All for Girls
Hej devojke,registrujte se na najbolji forum samo za girlsice <3 drustvo je savrseno , a tema ima milion Smile) registrujte se!
All for Girls
Hej devojke,registrujte se na najbolji forum samo za girlsice <3 drustvo je savrseno , a tema ima milion Smile) registrujte se!
All for Girls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Come on Girls
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Najjteži trenuci sa vašom porodicom =(

Go down 
+30
*JustADreamer*
unrealizable.dream
Dete srece :)
Denis napast «3
Realno Drugachija
Сашка ИксДее
moon among the stars
.collision.
↯Hp-Head↯
Miss Nothing
PsiXo T♥B
♥*Rock Princess*♥
**Malena**
•Queen L-A•
Angel Analia
♥Jana voli Ogija♥
Liar.
-Ivonna-
.BloodSucker.
M I L A N A
..Fuego..
- ѕнσραнσℓι¢ -
love.you.too.much
**...:::Macxkitza:::...**
~♥*It'S*LoVe*♥~
(=_Mixy_=)
Dakitza
*B.U.M.S.*
careless bitch.
♥_Fairytale_
34 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage
careless bitch.
Administrator
Administrator
careless bitch.


Broj poruka : 11584
Poeni : 13313
Datum upisa : 2009-05-09
Godina : 29

Najjteži trenuci sa vašom porodicom =( - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Najjteži trenuci sa vašom porodicom =(   Najjteži trenuci sa vašom porodicom =( - Page 2 Icon_minitimeThu Aug 20, 2009 9:00 pm

Pa kada se to desilo? Drago mi je da si dobro (:
Back to top Go down
https://girls4ever.forumotion.com
.BloodSucker.
Administrator
Administrator
.BloodSucker.


Broj poruka : 12515
Poeni : 12177
Datum upisa : 2009-06-08
Godina : 30
Lokacija : Getting in trouble somewhere in time.

Najjteži trenuci sa vašom porodicom =( - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Najjteži trenuci sa vašom porodicom =(   Najjteži trenuci sa vašom porodicom =( - Page 2 Icon_minitimeThu Aug 20, 2009 9:02 pm

bila sam negde 5-6 razred.. ni sama ne znam kako Smile

Back to top Go down
-Ivonna-
Sweetie
Sweetie
-Ivonna-


Broj poruka : 700
Poeni : 610
Datum upisa : 2009-05-18
Godina : 31
Lokacija : Somewhere I belong...

Najjteži trenuci sa vašom porodicom =( - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Najjteži trenuci sa vašom porodicom =(   Najjteži trenuci sa vašom porodicom =( - Page 2 Icon_minitimeSat Aug 22, 2009 4:56 pm

OMG Sad jbt kako si to otkrila Sad
Back to top Go down
.BloodSucker.
Administrator
Administrator
.BloodSucker.


Broj poruka : 12515
Poeni : 12177
Datum upisa : 2009-06-08
Godina : 30
Lokacija : Getting in trouble somewhere in time.

Najjteži trenuci sa vašom porodicom =( - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Najjteži trenuci sa vašom porodicom =(   Najjteži trenuci sa vašom porodicom =( - Page 2 Icon_minitimeSat Aug 22, 2009 7:05 pm

lepo, otishla kod lekara.. ne znam kako se zove i uradila ultrazvuk..
Back to top Go down
Liar.
Romaance :]
Romaance :]
Liar.


Broj poruka : 5352
Poeni : 5161
Datum upisa : 2009-07-02
Godina : 28
Lokacija : Alone in happyland ^^

Najjteži trenuci sa vašom porodicom =( - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Najjteži trenuci sa vašom porodicom =(   Najjteži trenuci sa vašom porodicom =( - Page 2 Icon_minitimeSat Aug 22, 2009 8:21 pm

u jbt starsno! drago mi je da si dobro! Very Happy
sad si me podsetila mojima je bilo najteze kad sam polomila prst na nozi, i onda su trebali da me operisu i da stave vestacku kost Sad mada ja sam tada bila mala i nisam bas mnogo razumela,ali mama kaze tata u zivotu nije suzu pustio al tada je plakao ko kisa! Sad
al dobro moja baka je naterala doktore da pogledaju jos jednom i razmisle samo d ame operisu i ne stavljaju vestacku kost i uspela je u tome! Very Happy
Back to top Go down
http://twitter.com/MayaError
.BloodSucker.
Administrator
Administrator
.BloodSucker.


Broj poruka : 12515
Poeni : 12177
Datum upisa : 2009-06-08
Godina : 30
Lokacija : Getting in trouble somewhere in time.

Najjteži trenuci sa vašom porodicom =( - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Najjteži trenuci sa vašom porodicom =(   Najjteži trenuci sa vašom porodicom =( - Page 2 Icon_minitimeSat Aug 22, 2009 8:25 pm

jooooooooooj pa super !
dobro je shto se super zavrshilo!
Back to top Go down
Liar.
Romaance :]
Romaance :]
Liar.


Broj poruka : 5352
Poeni : 5161
Datum upisa : 2009-07-02
Godina : 28
Lokacija : Alone in happyland ^^

Najjteži trenuci sa vašom porodicom =( - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Najjteži trenuci sa vašom porodicom =(   Najjteži trenuci sa vašom porodicom =( - Page 2 Icon_minitimeSat Aug 22, 2009 8:31 pm

axam! Very Happy
Back to top Go down
http://twitter.com/MayaError
♥Jana voli Ogija♥
Sweetie
Sweetie
♥Jana voli Ogija♥


Broj poruka : 772
Poeni : 1269
Datum upisa : 2009-05-10
Godina : 29

Najjteži trenuci sa vašom porodicom =( - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Najjteži trenuci sa vašom porodicom =(   Najjteži trenuci sa vašom porodicom =( - Page 2 Icon_minitimeSat Sep 05, 2009 4:58 pm

kada mi je baka bila u bolnici... kada sam imala problema sa drugim bakom i dekom... kada smo mislili da je teca imao saobracajku... ima ih mnogo...
Back to top Go down
Angel Analia
Sweet Girl
Sweet Girl
Angel Analia


Broj poruka : 206
Poeni : 212
Datum upisa : 2009-09-10
Godina : 27

Najjteži trenuci sa vašom porodicom =( - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Najjteži trenuci sa vašom porodicom =(   Najjteži trenuci sa vašom porodicom =( - Page 2 Icon_minitimeSat Sep 12, 2009 11:10 am

kada mi je umrla prabaka....a ovako mi nije umirala rodbina na svu srecu....
ali jako sam bila tuzna i kad mi umro pas na kog sam tako navikla ishao je sa mnom do shkole chekao me nekad ispred moja druga kuca ga je jako volela....3 dana sam neprekidno plakala zbog mog psa i pesmu sam mu napisala.......i evo neznate koliko mi se josh plache shta bi dala da se vrati..i to ga je izgleda neko ubio...kad se vratio kuci bio je sav krvav.........=((( Sad
Back to top Go down
•Queen L-A•
Moderator
Moderator
•Queen L-A•


Broj poruka : 3656
Poeni : 3431
Datum upisa : 2009-08-18
Godina : 29
Lokacija : .TamoGdeJeOn.

Najjteži trenuci sa vašom porodicom =( - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Najjteži trenuci sa vašom porodicom =(   Najjteži trenuci sa vašom porodicom =( - Page 2 Icon_minitimeSat Sep 12, 2009 2:58 pm

Angel BB wrote:
kada mi je umrla prabaka....a ovako mi nije umirala rodbina na svu srecu....
ali jako sam bila tuzna i kad mi umro pas na kog sam tako navikla ishao je sa mnom do shkole chekao me nekad ispred moja druga kuca ga je jako volela....3 dana sam neprekidno plakala zbog mog psa i pesmu sam mu napisala.......i evo neznate koliko mi se josh plache shta bi dala da se vrati..i to ga je izgleda neko ubio...kad se vratio kuci bio je sav krvav.........=((( Sad

bozxe kakvih ljudi ima... jedan cxovek rekao mojoj drugarici da skloni psa ili ce ga sxutnuti. A ona mu je lepo odvratila da ce ona sxutnuti njega ako samo proba. Naravno, bili su neki stariji s nama tako da se nije usudio. Ova tvoja pricxa je stvr grozna. A gde ti zxivisx pa ti se to desilo?
Back to top Go down
.BloodSucker.
Administrator
Administrator
.BloodSucker.


Broj poruka : 12515
Poeni : 12177
Datum upisa : 2009-06-08
Godina : 30
Lokacija : Getting in trouble somewhere in time.

Najjteži trenuci sa vašom porodicom =( - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Najjteži trenuci sa vašom porodicom =(   Najjteži trenuci sa vašom porodicom =( - Page 2 Icon_minitimeSat Sep 12, 2009 3:02 pm

krvav po telu ili je krvav po njushci bio?
Back to top Go down
Liar.
Romaance :]
Romaance :]
Liar.


Broj poruka : 5352
Poeni : 5161
Datum upisa : 2009-07-02
Godina : 28
Lokacija : Alone in happyland ^^

Najjteži trenuci sa vašom porodicom =( - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Najjteži trenuci sa vašom porodicom =(   Najjteži trenuci sa vašom porodicom =( - Page 2 Icon_minitimeSat Sep 12, 2009 5:59 pm

fashqueen** wrote:
Angel BB wrote:
kada mi je umrla prabaka....a ovako mi nije umirala rodbina na svu srecu....
ali jako sam bila tuzna i kad mi umro pas na kog sam tako navikla ishao je sa mnom do shkole chekao me nekad ispred moja druga kuca ga je jako volela....3 dana sam neprekidno plakala zbog mog psa i pesmu sam mu napisala.......i evo neznate koliko mi se josh plache shta bi dala da se vrati..i to ga je izgleda neko ubio...kad se vratio kuci bio je sav krvav.........=((( Sad

bozxe kakvih ljudi ima... jedan cxovek rekao mojoj drugarici da skloni psa ili ce ga sxutnuti. A ona mu je lepo odvratila da ce ona sxutnuti njega ako samo proba. Naravno, bili su neki stariji s nama tako da se nije usudio. Ova tvoja pricxa je stvr grozna. A gde ti zxivisx pa ti se to desilo?
Strasno!
Neki ljudi su stv bolesni! Mad
Back to top Go down
http://twitter.com/MayaError
Angel Analia
Sweet Girl
Sweet Girl
Angel Analia


Broj poruka : 206
Poeni : 212
Datum upisa : 2009-09-10
Godina : 27

Najjteži trenuci sa vašom porodicom =( - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Najjteži trenuci sa vašom porodicom =(   Najjteži trenuci sa vašom porodicom =( - Page 2 Icon_minitimeSat Sep 12, 2009 6:47 pm

krvav po telu mozda ga je neko i pucao..ne zna se a ja samo znam ako saznam ko je to uradio ubicu ga mrzim ga a nznm ni ko je to...a zivim u srbiji u jednom malom gradu.......=(
Back to top Go down
**Malena**
Beginer
Beginer
**Malena**


Broj poruka : 193
Poeni : 136
Datum upisa : 2009-09-16
Godina : 28
Lokacija : In my yellow Porsche ....

Najjteži trenuci sa vašom porodicom =( - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Najjteži trenuci sa vašom porodicom =(   Najjteži trenuci sa vašom porodicom =( - Page 2 Icon_minitimeThu Sep 17, 2009 4:17 pm

kada su mi ubili ujaka... rodjenog brata moje mame.... imala sam 9 godina i cela moja porodica je bila sa mnom i mojom mamom.... Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Back to top Go down
♥*Rock Princess*♥
Sweetie
Sweetie
♥*Rock Princess*♥


Broj poruka : 627
Poeni : 645
Datum upisa : 2009-06-23
Godina : 28
Lokacija : U svetu magije...

Najjteži trenuci sa vašom porodicom =( - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Najjteži trenuci sa vašom porodicom =(   Najjteži trenuci sa vašom porodicom =( - Page 2 Icon_minitimeTue Oct 13, 2009 5:10 pm

Umrla mi je baka koju sam jako volela i za koju sam jako vezana...Sad
Back to top Go down
PsiXo T♥B
Miss Sunshine
Miss Sunshine
PsiXo T♥B


Broj poruka : 1156
Poeni : 796
Datum upisa : 2009-09-12
Godina : 28

Najjteži trenuci sa vašom porodicom =( - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Najjteži trenuci sa vašom porodicom =(   Najjteži trenuci sa vašom porodicom =( - Page 2 Icon_minitimeSat Oct 31, 2009 3:36 pm

Ljudi jutros mi je umrla prabaka...bila je stara i swe ja to znam ali opet mi je mnooogooo zao... 5231
Back to top Go down
.BloodSucker.
Administrator
Administrator
.BloodSucker.


Broj poruka : 12515
Poeni : 12177
Datum upisa : 2009-06-08
Godina : 30
Lokacija : Getting in trouble somewhere in time.

Najjteži trenuci sa vašom porodicom =( - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Najjteži trenuci sa vašom porodicom =(   Najjteži trenuci sa vašom porodicom =( - Page 2 Icon_minitimeSat Oct 31, 2009 3:52 pm

Joj srce, nemoj da places.. bice sve ok..
Back to top Go down
PsiXo T♥B
Miss Sunshine
Miss Sunshine
PsiXo T♥B


Broj poruka : 1156
Poeni : 796
Datum upisa : 2009-09-12
Godina : 28

Najjteži trenuci sa vašom porodicom =( - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Najjteži trenuci sa vašom porodicom =(   Najjteži trenuci sa vašom porodicom =( - Page 2 Icon_minitimeSat Oct 31, 2009 6:00 pm

Ma znam,hwala Jeco duuso...moji mi isto to gowore...a najgore je sto ne mogu na sahranu jer sam baaas bolesna... Sad
Back to top Go down
Miss Nothing
Romaance :]
Romaance :]
Miss Nothing


Broj poruka : 6266
Poeni : 5447
Datum upisa : 2009-08-20
Godina : 28
Lokacija : Moja soba ^^

Najjteži trenuci sa vašom porodicom =( - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Najjteži trenuci sa vašom porodicom =(   Najjteži trenuci sa vašom porodicom =( - Page 2 Icon_minitimeSat Oct 31, 2009 8:57 pm

najgori momenti u mojoj porodici su bili kada su umrla dva rodjena brata mom, hm,ocu,i rodjena sestra.od njih devetoro sada ih je sestoro.rodjenih.secam se kako je taj period za mene bio najtezi.plakala sam neprekidno dok me je sve bolelo.borila sam se protiv poriva da vristim....tada sam pozelela da sam ja mogla da budem na mestu svojih bliskih rodjaka jer su patili pre smrti.njih dvoje.stric Paja msm da nije....bilo mi je uzasno zao.i celoj porodici jer smo za kratko vreme izgubili njih TROJE.....dugo sam plakala pri svakom secanju.trebali su meseci da prestanem da tugujem....meseci da mogu da razovaram o njima samo sa suzama u ocima...
Back to top Go down
.BloodSucker.
Administrator
Administrator
.BloodSucker.


Broj poruka : 12515
Poeni : 12177
Datum upisa : 2009-06-08
Godina : 30
Lokacija : Getting in trouble somewhere in time.

Najjteži trenuci sa vašom porodicom =( - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Najjteži trenuci sa vašom porodicom =(   Najjteži trenuci sa vašom porodicom =( - Page 2 Icon_minitimeSat Oct 31, 2009 10:52 pm

Opusti se .. znam da ti je tesko ali smiri se.. znas i sama da se takve stvari desavaju.. nemoj se preopterecivati :*
Back to top Go down
Miss Nothing
Romaance :]
Romaance :]
Miss Nothing


Broj poruka : 6266
Poeni : 5447
Datum upisa : 2009-08-20
Godina : 28
Lokacija : Moja soba ^^

Najjteži trenuci sa vašom porodicom =( - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Najjteži trenuci sa vašom porodicom =(   Najjteži trenuci sa vašom porodicom =( - Page 2 Icon_minitimeSun Nov 01, 2009 8:29 am

Dakota wrote:
Opusti se .. znam da ti je tesko ali smiri se.. znas i sama da se takve stvari desavaju.. nemoj se preopterecivati :*
naravno,sada znam kako da odreagujem...tnx Najjteži trenuci sa vašom porodicom =( - Page 2 Icon_wink
Back to top Go down
↯Hp-Head↯
Adorable
Adorable
↯Hp-Head↯


Broj poruka : 1762
Poeni : 1475
Datum upisa : 2010-03-01
Godina : 29

Najjteži trenuci sa vašom porodicom =( - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Najjteži trenuci sa vašom porodicom =(   Najjteži trenuci sa vašom porodicom =( - Page 2 Icon_minitimeThu Mar 11, 2010 6:17 pm

joj,sad kad citam ovo sto se vama desavala :S Uff :/
meni je najteze bilo kada je umro deka sa mamine strane,i deka sa tatine..
kao i kada mi je umro teca za kojeg sam bila jako vezana . ://
Sad
Back to top Go down
.collision.
Miss Sunshine
Miss Sunshine
.collision.


Broj poruka : 1155
Poeni : 811
Datum upisa : 2009-10-11
Godina : 26

Najjteži trenuci sa vašom porodicom =( - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Najjteži trenuci sa vašom porodicom =(   Najjteži trenuci sa vašom porodicom =( - Page 2 Icon_minitimeFri Mar 12, 2010 5:38 pm

Najteži trenuci...Hm,pa,kad je babi u Lovćencu izgorela kuća , kad je mama bila bolesna i ležala u Kamenici 3 meseca-išla je na terapije,zračenja,kosa joj je skoro sva otpala...,kad mi je umro deka,sa tatine strane...
Back to top Go down
moon among the stars
Hey Girl
Hey Girl
moon among the stars


Broj poruka : 50
Poeni : 58
Datum upisa : 2010-04-06
Godina : 26

Najjteži trenuci sa vašom porodicom =( - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Najjteži trenuci sa vašom porodicom =(   Najjteži trenuci sa vašom porodicom =( - Page 2 Icon_minitimeThu Apr 15, 2010 4:20 pm

Najezi trenutak moje porodice je bio akda je umro deda sa mamine strane.
Bio je human i svakome je pomagao i bio nam je oslonac,sa njim sam se jedino slagala,po cjeli dan je radio i volio se šaliti.
A i bio je hrabar skoro je poginuo u ratu Sad
i opet poslije na svome kamenolomu je upao sa stijene u jezero i prezivio ali 3 nesrecu nije prezivio i svakoga je volio.
1 mjesec nisam niakkvog kontakta imala sa roditeljima ni obitelji jer im je bilo teško
Back to top Go down
Сашка ИксДее
Hey Girl
Hey Girl
Сашка ИксДее


Broj poruka : 57
Poeni : 53
Datum upisa : 2010-04-02
Godina : 28

Najjteži trenuci sa vašom porodicom =( - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Najjteži trenuci sa vašom porodicom =(   Najjteži trenuci sa vašom porodicom =( - Page 2 Icon_minitimeFri Apr 16, 2010 8:36 am

Najtezi deo.. Pa ima ih dostaa. Ali znam da cu par pamtiti zauvek,nazalost-veoma ne rado.

Moji su dobri i volim ih ali cesto se ponasaju kao prava deca.. Mora da bude po njihovom ili ni sami ne znaju sta zele i tako neke stvari..
A isto tako mrzim recenicu" sta me briga za druge.. Drugi mi nisu cerka. Sad ako se drugi drogiraju hoces i ti?!" Rolling Eyes

inace.. Ne volim ni sto je moj tata alergican na pse,pa nmg da imam psa .. a volela bih.
Bio je jedan trenutak tezak za celu porodicu,kada je moja mama imala rak dojke.
Tada mi je bilo mnogo tesko,ali sam se trudila da se to ne primecuje.....

to je to.
Back to top Go down
Sponsored content





Najjteži trenuci sa vašom porodicom =( - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Najjteži trenuci sa vašom porodicom =(   Najjteži trenuci sa vašom porodicom =( - Page 2 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Najjteži trenuci sa vašom porodicom =(
Back to top 
Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Najlepši momenti sa porodicom

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
All for Girls :: All about girls :: Porodica / family-
Jump to: