wwwttpppp
Back to top Go down
careless bitch.
Administrator
Administrator
careless bitch.


Broj poruka : 11584
Poeni : 13313
Datum upisa : 2009-05-09
Godina : 29

Posxto nema te kategorije...=/ Empty
PostSubject: Re: Posxto nema te kategorije...=/   Posxto nema te kategorije...=/ Icon_minitimeSun May 24, 2009 2:36 pm

Nemoj samo da budesh zeshce napadna,onako malo.. Very Happy
ljubim te
Back to top Go down
https://girls4ever.forumotion.com
**...:::Macxkitza:::...**
Sweetie
Sweetie
**...:::Macxkitza:::...**


Broj poruka : 893
Poeni : 2920
Datum upisa : 2009-05-10
Godina : 27
Lokacija : Negde iznad duge..=))

Posxto nema te kategorije...=/ Empty
PostSubject: Re: Posxto nema te kategorije...=/   Posxto nema te kategorije...=/ Icon_minitimeSun May 24, 2009 4:03 pm

narawno da necu..nisam debil...xD
Back to top Go down
careless bitch.
Administrator
Administrator
careless bitch.


Broj poruka : 11584
Poeni : 13313
Datum upisa : 2009-05-09
Godina : 29

Posxto nema te kategorije...=/ Empty
PostSubject: Re: Posxto nema te kategorije...=/   Posxto nema te kategorije...=/ Icon_minitimeSun May 24, 2009 7:26 pm

Okej Razz
Znam da nisi...
Back to top Go down
https://girls4ever.forumotion.com
**...:::Macxkitza:::...**
Sweetie
Sweetie
**...:::Macxkitza:::...**


Broj poruka : 893
Poeni : 2920
Datum upisa : 2009-05-10
Godina : 27
Lokacija : Negde iznad duge..=))

Posxto nema te kategorije...=/ Empty
PostSubject: Re: Posxto nema te kategorije...=/   Posxto nema te kategorije...=/ Icon_minitimeSun May 24, 2009 7:39 pm

ehehe..ALi swe je ponowo grozno...=(((
Msm izasxao je on i igrali smo prwo lozinke..I ok tu je on mene mucxio kao =)))
I xteli smo da igramo fote i ispadne mi da se poljubim na blic sa Jowanom..ja nisam xtela.oni kao kuci i ajde ponowo.ispadne Nemanja!!!Tek s njim necu...i onda su kao se naljutili i otisxli swi a ja sam morala sama da ostaenm jer sma pitala da ostaenm duze.....I ispalili su me i onda je Jowan NARAWNo pocxeo da me ogowara i sigurno je okrenuo acu protiw mene..zncxi pratila sam ix..i MRZIM GA!!!Jowana..i sada bez njega,ja ne mogu da se druzim sa Acom....=(
Back to top Go down
xWinchesterObsession
Miss Sunshine
Miss Sunshine
xWinchesterObsession


Broj poruka : 1432
Poeni : 3387
Datum upisa : 2009-05-10
Godina : 28
Lokacija : Chevy Impala '67

Posxto nema te kategorije...=/ Empty
PostSubject: Re: Posxto nema te kategorije...=/   Posxto nema te kategorije...=/ Icon_minitimeThu May 28, 2009 12:03 pm

Jao Nina..
Uzas.. Stvarno. Ali,ako on tebe voli.. Nema sta tu.. Ne bi se on tako ponasao.. Znaci,ja ne zelim da te odvojim od njega,naprotiv,ali pogledaj iz njegovog ugla.. Da li je Kaca slatka? Da li je lepa? Kakva je? Kakve cure on voli?
A sa druge strane,pogledaj se. Naravno,ne treba da se trudis da izgledas kao Kaca,po meni,ti si sasvim lepa. E sad... Tu su zenske cari.. Malo ga ohladi,pa odi da se muvas sa drugima,pa vidi kako reaguje... Da li je ljubomoran? Proveri to..
I onda obuci neku suknjicu.. I pusti da te izvataju.. Kao,smeta ti,ali i ne... Pogledaj ga u oci,a zatim otrci kod drugog..
Proveri ovo,pa vidi reakcije. Ako ne reaguje,oteraj ga u p.m.
Navijam za tebe!
Back to top Go down
http://www.celebrityschool.forumotion.com
*~*MaLeNa*~*
Beginer
Beginer
*~*MaLeNa*~*


Broj poruka : 114
Poeni : 117
Datum upisa : 2009-05-26
Godina : 29
Lokacija : Sa mojom najboljom drugaricom i na kraj sweta ako treba!!!

Posxto nema te kategorije...=/ Empty
PostSubject: Re: Posxto nema te kategorije...=/   Posxto nema te kategorije...=/ Icon_minitimeThu May 28, 2009 12:49 pm

E p Lunice,kasno si se setila..\ne lozi se na \katju 1000 %.....A i meni je swe sooper,tako da...msm netju da imam neku andu,to je losxe.\i bolje je da ne zna,owako mi je laksxee
Back to top Go down
*~*MaLeNa*~*
Beginer
Beginer
*~*MaLeNa*~*


Broj poruka : 114
Poeni : 117
Datum upisa : 2009-05-26
Godina : 29
Lokacija : Sa mojom najboljom drugaricom i na kraj sweta ako treba!!!

Posxto nema te kategorije...=/ Empty
PostSubject: Re: Posxto nema te kategorije...=/   Posxto nema te kategorije...=/ Icon_minitimeThu May 28, 2009 12:49 pm

By;Nina =)
Back to top Go down
careless bitch.
Administrator
Administrator
careless bitch.


Broj poruka : 11584
Poeni : 13313
Datum upisa : 2009-05-09
Godina : 29

Posxto nema te kategorije...=/ Empty
PostSubject: Re: Posxto nema te kategorije...=/   Posxto nema te kategorije...=/ Icon_minitimeThu May 28, 2009 2:05 pm

Pa ako ti je tako lakshe okej. Znachi-ne palish se vishe na Acu.. ?
Back to top Go down
https://girls4ever.forumotion.com
**...:::Macxkitza:::...**
Sweetie
Sweetie
**...:::Macxkitza:::...**


Broj poruka : 893
Poeni : 2920
Datum upisa : 2009-05-10
Godina : 27
Lokacija : Negde iznad duge..=))

Posxto nema te kategorije...=/ Empty
PostSubject: Re: Posxto nema te kategorije...=/   Posxto nema te kategorije...=/ Icon_minitimeThu May 28, 2009 5:16 pm

MA NE>>..SXTA TI JE???WISXE SAM ZLAJUBLJENA NEGO IKADA!!
Laksxe mi je da on ne zna,jer se owako sooper druzimo i muwamo..Da se to ne prekinee
Back to top Go down
careless bitch.
Administrator
Administrator
careless bitch.


Broj poruka : 11584
Poeni : 13313
Datum upisa : 2009-05-09
Godina : 29

Posxto nema te kategorije...=/ Empty
PostSubject: Re: Posxto nema te kategorije...=/   Posxto nema te kategorije...=/ Icon_minitimeThu May 28, 2009 5:33 pm

Aham,pa da,neki put je to bolje. Bubili,moracesh tako,pa vidi kasnije. Kisss
Back to top Go down
https://girls4ever.forumotion.com
**...:::Macxkitza:::...**
Sweetie
Sweetie
**...:::Macxkitza:::...**


Broj poruka : 893
Poeni : 2920
Datum upisa : 2009-05-10
Godina : 27
Lokacija : Negde iznad duge..=))

Posxto nema te kategorije...=/ Empty
PostSubject: Re: Posxto nema te kategorije...=/   Posxto nema te kategorije...=/ Icon_minitimeThu May 28, 2009 5:54 pm

pa da.....
Back to top Go down
(x 0opicxena MaLla x)
Miss Sunshine
Miss Sunshine
(x 0opicxena MaLla x)


Broj poruka : 1033
Poeni : 580
Datum upisa : 2009-05-14
Godina : 27

Posxto nema te kategorije...=/ Empty
PostSubject: Re: Posxto nema te kategorije...=/   Posxto nema te kategorije...=/ Icon_minitimeFri Jun 05, 2009 9:19 pm

Widi da ne zalazim u detalje...Popricaj sa tim Acom dal ste wi uospte zajedno...to ti je moj sawet...poseces swe lako...
Back to top Go down
Sponsored content





Posxto nema te kategorije...=/ Empty
PostSubject: Re: Posxto nema te kategorije...=/   Posxto nema te kategorije...=/ Icon_minitime

Back to top Go down
 
Posxto nema te kategorije...=/
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
All for Girls :: OFF :: Your Place=)-
Jump to: