All for Girls
Hej devojke,registrujte se na najbolji forum samo za girlsice <3 drustvo je savrseno , a tema ima milion Smile) registrujte se!
All for Girls
Hej devojke,registrujte se na najbolji forum samo za girlsice <3 drustvo je savrseno , a tema ima milion Smile) registrujte se!
All for Girls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Come on Girls
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 This is meeee... and I`am very sad... :(

Go down 
3 posters
AuthorMessage
♥Jana voli Ogija♥
Sweetie
Sweetie
♥Jana voli Ogija♥


Broj poruka : 772
Poeni : 1269
Datum upisa : 2009-05-10
Godina : 29

This is meeee... and I`am very sad... :( Empty
PostSubject: This is meeee... and I`am very sad... :(   This is meeee... and I`am very sad... :( Icon_minitimeTue Jun 09, 2009 4:05 pm

DOBRODOSLI U DEO U KOME CU JA PISATI!!! VEROVATNO CE VAM OVO BITI MALO CUDNO STO JA PISEM, ALI JA SAM SVA CUDNA, I MALO VISE IMAM PROBLEMA, KAO STO CETE I PROCITATI!!!
Back to top Go down
.BloodSucker.
Administrator
Administrator
.BloodSucker.


Broj poruka : 12515
Poeni : 12177
Datum upisa : 2009-06-08
Godina : 30
Lokacija : Getting in trouble somewhere in time.

This is meeee... and I`am very sad... :( Empty
PostSubject: Re: This is meeee... and I`am very sad... :(   This is meeee... and I`am very sad... :( Icon_minitimeTue Jun 09, 2009 4:06 pm

we all have problems, we're here to help Smile

This is meeee... and I`am very sad... :( 316420669526569669b0
Back to top Go down
♥Jana voli Ogija♥
Sweetie
Sweetie
♥Jana voli Ogija♥


Broj poruka : 772
Poeni : 1269
Datum upisa : 2009-05-10
Godina : 29

This is meeee... and I`am very sad... :( Empty
PostSubject: Re: This is meeee... and I`am very sad... :(   This is meeee... and I`am very sad... :( Icon_minitimeTue Jun 09, 2009 4:18 pm

o tnx... Smile
evo ovako moj zivot uopsteno je dobar, msm imam super porodicu super se slazemo, skoro sve sto pozelim dobijem, ma sve je sjajno, mada ja nisam srecna, skoro sam se posvadjala sa drugaricom NAJBOLJOM bile smo naj od kada znamo za sebe, i to se ona na mene naljutila jer sam bila bolesna, a kod mene je bi referat za skolu i ja nisam mogla da joj dam i ona je onda morala sama da radi da ne bi pokvarila ocenu, drugo je to sto sam sa deckom koji mi se ni malo ne svidja, kojeg ono ne znam ni zasto sam sa njim, ali on mene obozava, voli me dusica, a ja ne znam kako, a i zao mi je da raskinem sa njim.... i hocu da se ubijem... decko koji mi se dja ne prica sa mnom... Sad(((
to je samo jedan deo mog zivota... ostalo cu kasnije... Sad
Back to top Go down
.BloodSucker.
Administrator
Administrator
.BloodSucker.


Broj poruka : 12515
Poeni : 12177
Datum upisa : 2009-06-08
Godina : 30
Lokacija : Getting in trouble somewhere in time.

This is meeee... and I`am very sad... :( Empty
PostSubject: Re: This is meeee... and I`am very sad... :(   This is meeee... and I`am very sad... :( Icon_minitimeTue Jun 09, 2009 4:22 pm

kazi mi samo ovo, kako moze da ti bude najbolja drugarica kad se naljutila bez osnova? ti si njoj napisala referat? i sad je ona ljuta sto ne mozes da odes da joj das? pa nek dodje sama pa nek uzme, ne kontam sto se cimas oko toga, ne deluje mi kao da ti je dobra drugarica.. :/

taj decko sa kim si, znam kako je to kad si sa nekim a ne dja ti se , ali shto vishe odugovlachish to ti je gore, bolje mu reci kako stoje stvari, da jednostavno smatrash da ne treba da budete zajedno vishe, procice ga.. a zashto ne prichash sa dechkom koji ti se dja?

This is meeee... and I`am very sad... :( 316420669526569669b0
Back to top Go down
♥Jana voli Ogija♥
Sweetie
Sweetie
♥Jana voli Ogija♥


Broj poruka : 772
Poeni : 1269
Datum upisa : 2009-05-10
Godina : 29

This is meeee... and I`am very sad... :( Empty
PostSubject: Re: This is meeee... and I`am very sad... :(   This is meeee... and I`am very sad... :( Icon_minitimeTue Jun 09, 2009 4:38 pm

a pa nas kako nas dve smo extra extra extra, bile.. xD i ja nju obozavam, nekim delom sam i ja kriva, ali je ona vise, i vidim ja da nju to povredjuje, ali smo obe ponosne i ne zelimo jedna drugoj da pridjemo...
a pa nas kako ja bih to uradila, ali ne znam nekako se plasim, jednostavno ne zelim da ga izgubim...
a pa mi smo bili kao u nekoj vezi i stvarno smo se voleli i onda sam jedan dan ja njemu rekla da ga ne volim iz neobjasnjivih razloga, i tu je puklo sve.. evo sad sam se posvadjala sa decikom jer sam mu rekla istinu! vidite oko cega se ljuti, zamisi da mu kazem da hocu da raskinemo..

tj ovo sam mu napisala
a daj nije tako.. jednostavno me smara fb, ima osoba koje ne podnosim, a i imam neke obaveze.. xD moram da zakazem nesto, i da se cujem sa drugaricom fonom oko jednog okupljanja i fan cluba, i sad moram da idem da vezbam da bih mogla da budem ovde oko devet jer tada dolazi devojka koja mi treba oko sedista za fan club, jer je ona iz mexica, i samo u to vreme je tu.. ne vrti se moj zivot oko jebenog fb, i ostalih sitnica, a i oko decka, nemoj da mislis da te izbegavam, jednostavno moram da rasporedim obaveze da bih mogla sve da stignem, sta cu kada sam predstavnik cele srbije, tj predstavnik Maitinih fanova u srbiji samim tim imam i obaveze, a i moram da vezbam za prijemni od toga mi zivot zavisi, a bas mi je drago kada me poredis sa nekim klubom.. xD strasno bozeee... xD
Back to top Go down
.BloodSucker.
Administrator
Administrator
.BloodSucker.


Broj poruka : 12515
Poeni : 12177
Datum upisa : 2009-06-08
Godina : 30
Lokacija : Getting in trouble somewhere in time.

This is meeee... and I`am very sad... :( Empty
PostSubject: Re: This is meeee... and I`am very sad... :(   This is meeee... and I`am very sad... :( Icon_minitimeTue Jun 09, 2009 4:54 pm

ooooooooomg Very Happy a ja sam mislila da sam ja zazueta Very Happy
strashno Very Happy uuu prijemniiii, za mene su taf bili karakteristichni napadi panike :/
a shto se tice ovoga, poprichaj sa njom onda, nemoj zbog obichnog ponosa da izgubish neshto shto ti mnogo znachi, a to za dechka..ne znam.. malo se nezrelo ponasha :/

This is meeee... and I`am very sad... :( 316420669526569669b0
Back to top Go down
♥Jana voli Ogija♥
Sweetie
Sweetie
♥Jana voli Ogija♥


Broj poruka : 772
Poeni : 1269
Datum upisa : 2009-05-10
Godina : 29

This is meeee... and I`am very sad... :( Empty
PostSubject: Re: This is meeee... and I`am very sad... :(   This is meeee... and I`am very sad... :( Icon_minitimeTue Jun 09, 2009 5:12 pm

a pa ovako jeste jako sam zauzeta, jedva disem, zato i nisam redovna na ovom i bilokom forumu... jer treba da nadjem nekoga ko ce da mi odstampa majice za fc itd itd.... xD
a pa ne znam, ako ona nece meni da pridje necu ni ja... meni ona mnogo znaci, ali necu da se ponizim i jos me ispali, mozda sad na maturi bude nesto malo bolje...
a za decka da ponasa se ne zrelo, sto i jeste ... msm jeste ne zreo.. Very Happy
Back to top Go down
*B.U.M.S.*
Miss Sunshine
Miss Sunshine
*B.U.M.S.*


Broj poruka : 1018
Poeni : 841
Datum upisa : 2009-05-11
Godina : 29
Lokacija : negde sa Davidom :P ^^

This is meeee... and I`am very sad... :( Empty
PostSubject: Re: This is meeee... and I`am very sad... :(   This is meeee... and I`am very sad... :( Icon_minitimeTue Jun 09, 2009 5:32 pm

janoooo joj...znash da sam tu uvek...pogotovo za tebe!!!! jer si se to posvadjala sa miljanom ili milicom tako nesh....nzm...waljda imash obe..nzm..joj pa pokushaj na fin nacin da joj obajsnish..jbg bila si bolesna....ti najbolje znash na fin nacin...
Back to top Go down
.BloodSucker.
Administrator
Administrator
.BloodSucker.


Broj poruka : 12515
Poeni : 12177
Datum upisa : 2009-06-08
Godina : 30
Lokacija : Getting in trouble somewhere in time.

This is meeee... and I`am very sad... :( Empty
PostSubject: Re: This is meeee... and I`am very sad... :(   This is meeee... and I`am very sad... :( Icon_minitimeTue Jun 09, 2009 5:59 pm

pa onda ne znam s obzirom da si toliko ponosna Smile nekad je to vrlina a u vecim sluchajevima i mana Smile
onda sachekaj pa vidi kako ce da ide sve.. nemoj samo da se nervirash mnogo, a on se krajnje nezrelo ponasha Smile I can see that Smile ali dobro, mozda bude shvatio ? shto mu ne kazesh da ti miss? i da bih htela da budesh ponovo sa njim?

This is meeee... and I`am very sad... :( 316420669526569669b0
Back to top Go down
♥Jana voli Ogija♥
Sweetie
Sweetie
♥Jana voli Ogija♥


Broj poruka : 772
Poeni : 1269
Datum upisa : 2009-05-10
Godina : 29

This is meeee... and I`am very sad... :( Empty
PostSubject: Re: This is meeee... and I`am very sad... :(   This is meeee... and I`am very sad... :( Icon_minitimeTue Jun 09, 2009 6:20 pm

jaoj Micka znam.. posvadjala sam se sa Milicom, sa njom ne pricam, a sam Miljom sam okey drugarica....
a pa da decko mi se ponasa kao mala beba.... ma rekla sam ja to njemu vise puta, on kaze meni ti znas da ja tebe volim najvise na svetu, ali ne zelim vise da me povredis,a ni ja tebe.. Sad
Back to top Go down
♥Jana voli Ogija♥
Sweetie
Sweetie
♥Jana voli Ogija♥


Broj poruka : 772
Poeni : 1269
Datum upisa : 2009-05-10
Godina : 29

This is meeee... and I`am very sad... :( Empty
PostSubject: Re: This is meeee... and I`am very sad... :(   This is meeee... and I`am very sad... :( Icon_minitimeSat Sep 05, 2009 5:05 pm

jaoj Bozeee... shta mi se josh sve izdeshavalo ne moze da stane u deset postova.... =)))
Vishe je lepo nego ruzno.... trenutno mi je najveci problem to shto najbolja drugarica Snezana ne moze da me saslusha ja kada neshto krenem da pricam neshto ona upadne u rec... i prica svoje.... a kada ona prica ne mozes je prekinuti... pocinjemo sve manje da se druzimo zbog skole...
a u skoli mi je extra imam extra drugarice u odeljenju i jednog druga... xixixixixi...
nemam josh najboljih drugarica.... ne znam ni da li cu imati... nadam se da hocu... =)))
Profesori su extra.... =))) cela shkola je extra.... =))) josh uvek nisam zaljubljena.... vishe nisam sa onim iz skole... sa ovim od pre se vishe i ne cujem....
ali me smara neki i ne znam kako da ga se otkacim, ali kada se smw sa nekom drugom ja se osecam razocarano, jer meni prica da me voli i tako to, a onda se smw-a sa drugom....
i tako to ima josh svashta, ali me mrzi da kucam.... =)))
Back to top Go down
Sponsored content





This is meeee... and I`am very sad... :( Empty
PostSubject: Re: This is meeee... and I`am very sad... :(   This is meeee... and I`am very sad... :( Icon_minitime

Back to top Go down
 
This is meeee... and I`am very sad... :(
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
All for Girls :: OFF :: Your Place=)-
Jump to: