All for Girls
Hej devojke,registrujte se na najbolji forum samo za girlsice <3 drustvo je savrseno , a tema ima milion Smile) registrujte se!
All for Girls
Hej devojke,registrujte se na najbolji forum samo za girlsice <3 drustvo je savrseno , a tema ima milion Smile) registrujte se!
All for Girls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Come on Girls
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Uspomene iz detinjstva

Go down 
+19
~♥~Last Hope~♥~
..Fuego..
Miss Nothing
nena15
*StReEt_DaNcEr*
_LuTka_iZ_gRada_
♥BeAuTiFuL*NiGhTmArE♥
UglyBetty.
xWinchesterObsession
(x 0opicxena MaLla x)
Liar.
love.you.too.much
**...:::Macxkitza:::...**
♥Jana voli Ogija♥
*B.U.M.S.*
~♥*It'S*LoVe*♥~
.BloodSucker.
Dakitza
careless bitch.
23 posters
AuthorMessage
careless bitch.
Administrator
Administrator
careless bitch.


Broj poruka : 11584
Poeni : 13313
Datum upisa : 2009-05-09
Godina : 29

Uspomene iz detinjstva Empty
PostSubject: Uspomene iz detinjstva   Uspomene iz detinjstva Icon_minitimeThu Jul 09, 2009 10:00 am

Pa kojih usppomena se secate? Da li su to bili odlasci u park sa roditeljima,igranje sa dekom ili chitanje pricha sa bakom? Smile
Back to top Go down
https://girls4ever.forumotion.com
Dakitza
Kuler :]
Kuler :]
Dakitza


Broj poruka : 1987
Poeni : 2087
Datum upisa : 2009-05-10
Godina : 26

Uspomene iz detinjstva Empty
PostSubject: Re: Uspomene iz detinjstva   Uspomene iz detinjstva Icon_minitimeThu Jul 09, 2009 10:06 am

pa sve to.....mene sve podseca na detnjistvo pa cak i ja...xD
Back to top Go down
.BloodSucker.
Administrator
Administrator
.BloodSucker.


Broj poruka : 12515
Poeni : 12177
Datum upisa : 2009-06-08
Godina : 30
Lokacija : Getting in trouble somewhere in time.

Uspomene iz detinjstva Empty
PostSubject: Re: Uspomene iz detinjstva   Uspomene iz detinjstva Icon_minitimeThu Jul 09, 2009 11:33 am

iskreno, ja iz svog detinjstva ne pamtim nishta lepo, kratko je trajalo.. Wink
Back to top Go down
careless bitch.
Administrator
Administrator
careless bitch.


Broj poruka : 11584
Poeni : 13313
Datum upisa : 2009-05-09
Godina : 29

Uspomene iz detinjstva Empty
PostSubject: Re: Uspomene iz detinjstva   Uspomene iz detinjstva Icon_minitimeThu Jul 09, 2009 11:45 am

Hmm. Odlazak na jezero sa dekom,mamine priche,gledanje disney crtaca po ceeeo dan =))
Back to top Go down
https://girls4ever.forumotion.com
~♥*It'S*LoVe*♥~
Sweetie
Sweetie
~♥*It'S*LoVe*♥~


Broj poruka : 733
Poeni : 733
Datum upisa : 2009-06-18
Godina : 34

Uspomene iz detinjstva Empty
PostSubject: Re: Uspomene iz detinjstva   Uspomene iz detinjstva Icon_minitimeThu Jul 09, 2009 12:43 pm

Ghost Whisperer wrote:
Pa kojih usppomena se secate? Da li su to bili odlasci u park sa roditeljima,igranje sa dekom ili chitanje pricha sa bakom? Smile

Malo obrnuto xD. Igranje sa bakom Razz prichanje pricha sa dekom Razz a sa roditeljima moreeeeee Razz
Back to top Go down
*B.U.M.S.*
Miss Sunshine
Miss Sunshine
*B.U.M.S.*


Broj poruka : 1018
Poeni : 841
Datum upisa : 2009-05-11
Godina : 29
Lokacija : negde sa Davidom :P ^^

Uspomene iz detinjstva Empty
PostSubject: Re: Uspomene iz detinjstva   Uspomene iz detinjstva Icon_minitimeThu Jul 09, 2009 3:08 pm

igranje karata,neljuti se covece,domina i td. sa tatom.. to svaaaki dan od 4 god. me je ucio.. tako sam i naucila da racunam.xDD.. igranje ispred zgrade sa drushtvo... itako...
Back to top Go down
♥Jana voli Ogija♥
Sweetie
Sweetie
♥Jana voli Ogija♥


Broj poruka : 772
Poeni : 1269
Datum upisa : 2009-05-10
Godina : 29

Uspomene iz detinjstva Empty
PostSubject: Re: Uspomene iz detinjstva   Uspomene iz detinjstva Icon_minitimeThu Jul 09, 2009 4:28 pm

prvo čega se setim je bombardovanje Beograda.... tada mi se dosta toga ružnog desilo, i ne volim o tome da pričam i uvek se rastuzim kada mislim o tome.... Sad((((( i nikada se ne bih vracala u to doba... Sad((((
naravnop sećam se i lepih stvari, kao što su igranja napolju, druženje sa drugarima... ali toga se malo sećam.... sećam se svih delova iz osnovne svih dogadjaja, ali baš iz ranog detinjstva se sećam se najvise bombardovanja....
Back to top Go down
**...:::Macxkitza:::...**
Sweetie
Sweetie
**...:::Macxkitza:::...**


Broj poruka : 893
Poeni : 2920
Datum upisa : 2009-05-10
Godina : 27
Lokacija : Negde iznad duge..=))

Uspomene iz detinjstva Empty
PostSubject: Re: Uspomene iz detinjstva   Uspomene iz detinjstva Icon_minitimeFri Jul 10, 2009 12:32 am

Meni su najlepsxe uspomene na detinjstwo one sa mojim dedom....Jer ja nisam imala drugog,ni babu ni dedu nijednog osim njega...I jaako sam ga wolela..Smile Setjam se da me je swaki dan on cxuwao i wodio me na sladoled...Od borownitze Smile) Krisxom mi je kupowao wisxe kugla nego sxto mi dozwoljawaju..Smile))) uopsxte,najlepsxe mi je bilo sa njim..I sada mi pooono neodstaje Sad(((
Back to top Go down
love.you.too.much
Sweet Girl
Sweet Girl
love.you.too.much


Broj poruka : 240
Poeni : 260
Datum upisa : 2009-06-24
Godina : 26

Uspomene iz detinjstva Empty
PostSubject: Re: Uspomene iz detinjstva   Uspomene iz detinjstva Icon_minitimeFri Jul 10, 2009 7:45 am

Pa sećam se da mi je baka uvekpričala priče kad sam bila mala. Tata mi je bezbroj puta na dan čitao "Crvenkapu" i da bi mi bilo zanimljivije izmišljao je nove likove. A sa mamom sam išla u park da se igram.
Back to top Go down
Liar.
Romaance :]
Romaance :]
Liar.


Broj poruka : 5352
Poeni : 5161
Datum upisa : 2009-07-02
Godina : 28
Lokacija : Alone in happyland ^^

Uspomene iz detinjstva Empty
PostSubject: Re: Uspomene iz detinjstva   Uspomene iz detinjstva Icon_minitimeFri Jul 10, 2009 4:05 pm

setnja sa mojima po parkovima,piknik na jezeru sa porodicom i prijateljima,gomila slatkisaa,igracke,bajke...pa imala sam sve,ali sad nisam mnogo razmazena posto imam brata...
Back to top Go down
http://twitter.com/MayaError
(x 0opicxena MaLla x)
Miss Sunshine
Miss Sunshine
(x 0opicxena MaLla x)


Broj poruka : 1033
Poeni : 580
Datum upisa : 2009-05-14
Godina : 27

Uspomene iz detinjstva Empty
PostSubject: Re: Uspomene iz detinjstva   Uspomene iz detinjstva Icon_minitimeFri Jul 10, 2009 7:26 pm

Pa secam se wrtica i tih dana...Secam se puno uspomena o baki i deki...Da sma najwise wolela baku,koja je umrla a sad su mi ostali 2 dece i 1 baka...a bas nju sam najwise wolela,secam se najgoreg prizora i zadnjeg puta kad sam je widela i kako sam saznala...heh...to je nesto od ruznih stwari...a osako se secam kako sam isla s tom bakom i dekom u Pesak...kako mi je pricala price...i ona i deka...i nzm ni ja cega ne...drygarica s kojim sam se igrala kod kuce peskom...i sta sam swe radila...
Back to top Go down
xWinchesterObsession
Miss Sunshine
Miss Sunshine
xWinchesterObsession


Broj poruka : 1432
Poeni : 3387
Datum upisa : 2009-05-10
Godina : 28
Lokacija : Chevy Impala '67

Uspomene iz detinjstva Empty
PostSubject: Re: Uspomene iz detinjstva   Uspomene iz detinjstva Icon_minitimeSat Jul 11, 2009 6:42 pm

Najlepsa uspmena je kad mi dodje tata. Vojska - moj tata je bio tamo,i onda retko dolazio. I ja sam jedva cekala da ga vidim.. kad dodje,gledamo utakmice zajedno (imala sam tri godine),on pije pivo,ja mu ga maznem i trcim u krug i popijem sve,a posle dobije proliv Razz Razz Razz
Back to top Go down
http://www.celebrityschool.forumotion.com
UglyBetty.
Administrator
Administrator
UglyBetty.


Broj poruka : 9026
Poeni : 8798
Datum upisa : 2009-05-24
Godina : 28
Lokacija : mad world.

Uspomene iz detinjstva Empty
PostSubject: Re: Uspomene iz detinjstva   Uspomene iz detinjstva Icon_minitimeSun Jul 12, 2009 1:29 pm

Ima ih dosta...
Svako prolece mama,tata i ja isli smo 7 dana u Vrnjacku Banju,leti na more u Crnu Goru-nikad necu zaboraviti letovanja na Zlatnoj Obali(Sutomore),tamo mi je bilo najlepse.Igranje sa drusvom svake veceri zmurke,rodjenje moje seke <3,letovanje u Banji Vrujuci i mnogo toga...(:
Back to top Go down
~♥*It'S*LoVe*♥~
Sweetie
Sweetie
~♥*It'S*LoVe*♥~


Broj poruka : 733
Poeni : 733
Datum upisa : 2009-06-18
Godina : 34

Uspomene iz detinjstva Empty
PostSubject: Re: Uspomene iz detinjstva   Uspomene iz detinjstva Icon_minitimeSun Jul 12, 2009 2:36 pm

Ah da zaboravila sam, gledanje Disney crtaca po ceo dan Razz letovanje u Crnoj Gori-u Budvi-svakog leta....
Back to top Go down
♥BeAuTiFuL*NiGhTmArE♥
Honey
Honey
♥BeAuTiFuL*NiGhTmArE♥


Broj poruka : 300
Poeni : 250
Datum upisa : 2009-07-22
Godina : 30
Lokacija : Milky world ♥

Uspomene iz detinjstva Empty
PostSubject: Re: Uspomene iz detinjstva   Uspomene iz detinjstva Icon_minitimeThu Jul 23, 2009 12:09 pm

recitovanje...sve moje slikovnice sa pesmicama znala sam napamet i vecito sam pevala i recitovala.imam i kasetu sto su me snimali...tkdj sam znala sve bajke iz moje jedne knjige.secam se da sam mrzela da secem nokte na nogama (mama mi ih je sekla al sv) i onda su mi uvek pricali price o tomu i dzeriju.taj sam crtani obo i imam sve moguce snimljene.secam se da mi je bilo zabranjeno da gledam dextera jer kao zaglupljuje pa sam ga krisom gledala....
Back to top Go down
_LuTka_iZ_gRada_
Sweet Girl
Sweet Girl
_LuTka_iZ_gRada_


Broj poruka : 244
Poeni : 253
Datum upisa : 2009-05-12
Godina : 28
Lokacija : Petrowac [MunGoSii :P]

Uspomene iz detinjstva Empty
PostSubject: Re: Uspomene iz detinjstva   Uspomene iz detinjstva Icon_minitimeMon Jul 27, 2009 5:03 pm

ajii detinjstwoo..
pa owako..
shminkanje sa starijom sestrom
"diwljanje" xD
druzenjeee
igranjee...
nikad nisam imala probleme [kakwe sad imam msm na tinejdzerstwo] itd itd
Back to top Go down
http://www.extrasajt.piczo.com
*StReEt_DaNcEr*
Miss Sunshine
Miss Sunshine
*StReEt_DaNcEr*


Broj poruka : 1346
Poeni : 698
Datum upisa : 2009-05-30
Godina : 29
Lokacija : Some where I belonge

Uspomene iz detinjstva Empty
PostSubject: Re: Uspomene iz detinjstva   Uspomene iz detinjstva Icon_minitimeFri Aug 07, 2009 7:32 pm

najvise pamtim kad mi je deka pricao price, kad me je baka ucila da usivam neke krpe, kad sam sa njima odlazila na selo i molila baku da mi da da okopavam bastu(dala mi je jednom i posle sam odustala posto nisam nista mogla da podignem), kada je bilo bombardovanje, kako se igram sa jocom..............................
Back to top Go down
nena15
Beginer
Beginer
nena15


Broj poruka : 129
Poeni : 133
Datum upisa : 2009-08-18
Godina : 29
Lokacija : na oblacima

Uspomene iz detinjstva Empty
PostSubject: Re: Uspomene iz detinjstva   Uspomene iz detinjstva Icon_minitimeTue Aug 18, 2009 12:19 pm

bombardovanja se secam,kako smo se svi zatvarali u jednu sobu,igranja sa drugarima...
Back to top Go down
Miss Nothing
Romaance :]
Romaance :]
Miss Nothing


Broj poruka : 6266
Poeni : 5447
Datum upisa : 2009-08-20
Godina : 28
Lokacija : Moja soba ^^

Uspomene iz detinjstva Empty
PostSubject: Re: Uspomene iz detinjstva   Uspomene iz detinjstva Icon_minitimeThu Aug 20, 2009 9:15 pm

meni je detinjstvo ostalo u lepom secanju...druzenje s najboljom drugaricom..........mmm......hocu ponovo!!!
Back to top Go down
..Fuego..
Sweet Girl
Sweet Girl
..Fuego..


Broj poruka : 219
Poeni : 209
Datum upisa : 2009-08-19

Uspomene iz detinjstva Empty
PostSubject: Re: Uspomene iz detinjstva   Uspomene iz detinjstva Icon_minitimeThu Aug 20, 2009 9:22 pm

sve lijepo Very Happy
sjećam se kak smo se frendica i ja ludirale..oblačile mamine šitkle..u vrtiću se nabacivale loptama..ma svakaj ima tu Twisted Evil
no,,jednom sam s mamom šetala psa po zimi i on je ušao u neku baru i mene slučajno gurno xD
ja se sledila..hahaha
Back to top Go down
~♥~Last Hope~♥~
Hey Girl
Hey Girl
~♥~Last Hope~♥~


Broj poruka : 64
Poeni : 64
Datum upisa : 2009-08-26
Godina : 30
Lokacija : Over the Hills And Far Away

Uspomene iz detinjstva Empty
PostSubject: Re: Uspomene iz detinjstva   Uspomene iz detinjstva Icon_minitimeTue Oct 27, 2009 4:11 pm

Uff ... Sve pomalo ...
Realno ja nisam jos uvek odrasla ... Smile
U dusi sam i dalje malo dete ... Smile))))))))
Back to top Go down
http://all4teens.forum3.biz
Oh so Blairlicious!
Beginer
Beginer
Oh so Blairlicious!


Broj poruka : 100
Poeni : 99
Datum upisa : 2010-03-05
Godina : 26
Lokacija : This forum

Uspomene iz detinjstva Empty
PostSubject: Re: Uspomene iz detinjstva   Uspomene iz detinjstva Icon_minitimeSun Mar 21, 2010 11:54 am

hahaha..meni je ostalo u secanju spavanje na podne i kada sam tetki zgrabila cigaru
Back to top Go down
Mrs Blair Bass
Hey Girl
Hey Girl
Mrs Blair Bass


Broj poruka : 53
Poeni : 54
Datum upisa : 2010-03-20
Godina : 28

Uspomene iz detinjstva Empty
PostSubject: Re: Uspomene iz detinjstva   Uspomene iz detinjstva Icon_minitimeSun Mar 21, 2010 2:06 pm

hahah xD Modna pista - u prevodu, kada mama nije kuci, drugarica i ja uzmemo sve njene stikle i pravimo pistu xD. Ondaa moje lutkicee ♥️ i meda Bili <3 heh.. Spavanje u snegu.. joj ma ima ih koliko hocete Smile
Back to top Go down
.collision.
Miss Sunshine
Miss Sunshine
.collision.


Broj poruka : 1155
Poeni : 811
Datum upisa : 2009-10-11
Godina : 26

Uspomene iz detinjstva Empty
PostSubject: Re: Uspomene iz detinjstva   Uspomene iz detinjstva Icon_minitimeSun Mar 21, 2010 3:53 pm

Slikovnice kojih sam imala bas puno,klavir koji sam znala da sviram sa 4 godine,pesme koje mi je mama pevala...
Back to top Go down
VampireHeart
Beginer
Beginer
VampireHeart


Broj poruka : 137
Poeni : 113
Datum upisa : 2012-04-10
Godina : 25

Uspomene iz detinjstva Empty
PostSubject: Re: Uspomene iz detinjstva   Uspomene iz detinjstva Icon_minitimeTue Jan 01, 2013 7:41 pm

Šetnje po parku, igranje sa starijim sestrama , vrtić i društvo odatle.... Ima ih dosta. Very Happy ^^
Back to top Go down
Sponsored content





Uspomene iz detinjstva Empty
PostSubject: Re: Uspomene iz detinjstva   Uspomene iz detinjstva Icon_minitime

Back to top Go down
 
Uspomene iz detinjstva
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Navike iz detinjstva...
» Da li se i dalje družite sa prijateljima iz detinjstva?
» Da li biste nešto voleli da zaboravite iz detinjstva?
» Dogadjaj iz detinjstva koji cete uvek pamtiti

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
All for Girls :: All about girls :: Detinjstvo / Childhood-
Jump to: